Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Tomáš Kozler
Mateřský klub
HK Rokycany o.s.
Rok narození
1980
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.7.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
30.4. 16:00
A051
Rokycany - TJ Lokomotiva Plzeň B
19 : 26
15.10. 16:00
A026 hala
Rokycany - Starý Plzenec
24 : 20
1.10. 16:00
A019 hala
Rokycany - Šťáhlavy
25 : 21
1.10. 13:30
A017
Starý Plzenec - Bolevec M.A.T.
33 : 21
Extraliga
25.3. 16:30
AA135
Dukla Praha - SKKP Handball Brno
34 : 20
15.3. 19:00
AA127
Sokol Nové Veselí - HK FCC Město Lovosice
26 : 29
4.3. 17:00
AA120
Tatran Litovel - Kopřivnice
37 : 37
4.2. 16:30
AA093
Dukla Praha - Pepino SKP Frýdek-Místek
28 : 21
17.12. 17:00
AA087
HK FCC Město Lovosice - Kopřivnice
36 : 23
26.11. 19:00
AA070
SKKP Handball Brno - Cement Hranice
22 : 26
19.11. 17:00
AA061
HK FCC Město Lovosice - Sokol Nové Veselí
42 : 33
22.10. 17:00
AA044
Tatran Litovel - SKKP Handball Brno
24 : 29
24.9. 18:00
AA019
Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín
25 : 28
1.liga muži
8.10. 14:00
AB020
Liberec - HK Bystřice p.H.
35 : 34
18.9. 17:00
AB001
Chodov - Dvůr Králové
35 : 19
2.liga muži SVČ
22.4. 10:00
AD119
Dukla B - Sokol Úvaly
37 : 26
1.liga starší dorostenci
22.4. 14:00
AG119
Dukla - TJ Sokol Úvaly
39 : 14
2.liga starší dorostenci Č
3.12. 12:30
AH055
TJ Sokol Šťáhlavy - Loko Louny
27 : 17
8.10. 16:00
AH020
Liberec - ZJ Kovofiniš Ledeč
30 : 24
18.9. 15:00
AH001
Chodov - TJ Sokol Šťáhlavy
19 : 19
1.liga mladší dorostenci
22.4. 12:00
AJ119
Dukla - Liberec
32 : 26
8.10. 12:00
AJ020
Liberec - Karviná
32 : 32
2.liga mladší dorostenci JČ
3.12. 14:30
AKA055
Sokol Šťáhlavy - Sokol Žďár n. S.
21 : 31
Český pohár mužů
15.9. 19:15
AM037
TJ Lokomotiva Plzeň - Chodov
44 : 18
1.liga ženy
3.12. 17:00
AR061
Slavia VŠ Plzeň - Sokol V. Meziříčí
33 : 21
W.H.I.L.
8.5. 18:00
AW188
Sokol Písek - HC Zlín
24 : 27
29.4. 17:30
AW205
Zora Olomouc - Baník Most
20 : 28
25.2. 15:00
AW132
Sokol Písek - SHK Veselí n.M.
25 : 33
11.2. 17:30
AW114
Zora Olomouc - Bemaco Prešov
28 : 19
28.1. 17:00
AW105
SHK Veselí n.M. - Duslo Šaľa
22 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Sokol Písek - Iuventa Michalovce
19 : 22
video
online
Duslo Šaľa - ŠKP Bratislava
40 : 19
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
12 : 19
video
online
Trenčín - Slavia Praha
24 : 28
video
online
Sokol Poruba - Zora Olomouc
32 : 20
video
online
SHK Veselí n.M. - HC Zlín
20 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Iuventa Michalovce
24
23
1
0
808 : 529
47
2
Baník Most
24
20
2
2
732 : 506
42
3
Duslo Šaľa
24
19
1
4
679 : 551
39
4
Slavia Praha
24
17
1
6
666 : 560
35
5
Sokol Poruba
24
15
1
8
643 : 567
31
6
Zora Olomouc
24
12
0
12
625 : 629
24
7
Bemaco Prešov
24
11
0
13
633 : 634
22
8
Slávia Partizánske
24
9
1
14
532 : 579
19
9
HC Zlín
24
9
1
14
549 : 556
19
10
SHK Veselí n.M.
24
9
1
14
605 : 607
19
11
Trenčín
24
4
1
19
501 : 697
9
12
Sokol Písek
24
3
0
21
502 : 730
6
13
ŠKP Bratislava
24
0
0
24
490 : 820
0
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.