Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Adéla Abrahámová
TJ Slavoj Tachov
19
Jana Bardonová
Sokol II Kobylisy
4
Markéta Bardonová
Sokol II Kobylisy
3
Markéta Bartoníčková
DHK Pardubice
31
Lenka Bartůňková
DHK Pardubice
75
Natálie Bašková
Sokol II Kobylisy
39
Eliška Bednářová
Sokol Písek
1
Kateřina Beličková
Sokol Písek
15
Tereza Benešová
Sokol Písek
70
Zuzana Benešová
HC Plzeň
11
Tereza Beranová
TJ Turnov
16
Eliška Berndtová
TJ Turnov
23
Zuzana Berounská
DHK Slavoj Žirovnice
87
Agáta Bicanová
Sokol Písek
42
Kateřina Böhmová
DHK Baník Most
21
Barbora Brokešová
Sokol II Kobylisy
35
Viktorie Brousilová
Sokol Písek
13
Karolína Cepníková
HC Plzeň
26
Kristýna Coufalová
DHK Slavoj Žirovnice
4
Lucie Cvrčková
TJ Turnov
33
Adéla Čásová
DHK Baník Most
6
Kristýna Čechová
DHK Slavoj Žirovnice
2
Klára Černá
Sokol Písek
1
Kateřina Černíková
HC Plzeň
2
Karolína Denková
HC Plzeň
42
Markéta Dokoupilová
TJ Slavoj Tachov
1
Nikola Dřevěná
DHK Baník Most
7
Nikola Dufková
DHK Pardubice
20
Markéta Dutková
DHK Pardubice
60
Veronika Dvořáková
DHK Baník Most
15
Barbora Fašková
DHK Pardubice
139
Vendula Ferdová
DHK Slavoj Žirovnice
21
Antonie Frieserová
HK Spartak Ústí n.L.
93
Tereza Grézlová
HC Plzeň
34
Aneta Hachová
Sokol Písek
61
Kamila Halousková
Sokol II Kobylisy
1
Eliška Hálová
HK Spartak Ústí n.L.
44
Eliška Hanušová
TJ Turnov
7
Štěpánka Hatašová
TJ Turnov
15
Bára Holátová
TJ Slavoj Tachov
16
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
TJ Turnov - DHK Pardubice
28 : 29
video
online
TJ Slavoj Tachov - Kobylisy
28 : 30
video
online
Písek - DHK Baník Most
27 : 26
video
online
Slavoj Žirovnice - DHK Loko Liberec
31 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Baník Most
18
15
1
2
517 : 385
31
2
Kobylisy
18
14
1
3
520 : 394
29
3
DHK Pardubice
18
14
0
4
505 : 398
28
4
Písek
18
13
0
5
513 : 394
26
5
HK Spartak Ústí n.L.
18
10
2
6
504 : 422
22
6
Slavoj Žirovnice
18
9
1
8
427 : 422
19
7
HC Plzeň
18
4
1
13
337 : 451
9
8
TJ Slavoj Tachov
18
3
0
15
394 : 493
6
9
DHK Loko Liberec
18
3
0
15
367 : 564
6
10
TJ Turnov
18
2
0
16
359 : 520
4
Tabulka střelců
Barbora Tesařová
Sokol II Kobylisy
165
Dominika Jankulíková
DHK Lokomotiva Liberec
147
Lucie Kovářová
TJ Slavoj Tachov
145
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Tesařová
Sokol II Kobylisy
57
Barbora Fašková
DHK Pardubice
38
Zuzana Berounská
DHK Slavoj Žirovnice
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Tesařová
Sokol II Kobylisy
40
Zuzana Benešová
HC Plzeň
36
Dominika Jankulíková
DHK Lokomotiva Liberec
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.