Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL základní
Play-out WHIL ČR
WHIL semifinále SR
WHIL semifinále ČR
WHIL finále SR
WHIL finále ČR
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Jiří Piroch
Mateřský klub
Zahraničí
Rok narození
1973
Typ licence
Licence B
Platnost licence
6.10.2019
Koučovaná utkání
1.liga starší dorostenci
8.5. 10:00
AG130
Talent Plzeň - TJ Sokol Úvaly
29 : 21
29.4. 13:30
AG124
Jičín - Talent Plzeň
26 : 26
23.4. 14:00
AG117
Talent Plzeň - HCB Karviná
22 : 31
8.4. 14:15
AG113
HBC Strakonice 1921 - Talent Plzeň
32 : 30
2.4. 14:00
AG104
Talent Plzeň - Pepino SKP Frýdek-Místek
25 : 19
26.3. 12:00
AG102
HK Lovosice - Talent Plzeň
24 : 22
18.3. 16:00
AG091
Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň
26 : 23
12.3. 15:00
AG090
Talent Plzeň - Zubří
19 : 35
4.3. 14:00
AG080
Dukla - Talent Plzeň
45 : 22
26.2. 15:00
AG077
Talent Plzeň - Sokol Ostrava
32 : 24
18.2. 15:00
AG069
Kopřivnice - Talent Plzeň
27 : 26
10.12. 13:00
AG064
TJ Sokol Úvaly - Talent Plzeň
21 : 24
4.12. 14:00
AG058
Talent Plzeň - Jičín
23 : 20
27.11. 15:00
AG051
HCB Karviná - Talent Plzeň
35 : 24
20.11. 14:00
AG047
Talent Plzeň - HBC Strakonice 1921
24 : 19
12.11. 15:30
AG038
Pepino SKP Frýdek-Místek - Talent Plzeň
27 : 26
23.10. 15:00
AG036
Talent Plzeň - HK Lovosice
25 : 20
15.10. 15:00
AG025
Talent Plzeň - Sokol Nové Veselí
24 : 42
9.10. 15:00
AG024
Zubří - Talent Plzeň
45 : 26
2.10. 15:00
AG014
Talent Plzeň - Dukla
27 : 43
25.9. 15:00
AG011
Sokol Ostrava - Talent Plzeň
38 : 30
18.9. 15:00
AG003
Talent Plzeň - Kopřivnice
30 : 32
1.liga mladší dorostenci
8.5. 14:00
AJ130
Talent Plzeň A - Liberec
34 : 19
29.4. 15:30
AJ124
Jičín - Talent Plzeň A
31 : 23
23.4. 12:00
AJ117
Talent Plzeň A - Karviná
22 : 22
2.4. 12:00
AJ104
Talent Plzeň A - Pepino SKP F-M
30 : 21
26.3. 10:00
AJ102
HK Lovosice - Talent Plzeň A
24 : 26
18.3. 14:00
AJ091
Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň A
27 : 27
12.3. 13:00
AJ090
Talent Plzeň A - Zubří
31 : 20
4.3. 12:00
AJ080
Dukla - Talent Plzeň A
28 : 20
Další
Předchozí kola
WHIL finále ČR - 3. kolo - výsledky
video
online
Sokol Poruba - Zora Olomouc
17 : 21
video
online
Baník Most - Slavia Praha
24 : 21
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
185
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
161
Simona Szarková
DHK Baník Most
151
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Sobieská
HC Zlín
63
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
60
Jasmínka Vargová
SHK Veselí n.M.
41
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Andrýsková
HC Zlín
50
Kateřina Dvořáková
DHK Baník Most
48
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
46
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.