Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
Rozpis soutěže
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Jan Divácký
Mateřský klub
Sokol Sokolnice
Rok narození
1958
Typ licence
Licence B
Platnost licence
9.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
16.10. 11:00
AE027
Napajedla - Ivančice
32 : 32
2.10. 17:00
AE014
Juliánov - Ivančice
26 : 31
2.liga muži SM
3.12. 12:30
AF059
Luhačovice - L.Zubří
29 : 37
15.10. 10:30
AF026
Luhačovice - SK Velká Bystřice B
28 : 34
1.10. 10:30
AF015
Luhačovice - MHK Karviná
33 : 43
24.9. 15:00
AF007
Uničov A - L.Zubří
29 : 21
2.liga starší dorostenci JM
19.2. 09:00
AIA052
TJ FS Napajedla - Sokol Juliánov
33 : 25
16.10. 09:00
AIA018
TJ FS Napajedla - Bohunice
33 : 35
2.liga starší dorostenci SM
25.2. 15:00
AIB053
Vsetín - Zlín
24 : 39
19.2. 14:30
AIB052
Zlín - Litovel
26 : 24
11.2. 15:00
AIB045
Vsetín - Litovel
29 : 24
11.12. 10:00
AIB043
Zlín - Olomouc
39 : 14
3.12. 18:00
AIB037
Vsetín - HC Zubří "B"
41 : 32
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
26.3. 17:30
AIC010
V. Bystřice - Sokol Juliánov
50 : 31
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
6.5. 11:30
AID025
Vsetín - HK Bystřice p.H.
48 : 30
22.4. 13:15
AID020
Žeravice - Vsetín
41 : 30
11.3. 18:00
AID005
Vsetín - Žeravice
44 : 26
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
30.4. 11:00
AIE022
TJ FS Napajedla - Sokol Sokolnice
33 : 25
23.4. 17:00
AIE019
Olomouc - TJ FS Napajedla
27 : 27
2.liga mladší dorostenci SM
19.3. 14:30
ALB092
Hranice - Zlín
31 : 37
12.3. 18:00
ALB088
TJ Nový Jičín - Sokol Ostrava
43 : 39
24.9. 13:00
ALB007
Házená Uničov - TJ Sokol Centrum Haná
19 : 39
Žákovská liga starších žáků
18.3. 16:45
AO180
Pepino SKP Fr.-Místek A - U. Hradiště
26 : 18
18.3. 14:00
AO177
U. Hradiště - Sokol V. Meziříčí
20 : 9
18.3. 11:15
AO174
U. Hradiště - Most
27 : 23
18.3. 10:20
AO173
Pepino SKP Fr.-Místek A - Náchod
20 : 19
18.3. 08:30
AO171
Náchod - U. Hradiště
31 : 28
Žákovská liga starších žaček
12.2. 15:30
AP108
Písek A - Zlín A
9 : 20
12.2. 14:30
AP107
Kunovice - Hvězda Cheb
19 : 7
12.2. 12:30
AP105
Hvězda Cheb - Zlín A
11 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Poruba B - Zlín B
nezadáno
video
online
H.Brod - Kobylisy
32 : 34
video
online
Otrokovice - Kunovice
28 : 20
video
online
Sokol V. Meziříčí - Slavia VŠ Plzeň
30 : 30
video
online
HK Hodonín - Olomouc B
32 : 20
video
online
HC Plzeň - S.Vršovice
16 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Hodonín
20
16
2
2
646 : 483
34
2
Slavia VŠ Plzeň
20
14
4
2
601 : 481
32
3
Olomouc B
20
10
1
9
564 : 539
21
4
S.Vršovice
20
9
1
10
556 : 580
19
5
HC Plzeň
20
9
1
10
496 : 540
19
6
Sokol V. Meziříčí
20
8
2
10
553 : 581
18
7
H.Brod
20
8
1
11
508 : 549
17
8
Otrokovice
20
7
3
10
533 : 575
17
9
Kunovice
20
6
3
11
496 : 551
15
10
Zlín B
20
7
0
13
529 : 562
14
11
Kobylisy
20
6
2
12
566 : 607
14
12
Poruba B
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
165
Veronika Mudrová
HK Slavia VŠ Plzeň
154
Linda Galušková
HK Slavia VŠ Plzeň
151
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Švůgrová
Sokol Vršovice
55
Linda Galušková
HK Slavia VŠ Plzeň
48
Alžbeta Tóthová
HK Hodonín
45
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lada Vaňková
HC Plzeň
56
Petra Drozdová
HC Plzeň
42
Kateřina Hrabalová
SHK Kunovice
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.