Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Mojmír Valášek
Mateřský klub
TJ Cement Hranice
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.8.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
13.4. 19:00
AA175
Pepino SKP Frýdek-Místek - SKKP Handball Brno
29 : 28
12.4. 19:00
AA159
Tatran Litovel - Sokol Nové Veselí
27 : 34
18.2. 18:00
AA108
Kopřivnice - SKKP Handball Brno
26 : 24
12.2. 10:30
AA099
HCB Karviná - Tatran Litovel
38 : 34
18.12. 17:00
AA088
Pepino SKP Frýdek-Místek - Tatran Litovel
24 : 21
28.10. 17:00
AA049
Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
27 : 24
8.10. 18:00
AA032
Kopřivnice - HBC Ronal Jičín
19 : 23
17.9. 18:00
AA013
HC ROBE Zubří - Sokol Nové Veselí
33 : 22
10.9. 17:00
AA011
Tatran Litovel - M.A.T. Plzeň
26 : 28
2.liga muži JM
7.5. 17:00
AE129
Házená Tišnov - Hustopeče
37 : 37
7.5. 11:00
AE128
Napajedla - Sokol II.Prostějov
32 : 31
30.4. 17:00
AE126
Telnice - Napajedla
32 : 30
29.4. 10:30
AE125
Sokol II.Prostějov - Házená Tišnov
29 : 33
26.3. 17:00
AE100
Telnice - Ivančice
37 : 33
25.3. 16:00
AE099
Sokol II.Prostějov - Sokol Kostelec na Hané
21 : 21
5.3. 10:30
AE080
Ivančice - Juliánov
33 : 30
11.12. 10:30
AE065
Maloměřice - Bohunice
25 : 19
26.11. 17:00
AE050
Telnice - Házená Tišnov
33 : 33
13.11. 11:00
AE038
Napajedla - Juliánov
35 : 23
2.liga muži SM
22.4. 17:00
AF119
Holešov-Přerov - Rožnov p.R.
31 : 30
25.3. 10:30
AF102
Luhačovice - Tatran Litovel B
28 : 27
4.12. 14:30
AF057
SK Velká Bystřice B - Rožnov p.R.
26 : 28
4.12. 12:00
AF055
Uničov A - MHK Karviná
26 : 33
27.11. 15:00
AF051
L.Zubří - Tatran Litovel B
35 : 27
20.11. 16:00
AF047
Tatran Litovel B - Šumperk
25 : 24
19.11. 17:30
AF046
SK Velká Bystřice B - L.Zubří
24 : 25
23.10. 16:00
AF036
Tatran Litovel B - Luhačovice
30 : 30
2.10. 11:30
AF013
SK Velká Bystřice B - Uničov A
23 : 29
18.9. 10:30
AF006
Šumperk - L.Zubří
34 : 27
2.liga starší dorostenci JM
20.11. 09:00
AIA032
HK Bystřice p.H. - TJ FS Napajedla
27 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Slavia - S.Vršovice
38 : 18
video
online
Poruba - Zlín
20 : 41
video
online
HK Ivančice - Háje
35 : 26
video
online
DHC Plzeň - J.Hradec
17 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Ivančice
18
17
1
0
609 : 429
35
2
Zlín
18
16
1
1
629 : 414
33
3
Slavia
18
12
1
5
527 : 404
25
4
J.Hradec
18
11
1
6
489 : 449
23
5
S.Vršovice
18
8
0
10
460 : 494
16
6
DHC Plzeň
18
8
0
10
479 : 502
16
7
Háje
18
6
0
12
433 : 524
12
8
Olomouc
18
5
0
13
416 : 507
10
9
Poruba
18
3
0
15
466 : 634
6
10
H.Brod
18
2
0
16
440 : 591
4
Tabulka střelců
Natálie Mahďáková
HC Zlín
122
Bára Krejčíková
HK Ivančice
115
Simona Březinová
Házená J.Hradec
115
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Markéta Prašivková
Sokol Poruba
41
Kristýna Kadeřábková
Sokol Vršovice
26
Natálie Mahďáková
HC Zlín
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Juříčková
DHK Zora Olomouc
28
Barbora Nosková
DHC Plzeň
26
Monika Molíková
DHK Zora Olomouc
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.