Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Žákovská liga
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Jana Bardonová
Sokol Kobylisy II A
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Bednářová
Sokol Písek A
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Beličková
Sokol Písek A
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Blahušová
TJ Jiskra Otrokovice
2 - 0 - 0 - 1
Jana Čákorová
HK Slavia VŠ Plzeň A
2 - 0 - 0 - 1
Adéla Čechurová
DHC Slavia Praha
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Ešnerová
Jiskra Havlíčkův Brod A
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Figalová
Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Friedlová
Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Gabriela Gabrhelová
HC Zlín A
2 - 0 - 0 - 1
Petra Glöcknerová
Házená Mělník
2 - 0 - 0 - 1
Aneta Gorolová
Sokol Písek A
2 - 0 - 0 - 1
Adéla Haláková
Jiskra Havlíčkův Brod A
2 - 0 - 0 - 1
Petra Hodonská
DHC Slavia Praha
2 - 0 - 0 - 1
Veronika Holečková
DHC Slavia Praha
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Hoťková
DHC Plzeň A
2 - 0 - 0 - 1
Petra Jahodová
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Kristina Jakoubková
Sokol Kobylisy II B
2 - 0 - 0 - 1
Adéla Jurčíková
Sokol Kobylisy II B
2 - 0 - 0 - 1
Veronika Kaiserová
HC Háje A
2 - 0 - 0 - 1
Romana Kalajová
Házená J.Hradec
2 - 0 - 0 - 1
Adina Kargerová
Sokol Kobylisy II B
2 - 0 - 0 - 1
Veronika Karlíková
Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Karolína Kdýrová
Sokol Kobylisy II A
2 - 0 - 0 - 1
Lucie Klementová
DHC Plzeň A
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Kolomazníková
TJ Turnov
2 - 0 - 0 - 1
Markéta Kopečná
Jiskra Havlíčkův Brod A
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Krejzlíková
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Kulhánková
FK Hvězda Cheb
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Landecká
TJ Turnov
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Líbalová
Jiskra Havlíčkův Brod A
2 - 0 - 0 - 1
Magdalena Lintymerová
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Litvínová
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Karolína Loskotová
Házená J.Hradec
2 - 0 - 0 - 1
Šárka Lukešová
HC Háje A
2 - 0 - 0 - 1
Monika Machačová
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Petra Martanová
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Kristýna Matoušková
Házená J.Hradec
2 - 0 - 0 - 1
Kristýna Melková
FK Hvězda Cheb
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Michalcová
FK Hvězda Cheb
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
Skupina XXIX - Otrokovice - výsledky
video
online
Otrokovice - VŠ Plzeň A
15 : 11
video
online
S.Vršovice - Kobylisy II A
22 : 23
video
online
Poruba - Otrokovice
21 : 17
video
online
VŠ Plzeň A - S.Vršovice
18 : 18
video
online
Kobylisy II A - Poruba
27 : 17
video
online
Otrokovice - S.Vršovice
17 : 6
video
online
VŠ Plzeň A - Kobylisy II A
17 : 27
video
online
S.Vršovice - Poruba
19 : 20
video
online
Kobylisy II A - Otrokovice
20 : 16
video
online
Poruba - VŠ Plzeň A
26 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín A
24
22
2
0
648 : 352
46
2
DHC Plzeň A
24
22
0
2
535 : 311
44
3
Slavia
24
19
1
4
533 : 271
39
4
Kunovice
24
19
1
4
569 : 368
39
5
Háje A
24
17
0
7
466 : 348
34
6
DHK Zora Olomouc
24
17
0
7
603 : 454
34
7
Poruba
24
17
0
7
549 : 442
34
8
Slavoj Žirovnice
24
17
0
7
559 : 406
34
9
Jiskra H. Brod A
24
14
1
9
459 : 408
29
10
Kobylisy II A
24
14
1
9
526 : 446
29
11
DHK Most
24
14
0
10
414 : 389
28
12
Ostrava-Zábřeh
24
13
1
10
571 : 558
27
13
J.Hradec
24
13
0
11
418 : 385
26
14
DHK Pardubice A
24
11
2
11
455 : 504
24
15
Bohunice
24
11
1
12
414 : 411
23
16
SC Bohumín
24
11
0
13
375 : 445
22
17
Otrokovice
24
9
1
14
408 : 387
19
18
Strakonice
24
9
1
14
420 : 475
19
19
S.Vršovice
24
7
1
16
389 : 409
15
20
Písek A
24
7
0
17
357 : 457
14
21
VŠ Plzeň A
24
4
1
19
360 : 523
9
22
Hvězda Cheb
24
3
0
21
295 : 417
6
23
Házená Mělník
24
2
0
22
286 : 603
4
24
Kobylisy II B
24
1
0
23
278 : 693
2
25
TJ Turnov
24
0
0
24
198 : 623
0
Tabulka střelců
Charlota Cholevová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
221
Lucie Fleková
SHK Kunovice
191
Michaela Smějová
Tatran Bohunice
171
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Markéta Prašivková
Sokol Poruba
40
Veronika Vávrová
ČZ HBC Strakonice 1921
39
Marie Poláková
Jiskra Havlíčkův Brod A
39
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monika Smějová
Tatran Bohunice
46
Karolína Chudá
Házená Mělník
44
Anna Svobodová
TJ Turnov
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.