Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Rozpis soutěže
2.liga ženy
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adéla Gottfriedová
Loko České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Adéla Pstružinová
Sokol Vršovice B
2 - 0 - 0 - 1
Adéla Koubková
TJ Turnov
6 - 0 - 0 - 3
Alena Borová
Sokol Vršovice B
2 - 0 - 0 - 1
Alena Šafářová
TJ Turnov
10 - 0 - 0 - 5
Alena Mrázová
TJ Slavoj Tachov
16 - 0 - 0 - 8
Alexandra Matoušová
Loko České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Alexandra Merglová
Sokol Písek B
10 - 0 - 0 - 5
Alica Hehejíková
Astra Praha
22 - 0 - 0 - 11
Alice Štefanisková
Astra Praha
18 - 0 - 0 - 9
Alžběta Poskočilová
Sokol Vršovice B
16 - 0 - 0 - 8
Andrea Volárová
Házená Jindřichův Hradec
2 - 0 - 0 - 1
Andrea Königová
Sokol Písek B
2 - 0 - 0 - 1
Andrea Bláhová
HC Milevsko
6 - 0 - 0 - 3
Andrea Jonová
Házená Jindřichův Hradec
14 - 0 - 0 - 7
Aneta Novotná
Sokol II Kobylisy B
6 - 0 - 0 - 3
Anna Rejnartová
TJ Sokol Bělá
4 - 0 - 0 - 2
Anna Voldánová
Házená Jindřichův Hradec
10 - 0 - 0 - 5
Anna Hozmanová
Sokol Vršovice B
12 - 0 - 0 - 6
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
14 - 0 - 0 - 7
Anna Rosolová
Sokol II Kobylisy B
24 - 0 - 0 - 12
Barbora Havlíčková
Sokol Vršovice B
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Eliášová
Házená Jindřichův Hradec
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Soukupová
Astra Praha
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Stejskalová
Sokol II Kobylisy B
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Šuranská
Házená Jindřichův Hradec
8 - 0 - 0 - 4
Barbora Charvátová
Astra Praha
8 - 0 - 0 - 4
Barbora Alexová
Sokol Písek B
10 - 0 - 0 - 5
Claudia Davidová
TJ Turnov
12 - 0 - 0 - 6
Dagmar Aissi
TJ Turnov
10 - 0 - 0 - 5
Daniela Drobná
HK Spartak Ústí n.L.
2 - 0 - 0 - 1
Daniela Pelcová
TJ Sokol Bělá
4 - 0 - 0 - 2
Denisa Měsíčková
FK Hvězda Cheb
4 - 0 - 0 - 2
Denisa Gregorová
FK Hvězda Cheb
6 - 0 - 0 - 3
Denisa Prochásková
Astra Praha
16 - 0 - 0 - 8
Dominika Pravdová
Sokol Písek B
8 - 0 - 0 - 4
Eliška Kovářová
Házená Jindřichův Hradec
12 - 0 - 0 - 6
Eva Steierová
Loko České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Eva Uhlířová
Astra Praha
2 - 0 - 0 - 1
Eva Menhartová
HC Milevsko
8 - 0 - 0 - 4
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
TJ Sokol Bělá - FK Hvězda Cheb
26 : 20
video
online
Turnov - Astra
20 : 23
video
online
Č.Budějovice - S.Vršovice B
36 : 29
video
online
Ústí n.L. - J.Hradec
23 : 42
video
online
Slavoj Tachov - Kobylisy B
26 : 23
video
online
Sokol Písek B - Milevsko
34 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
22
17
1
4
649 : 510
35
2
Sokol Písek B
22
17
0
5
625 : 500
34
3
Slavoj Tachov
22
16
0
6
604 : 500
32
4
J.Hradec
22
16
0
6
643 : 507
32
5
TJ Sokol Bělá
22
13
2
7
556 : 487
28
6
Astra
22
13
1
8
572 : 498
27
7
Turnov
22
12
1
9
496 : 499
25
8
Kobylisy B
22
10
0
12
547 : 568
20
9
Ústí n.L.
22
6
0
16
533 : 624
12
10
S.Vršovice B
22
3
2
17
504 : 696
8
11
FK Hvězda Cheb
22
3
1
18
434 : 545
7
12
Milevsko
22
2
0
20
430 : 659
3
Tabulka střelců
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
193
Jana Šteffanová
TJ Sokol Bělá
171
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
155
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Ševrová
TJ Turnov
63
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
45
Nikola Pilátová
TJ Slavoj Tachov
39
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kateřina Dubská
FK Hvězda Cheb
64
Jana Šteffanová
TJ Sokol Bělá
44
Romana Kohoutová
TJ Turnov
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.