Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Adéla Čásová
DHK Baník Most
6
Adéla Krbcová
DHK Baník Most
12
Adéla Ulbertová
DHK Baník Most
12
Adéla Abrahámová
TJ Slavoj Tachov
19
Adéla Hrancová
TJ Turnov
21
Adéla Kordová
HC Plzeň
53
Adéla Velková
Sokol Písek
60
Adéla Vávrová
HC Plzeň
60
Adéla Pokorná
HK Spartak Ústí n.L.
68
Agáta Bicanová
Sokol Písek
42
Andrea Juppová
DHK Baník Most
1
Aneta Hachová
Sokol Písek
61
Anežka Trojanová
Sokol II Kobylisy
2
Anežka Vítková
TJ Turnov
14
Anežka Kuntová
Sokol Písek
78
Anna Vaďáková
DHK Pardubice
44
Antonie Ležalová
DHK Baník Most
1
Antonie Frieserová
HK Spartak Ústí n.L.
93
Bára Holátová
TJ Slavoj Tachov
16
Bára Velková
Sokol Písek
19
Barbora Smačková
HC Plzeň
3
Barbora Hoppová
HK Spartak Ústí n.L.
7
Barbora Levorová
HC Plzeň
10
Barbora Kouřimová
HC Plzeň
13
Barbora Láchová
TJ Slavoj Tachov
15
Barbora Brokešová
Sokol II Kobylisy
35
Barbora Štréblová
HK Spartak Ústí n.L.
43
Barbora Srpová
DHK Baník Most
51
Barbora Voldánová
DHK Pardubice
92
Barbora Hrbková
DHK Baník Most
104
Barbora Fašková
DHK Pardubice
139
Barbora Tesařová
Sokol II Kobylisy
165
Denisa Waldová
DHK Slavoj Žirovnice
7
Denisa Vysloužilová
TJ Slavoj Tachov
62
Denisa Holeňáková
DHK Lokomotiva Liberec
134
Dominika Laurichová
Sokol II Kobylisy
80
Dominika Jankulíková
DHK Lokomotiva Liberec
147
Eliška Bednářová
Sokol Písek
1
Eliška Hanušová
TJ Turnov
7
Eliška Nedbalová
DHK Slavoj Žirovnice
8
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
TJ Turnov - DHK Pardubice
28 : 29
video
online
TJ Slavoj Tachov - Kobylisy
28 : 30
video
online
Písek - DHK Baník Most
27 : 26
video
online
Slavoj Žirovnice - DHK Loko Liberec
31 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Baník Most
18
15
1
2
517 : 385
31
2
Kobylisy
18
14
1
3
520 : 394
29
3
DHK Pardubice
18
14
0
4
505 : 398
28
4
Písek
18
13
0
5
513 : 394
26
5
HK Spartak Ústí n.L.
18
10
2
6
504 : 422
22
6
Slavoj Žirovnice
18
9
1
8
427 : 422
19
7
HC Plzeň
18
4
1
13
337 : 451
9
8
TJ Slavoj Tachov
18
3
0
15
394 : 493
6
9
DHK Loko Liberec
18
3
0
15
367 : 564
6
10
TJ Turnov
18
2
0
16
359 : 520
4
Tabulka střelců
Barbora Tesařová
Sokol II Kobylisy
165
Dominika Jankulíková
DHK Lokomotiva Liberec
147
Lucie Kovářová
TJ Slavoj Tachov
145
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Tesařová
Sokol II Kobylisy
57
Barbora Fašková
DHK Pardubice
38
Zuzana Berounská
DHK Slavoj Žirovnice
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Tesařová
Sokol II Kobylisy
40
Zuzana Benešová
HC Plzeň
36
Dominika Jankulíková
DHK Lokomotiva Liberec
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.