Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL základní
Play-out WHIL ČR
WHIL semifinále SR
WHIL semifinále ČR
WHIL finále SR
WHIL finále ČR
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Jiří Novotný
Mateřský klub
SHC Maloměřice
Rok narození
1979
Typ licence
Licence A
Platnost licence
26.6.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
21.5. 17:00
AA181
HK FCC Město Lovosice - HC ROBE Zubří
22 : 32
19.5. 17:00
AA175
Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
28 : 23
14.5. 17:00
AA174
M.A.T. Plzeň - Dukla Praha
34 : 19
28.4. 19:00
AA185
SKKP Handball Brno - HCB Karviná
29 : 30
15.4. 18:00
AA166
HC ROBE Zubří - Dukla Praha
28 : 29
14.4. 18:00
AA165
M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice
34 : 26
25.3. 17:00
AA136
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
31 : 29
11.3. 18:00
AA122
Kopřivnice - Dukla Praha
30 : 34
4.3. 18:00
AA115
Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek
33 : 22
1.3. 20:15
AA117
M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
35 : 26
10.12. 18:00
AA082
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
25 : 27
4.12. 19:30
AA078
HC ROBE Zubří - Dukla Praha
24 : 29
13.11. 10:30
AA060
Pepino SKP Frýdek-Místek - HK FCC Město Lovosice
22 : 31
22.10. 18:00
AA046
HC ROBE Zubří - HCB Karviná
32 : 25
12.10. 18:00
AA040
HCB Karviná - Dukla Praha
28 : 31
5.10. 18:30
AA034
Dukla Praha - HK FCC Město Lovosice
25 : 28
24.9. 10:30
AA024
HC ROBE Zubří - M.A.T. Plzeň
31 : 29
2.liga muži JM
3.12. 17:00
AE059
Házená Tišnov - Sokol II.Prostějov
31 : 32
9.10. 15:00
AE024
Bohunice - Juliánov
35 : 19
2.10. 17:00
AE015
Házená Tišnov - Sokol Kostelec na Hané
31 : 32
2.liga starší dorostenci JM
9.10. 13:00
AIA016
Bohunice - Sokol Juliánov
37 : 19
2.liga mladší dorostenci JM
9.10. 11:00
ALA024
Bohunice - Sokol Juliánov
43 : 33
Český pohár mužů
21.12. 18:00
AM080
HC ROBE Zubří - M.A.T. Plzeň
28 : 30
Český pohár žen
28.12. 15:00
AN031
Sokol Poruba - Baník Most
32 : 27
W.H.I.L.
27.5. 18:00
AW223
Baník Most - Slavia Praha
30 : 20
29.4. 17:00
AW184
SHK Veselí n.M. - Sokol Písek
23 : 26
26.3. 17:00
AW154
HC Zlín - Slavia Praha
20 : 27
23.2. 18:00
AW115
Baník Most - Slavia Praha
35 : 17
19.2. 17:00
AW124
HC Zlín - Baník Most
22 : 27
28.9. 17:30
AW034
Zora Olomouc - Slavia Praha
20 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
WHIL finále ČR - 3. kolo - výsledky
video
online
Sokol Poruba - Zora Olomouc
17 : 21
video
online
Baník Most - Slavia Praha
24 : 21
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
185
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
161
Simona Szarková
DHK Baník Most
151
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Sobieská
HC Zlín
63
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
60
Jasmínka Vargová
SHK Veselí n.M.
41
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Andrýsková
HC Zlín
50
Kateřina Dvořáková
DHK Baník Most
48
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
46
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.