Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Pavel Šohaj
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
17.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
29.4. 10:30
AE122
Maloměřice - Ivančice
29 : 27
19.2. 16:00
AE072
Sokol II.Prostějov - Telnice
32 : 28
19.2. 10:30
AE068
Sokol Kostelec na Hané - Bohunice
33 : 27
11.12. 10:30
AE066
Sokol Kostelec na Hané - Ivančice
28 : 31
27.11. 16:00
AE051
Sokol II.Prostějov - Juliánov
30 : 27
20.11. 10:30
AE044
Sokol Kostelec na Hané - SK Kuřim
32 : 28
22.10. 17:00
AE031
Sokol V. Meziříčí - SK Kuřim
35 : 32
16.10. 16:00
AE028
Telnice - Sokol Kostelec na Hané
34 : 26
24.9. 17:00
AE012
Ivančice - Bohunice
23 : 12
18.9. 17:00
AE003
Juliánov - Maloměřice
20 : 30
2.liga muži SM
22.4. 18:00
AF115
Uničov A - Pepino SKP F-M B
29 : 35
9.4. 17:00
AF112
L.Zubří - SK Velká Bystřice B
37 : 33
18.3. 17:00
AF093
Holešov-Přerov - Pepino SKP F-M B
37 : 34
12.3. 10:30
AF087
Šumperk - Vsetín
25 : 26
11.3. 10:30
AF089
Luhačovice - Holešov-Přerov
35 : 34
26.2. 17:00
AF077
Tatran Litovel B - MHK Karviná
27 : 26
23.10. 15:00
AF031
Uničov A - Rožnov p.R.
29 : 34
8.10. 17:00
AF021
Vsetín - Šumperk
29 : 23
2.10. 17:00
AF014
Tatran Litovel B - Holešov-Přerov
44 : 31
2.liga starší dorostenci JM
24.9. 15:00
AIA008
HK Ivančice - Bohunice
32 : 14
18.9. 15:00
AIA003
Sokol Juliánov - TJ Sokol Horka n.M.
39 : 23
2.liga starší dorostenci SM
8.10. 15:00
AIB013
Vsetín - SKH Polanka n.O.
27 : 32
2.liga mladší dorostenci JM
22.10. 15:00
ALA031
Sokol V. Meziříčí - Sokolnice
33 : 36
18.9. 13:00
ALA003
Sokol Juliánov - SKKP Handball Brno
24 : 33
2.liga mladší dorostenci SM
22.4. 16:00
ALB115
Házená Uničov - TJ Nový Jičín
34 : 28
5.3. 16:00
ALB082
TJ STM Olomouc - TJ Nový Jičín
48 : 43
26.2. 15:00
ALB077
Litovel - Sokol Ostrava
28 : 29
23.10. 13:00
ALB031
Házená Uničov - Rožnov p.R.
26 : 49
Český pohár mužů
3.9. 13:00
AM019
Luhačovice - Ivančice
22 : 21
Žákovská liga starších žaček
4.12. 14:55
AP028
DHC Plzeň A - Poruba
21 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Slavia - S.Vršovice
38 : 18
video
online
Poruba - Zlín
20 : 41
video
online
HK Ivančice - Háje
35 : 26
video
online
DHC Plzeň - J.Hradec
17 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Ivančice
18
17
1
0
609 : 429
35
2
Zlín
18
16
1
1
629 : 414
33
3
Slavia
18
12
1
5
527 : 404
25
4
J.Hradec
18
11
1
6
489 : 449
23
5
S.Vršovice
18
8
0
10
460 : 494
16
6
DHC Plzeň
18
8
0
10
479 : 502
16
7
Háje
18
6
0
12
433 : 524
12
8
Olomouc
18
5
0
13
416 : 507
10
9
Poruba
18
3
0
15
466 : 634
6
10
H.Brod
18
2
0
16
440 : 591
4
Tabulka střelců
Natálie Mahďáková
HC Zlín
122
Bára Krejčíková
HK Ivančice
115
Simona Březinová
Házená J.Hradec
115
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Markéta Prašivková
Sokol Poruba
41
Kristýna Kadeřábková
Sokol Vršovice
26
Natálie Mahďáková
HC Zlín
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Juříčková
DHK Zora Olomouc
28
Barbora Nosková
DHC Plzeň
26
Monika Molíková
DHK Zora Olomouc
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.