Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL základní
Play-out WHIL ČR
WHIL semifinále SR
WHIL semifinále ČR
WHIL finále SR
WHIL finále ČR
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Martin Šetlík
Mateřský klub
SSK Talent 90 Plzeň
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
21.5.2019
Koučovaná utkání
Extraliga
20.5. 20:00
AA176
Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
27 : 26
19.5. 17:00
AA175
Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
28 : 23
14.5. 17:00
AA174
M.A.T. Plzeň - Dukla Praha
34 : 19
13.5. 18:00
AA173
M.A.T. Plzeň - Dukla Praha
22 : 24
22.4. 17:00
AA169
HK FCC Město Lovosice - M.A.T. Plzeň
23 : 32
15.4. 17:00
AA167
M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice
29 : 23
14.4. 18:00
AA165
M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice
34 : 26
1.4. 18:00
AA141
HBC Ronal Jičín - M.A.T. Plzeň
24 : 27
26.3. 17:00
AA137
M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín
34 : 24
25.3. 18:00
AA133
M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín
26 : 23
15.3. 19:00
AA130
SKKP Handball Brno - M.A.T. Plzeň
26 : 34
11.3. 18:00
AA124
HBC Ronal Jičín - M.A.T. Plzeň
23 : 26
1.3. 20:15
AA117
M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
35 : 26
25.2. 17:00
AA113
HK FCC Město Lovosice - M.A.T. Plzeň
22 : 29
19.2. 10:30
AA104
M.A.T. Plzeň - Pepino SKP Frýdek-Místek
39 : 28
12.2. 10:30
AA102
Cement Hranice - M.A.T. Plzeň
25 : 25
8.2. 18:00
AA090
M.A.T. Plzeň - HC ROBE Zubří
30 : 25
5.2. 10:15
AA091
Sokol Nové Veselí - M.A.T. Plzeň
29 : 29
10.12. 16:30
AA080
Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
32 : 23
4.12. 10:30
AA077
M.A.T. Plzeň - Tatran Litovel
33 : 20
26.11. 18:00
AA069
Kopřivnice - M.A.T. Plzeň
26 : 27
20.11. 10:30
AA064
M.A.T. Plzeň - SKKP Handball Brno
34 : 20
13.11. 10:30
AA058
M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín
27 : 19
28.10. 10:30
AA051
HCB Karviná - M.A.T. Plzeň
28 : 25
23.10. 10:30
AA047
M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice
29 : 24
12.10. 18:30
AA038
Pepino SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
31 : 29
5.10. 17:00
AA036
M.A.T. Plzeň - Cement Hranice
41 : 25
28.9. 18:00
AA025
M.A.T. Plzeň - Sokol Nové Veselí
36 : 19
24.9. 10:30
AA024
HC ROBE Zubří - M.A.T. Plzeň
31 : 29
21.9. 18:00
AA014
M.A.T. Plzeň - Dukla Praha
31 : 24
Další
Předchozí kola
WHIL finále ČR - 3. kolo - výsledky
video
online
Sokol Poruba - Zora Olomouc
17 : 21
video
online
Baník Most - Slavia Praha
24 : 21
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
185
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
161
Simona Szarková
DHK Baník Most
151
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Sobieská
HC Zlín
63
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
60
Jasmínka Vargová
SHK Veselí n.M.
41
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Andrýsková
HC Zlín
50
Kateřina Dvořáková
DHK Baník Most
48
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
46
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.