Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
Rozpis soutěže
1.DL starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Jan Divácký
Mateřský klub
Sokol Sokolnice
Rok narození
1958
Typ licence
Licence B
Platnost licence
9.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
16.10. 11:00
AE027
Napajedla - Ivančice
32 : 32
2.10. 17:00
AE014
Juliánov - Ivančice
26 : 31
2.liga muži SM
3.12. 12:30
AF059
Luhačovice - L.Zubří
29 : 37
15.10. 10:30
AF026
Luhačovice - SK Velká Bystřice B
28 : 34
1.10. 10:30
AF015
Luhačovice - MHK Karviná
33 : 43
24.9. 15:00
AF007
Uničov A - L.Zubří
29 : 21
2.liga starší dorostenci JM
19.2. 09:00
AIA052
TJ FS Napajedla - Sokol Juliánov
33 : 25
16.10. 09:00
AIA018
TJ FS Napajedla - Bohunice
33 : 35
2.liga starší dorostenci SM
25.2. 15:00
AIB053
Vsetín - Zlín
24 : 39
19.2. 14:30
AIB052
Zlín - Litovel
26 : 24
11.2. 15:00
AIB045
Vsetín - Litovel
29 : 24
11.12. 10:00
AIB043
Zlín - Olomouc
39 : 14
3.12. 18:00
AIB037
Vsetín - HC Zubří "B"
41 : 32
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
26.3. 17:30
AIC010
V. Bystřice - Sokol Juliánov
50 : 31
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
6.5. 11:30
AID025
Vsetín - HK Bystřice p.H.
48 : 30
22.4. 13:15
AID020
Žeravice - Vsetín
41 : 30
11.3. 18:00
AID005
Vsetín - Žeravice
44 : 26
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
30.4. 11:00
AIE022
TJ FS Napajedla - Sokol Sokolnice
33 : 25
23.4. 17:00
AIE019
Olomouc - TJ FS Napajedla
27 : 27
2.liga mladší dorostenci SM
19.3. 14:30
ALB092
Hranice - Zlín
31 : 37
12.3. 18:00
ALB088
TJ Nový Jičín - Sokol Ostrava
43 : 39
24.9. 13:00
ALB007
Házená Uničov - TJ Sokol Centrum Haná
19 : 39
Žákovská liga starších žáků
18.3. 16:45
AO180
Pepino SKP Fr.-Místek A - U. Hradiště
26 : 18
18.3. 14:00
AO177
U. Hradiště - Sokol V. Meziříčí
20 : 9
18.3. 11:15
AO174
U. Hradiště - Most
27 : 23
18.3. 10:20
AO173
Pepino SKP Fr.-Místek A - Náchod
20 : 19
18.3. 08:30
AO171
Náchod - U. Hradiště
31 : 28
Žákovská liga starších žaček
12.2. 15:30
AP108
Písek A - Zlín A
9 : 20
12.2. 14:30
AP107
Kunovice - Hvězda Cheb
19 : 7
12.2. 12:30
AP105
Hvězda Cheb - Zlín A
11 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
DHC Plzeň - Házená J.Hradec
nezadáno
video
online
H.Brod - Kobylisy
33 : 35
video
online
Slavia - S.Vršovice
29 : 23
video
online
Písek - DHK Baník Most
22 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Baník Most
16
16
0
0
497 : 304
32
2
DHC Plzeň
16
14
0
2
509 : 392
28
3
Slavia
16
11
1
4
481 : 382
23
4
S.Vršovice
16
8
1
7
460 : 471
17
5
Písek
16
7
1
8
438 : 489
15
6
Kobylisy
16
6
1
9
470 : 488
13
7
Slavoj Žirovnice
16
3
2
11
333 : 396
8
8
Astra Praha
16
3
0
13
359 : 496
6
9
H.Brod
16
0
2
14
399 : 528
2
10
Házená J.Hradec
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Aneta Hachová
Sokol Písek
114
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
112
Věra Oravcová
DHC Plzeň
107
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristýna Ederová
DHK Slavoj Žirovnice
50
Veronika Líbalová
Astra Praha
25
Anežka Krausová
DHC Slavia Praha
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Bára Velková
Sokol Písek
30
Aneta Hachová
Sokol Písek
28
Karolína Pejšková
DHC Slavia Praha
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.