Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL základní
Play-out WHIL ČR
WHIL semifinále SR
WHIL semifinále ČR
WHIL finále SR
WHIL finále ČR
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Jiří Novotný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
18.5.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
5.5. 19:00
AA186
HCB Karviná - SKKP Handball Brno
33 : 30
23.4. 10:30
AA161
Cement Hranice - Tatran Litovel
29 : 22
1.liga muži
7.5. 15:00
AB129
HC Zlín - Jičín "B"
32 : 28
22.4. 16:00
AB118
Náchod - Jičín "B"
33 : 26
9.4. 17:00
AB111
Jičín "B" - Chodov
27 : 25
12.3. 16:00
AB089
HC Zlín - Chodov
25 : 30
19.2. 17:00
AB068
Sokol Ostrava - Náchod
30 : 29
26.11. 17:30
AB049
SK Velká Bystřice - Dvůr Králové
35 : 20
13.11. 11:00
AB040
HK Bystřice p.H. - Chodov
33 : 31
2.liga muži SVČ
22.4. 18:00
AD118
Náchod "B" - Jablonec
28 : 26
2.liga muži JM
26.2. 17:00
AE074
Telnice - Hustopeče
31 : 41
4.12. 11:00
AE060
Napajedla - Telnice
37 : 25
2.liga muži SM
9.10. 10:30
AF024
SK Velká Bystřice B - Tatran Litovel B
33 : 34
24.9. 17:00
AF012
Holešov-Přerov - SK Velká Bystřice B
29 : 23
1.liga starší dorostenci
9.4. 15:00
AG111
Jičín - Dukla
19 : 33
5.3. 18:00
AG082
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
29 : 22
19.2. 15:00
AG068
Sokol Ostrava - Zubří
24 : 38
2.liga starší dorostenci JM
13.11. 09:00
AIA040
HK Bystřice p.H. - TJ Sokol Horka n.M.
41 : 23
2.liga starší dorostenci SM
12.2. 09:00
AIB047
Olomouc - V. Bystřice
25 : 37
26.11. 15:30
AIB033
V. Bystřice - Vsetín
31 : 30
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
13.5. 14:00
AIC028
V. Bystřice - Zlín
34 : 22
1.liga mladší dorostenci
9.4. 13:00
AJ111
Jičín - Dukla
30 : 26
5.3. 16:00
AJ082
Kopřivnice - Pepino SKP F-M
33 : 21
26.11. 13:30
AJ050
V. Bystřice - HK Lovosice
26 : 31
2.liga mladší dorostenci SM
7.5. 13:00
ALB129
Zlín - SKH Polanka n.O.
30 : 27
Český pohár mužů
17.11. 10:30
AM072
Maloměřice - Dukla Praha
26 : 30
28.9. 16:30
AM065
MHK Karviná - Kopřivnice
30 : 29
Český pohár žen
8.10. 16:00
AN015
SK Velká Bystřice - Otrokovice
37 : 24
Žákovská liga starších žaček
3.12. 13:35
AP046
DHK Pardubice A - Slavoj Žirovnice
15 : 22
3.12. 12:40
AP045
S.Vršovice - Písek A
24 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
WHIL finále ČR - 3. kolo - výsledky
video
online
Sokol Poruba - Zora Olomouc
17 : 21
video
online
Baník Most - Slavia Praha
24 : 21
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
185
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
161
Simona Szarková
DHK Baník Most
151
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Sobieská
HC Zlín
63
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
60
Jasmínka Vargová
SHK Veselí n.M.
41
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Andrýsková
HC Zlín
50
Kateřina Dvořáková
DHK Baník Most
48
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
46
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.