Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Žákovská liga
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
František Urban
Mateřský klub
Iuventa Michalovce
Rok narození
1980
Typ licence
Licence B
Platnost licence
19.2.2019
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
26.5. 18:00
AW215
Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce
18 : 28
21.5. 10:30
AW213
Iuventa Michalovce - Duslo Šaľa
27 : 23
20.5. 17:30
AW211
Iuventa Michalovce - Duslo Šaľa
35 : 34
5.5. 17:00
AW199
Slávia Partizánske - Iuventa Michalovce
22 : 27
30.4. 10:30
AW197
Iuventa Michalovce - Slávia Partizánske
33 : 27
29.4. 17:30
AW195
Iuventa Michalovce - Slávia Partizánske
27 : 20
12.4. 17:30
AW173
Iuventa Michalovce - Slávia Partizánske
38 : 23
5.4. 18:00
AW165
Trenčín - Iuventa Michalovce
25 : 36
31.3. 17:30
AW158
Iuventa Michalovce - SHK Veselí n.M.
33 : 25
25.3. 18:00
AW152
Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce
24 : 27
10.3. 17:30
AW143
Iuventa Michalovce - ŠKP Bratislava
46 : 20
5.3. 17:00
AW139
HC Zlín - Iuventa Michalovce
22 : 25
25.2. 17:30
AW128
Iuventa Michalovce - Slavia Praha
35 : 25
18.2. 18:00
AW126
Bemaco Prešov - Iuventa Michalovce
19 : 28
4.2. 17:30
AW112
Zora Olomouc - Iuventa Michalovce
21 : 32
29.1. 10:00
AW178
Sokol Písek - Iuventa Michalovce
19 : 22
28.1. 18:00
AW100
Baník Most - Iuventa Michalovce
27 : 27
22.1. 15:00
AW087
Iuventa Michalovce - Sokol Písek
34 : 18
21.1. 17:30
AW097
Iuventa Michalovce - Sokol Poruba
36 : 25
7.1. 18:00
AW082
Slávia Partizánske - Iuventa Michalovce
18 : 32
16.11. 17:30
AW074
Iuventa Michalovce - Trenčín
36 : 17
9.11. 17:30
AW067
SHK Veselí n.M. - Iuventa Michalovce
21 : 34
5.11. 15:00
AW061
Iuventa Michalovce - Duslo Šaľa
37 : 26
29.10. 18:30
AW052
ŠKP Bratislava - Iuventa Michalovce
17 : 36
19.10. 17:30
AW048
Iuventa Michalovce - HC Zlín
34 : 18
12.10. 17:30
AW037
Slavia Praha - Iuventa Michalovce
27 : 30
17.9. 17:30
AW021
Iuventa Michalovce - Zora Olomouc
37 : 20
7.9. 17:30
AW009
Iuventa Michalovce - Baník Most
30 : 26
3.9. 18:00
AW006
Sokol Poruba - Iuventa Michalovce
22 : 36
Další
Předchozí kola
Skupina XXIX - Otrokovice - výsledky
video
online
Otrokovice - VŠ Plzeň A
15 : 11
video
online
S.Vršovice - Kobylisy II A
22 : 23
video
online
Poruba - Otrokovice
21 : 17
video
online
VŠ Plzeň A - S.Vršovice
18 : 18
video
online
Kobylisy II A - Poruba
27 : 17
video
online
Otrokovice - S.Vršovice
17 : 6
video
online
VŠ Plzeň A - Kobylisy II A
17 : 27
video
online
S.Vršovice - Poruba
19 : 20
video
online
Kobylisy II A - Otrokovice
20 : 16
video
online
Poruba - VŠ Plzeň A
26 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín A
24
22
2
0
648 : 352
46
2
DHC Plzeň A
24
22
0
2
535 : 311
44
3
Slavia
24
19
1
4
533 : 271
39
4
Kunovice
24
19
1
4
569 : 368
39
5
Háje A
24
17
0
7
466 : 348
34
6
DHK Zora Olomouc
24
17
0
7
603 : 454
34
7
Poruba
24
17
0
7
549 : 442
34
8
Slavoj Žirovnice
24
17
0
7
559 : 406
34
9
Jiskra H. Brod A
24
14
1
9
459 : 408
29
10
Kobylisy II A
24
14
1
9
526 : 446
29
11
DHK Most
24
14
0
10
414 : 389
28
12
Ostrava-Zábřeh
24
13
1
10
571 : 558
27
13
J.Hradec
24
13
0
11
418 : 385
26
14
DHK Pardubice A
24
11
2
11
455 : 504
24
15
Bohunice
24
11
1
12
414 : 411
23
16
SC Bohumín
24
11
0
13
375 : 445
22
17
Otrokovice
24
9
1
14
408 : 387
19
18
Strakonice
24
9
1
14
420 : 475
19
19
S.Vršovice
24
7
1
16
389 : 409
15
20
Písek A
24
7
0
17
357 : 457
14
21
VŠ Plzeň A
24
4
1
19
360 : 523
9
22
Hvězda Cheb
24
3
0
21
295 : 417
6
23
Házená Mělník
24
2
0
22
286 : 603
4
24
Kobylisy II B
24
1
0
23
278 : 693
2
25
TJ Turnov
24
0
0
24
198 : 623
0
Tabulka střelců
Charlota Cholevová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
221
Lucie Fleková
SHK Kunovice
191
Michaela Smějová
Tatran Bohunice
171
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Markéta Prašivková
Sokol Poruba
40
Veronika Vávrová
ČZ HBC Strakonice 1921
39
Marie Poláková
Jiskra Havlíčkův Brod A
39
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monika Smějová
Tatran Bohunice
46
Karolína Chudá
Házená Mělník
44
Anna Svobodová
TJ Turnov
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.