Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
Rozpis soutěže
1.DL starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Tomáš Kozler
Mateřský klub
HK Rokycany o.s.
Rok narození
1980
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.7.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
30.4. 16:00
A051
Rokycany - TJ Lokomotiva Plzeň B
19 : 26
15.10. 16:00
A026 hala
Rokycany - Starý Plzenec
24 : 20
1.10. 16:00
A019 hala
Rokycany - Šťáhlavy
25 : 21
1.10. 13:30
A017
Starý Plzenec - Bolevec M.A.T.
33 : 21
Extraliga
25.3. 16:30
AA135
Dukla Praha - SKKP Handball Brno
34 : 20
15.3. 19:00
AA127
Sokol Nové Veselí - HK FCC Město Lovosice
26 : 29
4.3. 17:00
AA120
Tatran Litovel - Kopřivnice
37 : 37
4.2. 16:30
AA093
Dukla Praha - Pepino SKP Frýdek-Místek
28 : 21
17.12. 17:00
AA087
HK FCC Město Lovosice - Kopřivnice
36 : 23
26.11. 19:00
AA070
SKKP Handball Brno - Cement Hranice
22 : 26
19.11. 17:00
AA061
HK FCC Město Lovosice - Sokol Nové Veselí
42 : 33
22.10. 17:00
AA044
Tatran Litovel - SKKP Handball Brno
24 : 29
24.9. 18:00
AA019
Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín
25 : 28
1.liga muži
8.10. 14:00
AB020
Liberec - HK Bystřice p.H.
35 : 34
18.9. 17:00
AB001
Chodov - Dvůr Králové
35 : 19
2.liga muži SVČ
22.4. 10:00
AD119
Dukla B - Sokol Úvaly
37 : 26
1.liga starší dorostenci
22.4. 14:00
AG119
Dukla - TJ Sokol Úvaly
39 : 14
2.liga starší dorostenci Č
3.12. 12:30
AH055
TJ Sokol Šťáhlavy - Loko Louny
27 : 17
8.10. 16:00
AH020
Liberec - ZJ Kovofiniš Ledeč
30 : 24
18.9. 15:00
AH001
Chodov - TJ Sokol Šťáhlavy
19 : 19
1.liga mladší dorostenci
22.4. 12:00
AJ119
Dukla - Liberec
32 : 26
8.10. 12:00
AJ020
Liberec - Karviná
32 : 32
2.liga mladší dorostenci JČ
3.12. 14:30
AKA055
Sokol Šťáhlavy - Sokol Žďár n. S.
21 : 31
Český pohár mužů
15.9. 19:15
AM037
TJ Lokomotiva Plzeň - Chodov
44 : 18
1.liga ženy
3.12. 17:00
AR061
Slavia VŠ Plzeň - Sokol V. Meziříčí
33 : 21
W.H.I.L.
8.5. 18:00
AW188
Sokol Písek - HC Zlín
24 : 27
29.4. 17:30
AW205
Zora Olomouc - Baník Most
20 : 28
25.2. 15:00
AW132
Sokol Písek - SHK Veselí n.M.
25 : 33
11.2. 17:30
AW114
Zora Olomouc - Bemaco Prešov
28 : 19
28.1. 17:00
AW105
SHK Veselí n.M. - Duslo Šaľa
22 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
DHC Plzeň - Házená J.Hradec
nezadáno
video
online
H.Brod - Kobylisy
33 : 35
video
online
Slavia - S.Vršovice
29 : 23
video
online
Písek - DHK Baník Most
22 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Baník Most
16
16
0
0
497 : 304
32
2
DHC Plzeň
16
14
0
2
509 : 392
28
3
Slavia
16
11
1
4
481 : 382
23
4
S.Vršovice
16
8
1
7
460 : 471
17
5
Písek
16
7
1
8
438 : 489
15
6
Kobylisy
16
6
1
9
470 : 488
13
7
Slavoj Žirovnice
16
3
2
11
333 : 396
8
8
Astra Praha
16
3
0
13
359 : 496
6
9
H.Brod
16
0
2
14
399 : 528
2
10
Házená J.Hradec
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Aneta Hachová
Sokol Písek
114
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
112
Věra Oravcová
DHC Plzeň
107
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristýna Ederová
DHK Slavoj Žirovnice
50
Veronika Líbalová
Astra Praha
25
Anežka Krausová
DHC Slavia Praha
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Bára Velková
Sokol Písek
30
Aneta Hachová
Sokol Písek
28
Karolína Pejšková
DHC Slavia Praha
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.