Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Žákovská liga
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Pavel Válek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
31.1.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
13.5. 18:00
AA178
HC ROBE Zubří - HK FCC Město Lovosice
34 : 20
22.4. 17:00
AA169
HK FCC Město Lovosice - M.A.T. Plzeň
23 : 32
1.4. 16:00
AA156
Sokol Nové Veselí - Kopřivnice
35 : 24
11.3. 18:00
AA124
HBC Ronal Jičín - M.A.T. Plzeň
23 : 26
8.2. 18:00
AA090
M.A.T. Plzeň - HC ROBE Zubří
30 : 25
27.11. 10:30
AA072
HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice
30 : 29
26.11. 18:00
AA069
Kopřivnice - M.A.T. Plzeň
26 : 27
2.10. 10:30
AA026
Cement Hranice - HC ROBE Zubří
23 : 24
21.9. 18:00
AA014
M.A.T. Plzeň - Dukla Praha
31 : 24
W.H.I.L.
29.3. 18:00
AW175
Baník Most - Sokol Poruba
28 : 22
12.11. 15:00
AW070
Sokol Písek - Sokol Poruba
17 : 29
5.11. 18:00
AW059
Baník Most - Trenčín
40 : 12
12.10. 17:30
AW037
Slavia Praha - Iuventa Michalovce
27 : 30
28.9. 15:00
AW031
Sokol Písek - Duslo Šaľa
23 : 27
Kalendář
Předchozí kola
Skupina XXIX - Otrokovice - výsledky
video
online
Otrokovice - VŠ Plzeň A
15 : 11
video
online
S.Vršovice - Kobylisy II A
22 : 23
video
online
Poruba - Otrokovice
21 : 17
video
online
VŠ Plzeň A - S.Vršovice
18 : 18
video
online
Kobylisy II A - Poruba
27 : 17
video
online
Otrokovice - S.Vršovice
17 : 6
video
online
VŠ Plzeň A - Kobylisy II A
17 : 27
video
online
S.Vršovice - Poruba
19 : 20
video
online
Kobylisy II A - Otrokovice
20 : 16
video
online
Poruba - VŠ Plzeň A
26 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín A
24
22
2
0
648 : 352
46
2
DHC Plzeň A
24
22
0
2
535 : 311
44
3
Slavia
24
19
1
4
533 : 271
39
4
Kunovice
24
19
1
4
569 : 368
39
5
Háje A
24
17
0
7
466 : 348
34
6
DHK Zora Olomouc
24
17
0
7
603 : 454
34
7
Poruba
24
17
0
7
549 : 442
34
8
Slavoj Žirovnice
24
17
0
7
559 : 406
34
9
Jiskra H. Brod A
24
14
1
9
459 : 408
29
10
Kobylisy II A
24
14
1
9
526 : 446
29
11
DHK Most
24
14
0
10
414 : 389
28
12
Ostrava-Zábřeh
24
13
1
10
571 : 558
27
13
J.Hradec
24
13
0
11
418 : 385
26
14
DHK Pardubice A
24
11
2
11
455 : 504
24
15
Bohunice
24
11
1
12
414 : 411
23
16
SC Bohumín
24
11
0
13
375 : 445
22
17
Otrokovice
24
9
1
14
408 : 387
19
18
Strakonice
24
9
1
14
420 : 475
19
19
S.Vršovice
24
7
1
16
389 : 409
15
20
Písek A
24
7
0
17
357 : 457
14
21
VŠ Plzeň A
24
4
1
19
360 : 523
9
22
Hvězda Cheb
24
3
0
21
295 : 417
6
23
Házená Mělník
24
2
0
22
286 : 603
4
24
Kobylisy II B
24
1
0
23
278 : 693
2
25
TJ Turnov
24
0
0
24
198 : 623
0
Tabulka střelců
Charlota Cholevová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
221
Lucie Fleková
SHK Kunovice
191
Michaela Smějová
Tatran Bohunice
171
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Markéta Prašivková
Sokol Poruba
40
Veronika Vávrová
ČZ HBC Strakonice 1921
39
Marie Poláková
Jiskra Havlíčkův Brod A
39
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monika Smějová
Tatran Bohunice
46
Karolína Chudá
Házená Mělník
44
Anna Svobodová
TJ Turnov
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.