Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Rozpis soutěže
2.liga ženy
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Kateřina Humlová
FK Hvězda Cheb
4 - 0 - 0 - 2
Kristina Kleinwächterová
Sokol II Kobylisy B
4 - 0 - 0 - 2
Kristýna Kubišová
Sokol Písek B
4 - 0 - 0 - 2
Denisa Měsíčková
FK Hvězda Cheb
4 - 0 - 0 - 2
Daniela Pelcová
TJ Sokol Bělá
4 - 0 - 0 - 2
Anna Rejnartová
TJ Sokol Bělá
4 - 0 - 0 - 2
Klára Sigalová
Házená Jindřichův Hradec
4 - 0 - 0 - 2
Ulrika Simonicsová
Sokol II Kobylisy B
4 - 0 - 0 - 2
Vladimíra Ševrová
TJ Turnov
4 - 0 - 0 - 2
Gabriela Vavřincová
Sokol Písek B
4 - 0 - 0 - 2
Radka Vílová
HK Spartak Ústí n.L.
4 - 0 - 0 - 2
Lenka Víšková
TJ Turnov
4 - 0 - 0 - 2
Iva Wallová
HC Milevsko
4 - 0 - 0 - 2
Marie Bártová
Sokol Písek B
6 - 0 - 0 - 3
Kateřina Bejčková
HK Spartak Ústí n.L.
6 - 0 - 0 - 3
Andrea Bláhová
HC Milevsko
6 - 0 - 0 - 3
Denisa Gregorová
FK Hvězda Cheb
6 - 0 - 0 - 3
Zuzana Hondlíková
Loko České Budějovice
6 - 0 - 0 - 3
Lenka Hrdličková
Astra Praha
6 - 0 - 0 - 3
Lucie Jakubovičová
Sokol Písek B
6 - 0 - 0 - 3
Zdeňka Keřková
HC Milevsko
6 - 0 - 0 - 3
Adéla Koubková
TJ Turnov
6 - 0 - 0 - 3
Štěpánka Králová
Loko České Budějovice
6 - 0 - 0 - 3
Jana Nalezencová
TJ Turnov
6 - 0 - 1 - 3
Gabriela Nováková
Loko České Budějovice
6 - 0 - 0 - 3
Aneta Novotná
Sokol II Kobylisy B
6 - 0 - 0 - 3
Lucie Novotná
Sokol II Kobylisy B
6 - 0 - 0 - 3
Petra Prokopová
FK Hvězda Cheb
6 - 0 - 0 - 3
Zdena Sahajdáková
Astra Praha
6 - 0 - 0 - 3
Jana Sasková
HK Spartak Ústí n.L.
6 - 0 - 0 - 3
Lucie Ševrová
TJ Turnov
6 - 0 - 0 - 3
Pavlína Švajcrová
HK Spartak Ústí n.L.
6 - 0 - 0 - 3
Petra Tipplová
Házená Jindřichův Hradec
6 - 0 - 0 - 3
Michaela Veselá
Sokol Písek B
6 - 0 - 0 - 3
Štěpánka Babíková
TJ Sokol Bělá
8 - 0 - 0 - 4
Karolína Gajarská
HK Spartak Ústí n.L.
8 - 0 - 0 - 4
Kristýna Hanzalová
Házená Jindřichův Hradec
8 - 0 - 0 - 4
Barbora Charvátová
Astra Praha
8 - 0 - 0 - 4
Jana Klimešová
Loko České Budějovice
8 - 0 - 1 - 4
Zuzana Kohoutová
Sokol Písek B
8 - 0 - 0 - 4
Zpět
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
TJ Sokol Bělá - FK Hvězda Cheb
26 : 20
video
online
Turnov - Astra
20 : 23
video
online
Č.Budějovice - S.Vršovice B
36 : 29
video
online
Ústí n.L. - J.Hradec
23 : 42
video
online
Slavoj Tachov - Kobylisy B
26 : 23
video
online
Sokol Písek B - Milevsko
34 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
22
17
1
4
649 : 510
35
2
Sokol Písek B
22
17
0
5
625 : 500
34
3
Slavoj Tachov
22
16
0
6
604 : 500
32
4
J.Hradec
22
16
0
6
643 : 507
32
5
TJ Sokol Bělá
22
13
2
7
556 : 487
28
6
Astra
22
13
1
8
572 : 498
27
7
Turnov
22
12
1
9
496 : 499
25
8
Kobylisy B
22
10
0
12
547 : 568
20
9
Ústí n.L.
22
6
0
16
533 : 624
12
10
S.Vršovice B
22
3
2
17
504 : 696
8
11
FK Hvězda Cheb
22
3
1
18
434 : 545
7
12
Milevsko
22
2
0
20
430 : 659
3
Tabulka střelců
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
193
Jana Šteffanová
TJ Sokol Bělá
171
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
155
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Ševrová
TJ Turnov
63
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
45
Nikola Pilátová
TJ Slavoj Tachov
39
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kateřina Dubská
FK Hvězda Cheb
64
Jana Šteffanová
TJ Sokol Bělá
44
Romana Kohoutová
TJ Turnov
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.