Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
Rozpis soutěže
2.liga ženy V
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Peter Dávid
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1966
Typ licence
Licence A
Platnost licence
7.10.2020
Koučovaná utkání
Český pohár žen
28.12. 15:00
AN031
Sokol Poruba - Baník Most
32 : 27
27.12. 19:00
AN030
HC Zlín - Baník Most
22 : 26
21.12. 18:30
AN025
S.Vršovice - Baník Most
13 : 39
17.11. 17:00
AN023
Astra - Baník Most
22 : 50
W.H.I.L.
28.5. 18:00
AW225
Baník Most - Slavia Praha
24 : 21
27.5. 18:00
AW223
Baník Most - Slavia Praha
30 : 20
20.5. 17:00
AW221
Slavia Praha - Baník Most
24 : 22
6.5. 18:00
AW207
Baník Most - Zora Olomouc
36 : 31
29.4. 17:30
AW205
Zora Olomouc - Baník Most
20 : 28
8.4. 15:00
AW163
Sokol Písek - Baník Most
25 : 35
1.4. 12:15
AW160
Baník Most - Slávia Partizánske
29 : 20
29.3. 18:00
AW175
Baník Most - Sokol Poruba
28 : 22
24.3. 18:00
AW150
Trenčín - Baník Most
21 : 30
10.3. 18:00
AW145
Baník Most - SHK Veselí n.M.
25 : 22
4.3. 18:00
AW137
Duslo Šaľa - Baník Most
24 : 21
25.2. 18:00
AW130
Baník Most - ŠKP Bratislava
41 : 20
23.2. 18:00
AW115
Baník Most - Slavia Praha
35 : 17
19.2. 17:00
AW124
HC Zlín - Baník Most
22 : 27
4.2. 18:00
AW111
Bemaco Prešov - Baník Most
26 : 30
28.1. 18:00
AW100
Baník Most - Iuventa Michalovce
27 : 27
21.1. 17:30
AW098
Zora Olomouc - Baník Most
24 : 29
8.1. 18:00
AW084
Sokol Poruba - Baník Most
23 : 28
19.11. 18:00
AW072
Baník Most - Sokol Písek
38 : 15
5.11. 18:00
AW059
Baník Most - Trenčín
40 : 12
29.10. 17:00
AW054
SHK Veselí n.M. - Baník Most
13 : 28
25.10. 17:00
AW046
Baník Most - Duslo Šaľa
30 : 20
Předchozí kola
jaro2 - 20. kolo - výsledky
video
online
HK Ivančice - Bohunice
29 : 17
video
online
DHK Pardubice - Karviná
31 : 13
video
online
Olomouc - SK Velká Bystřice
28 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Ivančice
20
18
1
1
570 : 431
37
2
SK Velká Bystřice
20
10
1
9
512 : 499
21
3
Olomouc
20
10
0
10
534 : 525
20
4
Bohunice
20
7
2
11
399 : 424
16
5
DHK Pardubice
20
7
0
13
459 : 523
14
6
Karviná
20
5
2
13
418 : 490
12
Tabulka střelců
Pavla Macharáčková
SK UP Olomouc
171
Silvie Leschingerová
HK Ivančice
120
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
111
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Silvie Leschingerová
HK Ivančice
46
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
45
Pavla Macharáčková
SK UP Olomouc
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viola Staniczková
TJ Sokol Karviná
32
Nela Kresačová
TJ Sokol Karviná
30
Pavlína Novotná
DHK Pardubice
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.