Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Tomáš Petruška
Mateřský klub
SKH Polanka n.O.
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.6.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
29.4. 17:30
AB126
SK Velká Bystřice - HBC Strakonice 1921
26 : 28
9.4. 11:00
AB112
HK Bystřice p.H. - Náchod
31 : 30
19.3. 17:00
AB094
Sokol Ostrava - HBC Strakonice 1921
23 : 40
19.2. 11:00
AB072
HK Bystřice p.H. - HBC Strakonice 1921
34 : 27
20.11. 15:00
AB048
HC Zlín - SK Velká Bystřice
31 : 20
9.10. 17:00
AB022
Sokol Ostrava - SK Velká Bystřice
16 : 31
2.10. 11:00
AB018
HK Bystřice p.H. - Jičín "B"
33 : 26
2.liga muži SM
8.4. 14:00
AF110
Rožnov p.R. - MHK Karviná
30 : 30
1.4. 17:30
AF108
Vsetín - Rožnov p.R.
32 : 25
18.3. 18:00
AF091
Uničov A - Tatran Litovel B
26 : 33
4.3. 17:30
AF081
MHK Karviná - Luhačovice
38 : 25
25.2. 17:00
AF075
Pepino SKP F-M B - Rožnov p.R.
36 : 24
8.10. 16:00
AF022
MHK Karviná - Pepino SKP F-M B
36 : 22
1.liga starší dorostenci
7.5. 15:00
AG131
Zubří - Kopřivnice
45 : 21
26.3. 15:00
AG099
HCB Karviná - Sokol Ostrava
25 : 17
19.3. 15:00
AG094
Sokol Ostrava - HBC Strakonice 1921
33 : 30
25.2. 13:00
AG075
Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Úvaly
21 : 18
18.2. 15:00
AG069
Kopřivnice - Talent Plzeň
27 : 26
4.12. 15:00
AG057
Zubří - TJ Sokol Úvaly
43 : 10
13.11. 15:00
AG040
HCB Karviná - Dukla
24 : 29
9.10. 15:00
AG022
Sokol Ostrava - Pepino SKP Frýdek-Místek
29 : 24
2.liga starší dorostenci JM
19.2. 09:00
AIA051
HK Bystřice p.H. - Bohunice
24 : 38
16.10. 09:00
AIA019
HK Bystřice p.H. - HK Ivančice
25 : 34
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
9.4. 09:00
AID016
HK Bystřice p.H. - SKH Polanka n.O.
21 : 30
1.liga mladší dorostenci
7.5. 13:00
AJ131
Zubří - Kopřivnice
25 : 27
26.3. 13:00
AJ099
Karviná - HK Baník Most
39 : 29
25.2. 15:00
AJ075
Pepino SKP F-M - Liberec
35 : 33
18.2. 13:00
AJ069
Kopřivnice - Talent Plzeň A
34 : 26
4.12. 13:00
AJ057
Zubří - Liberec
40 : 24
13.11. 13:00
AJ040
Karviná - Dukla
19 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Slavia - S.Vršovice
38 : 18
video
online
Poruba - Zlín
20 : 41
video
online
HK Ivančice - Háje
35 : 26
video
online
DHC Plzeň - J.Hradec
17 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Ivančice
18
17
1
0
609 : 429
35
2
Zlín
18
16
1
1
629 : 414
33
3
Slavia
18
12
1
5
527 : 404
25
4
J.Hradec
18
11
1
6
489 : 449
23
5
S.Vršovice
18
8
0
10
460 : 494
16
6
DHC Plzeň
18
8
0
10
479 : 502
16
7
Háje
18
6
0
12
433 : 524
12
8
Olomouc
18
5
0
13
416 : 507
10
9
Poruba
18
3
0
15
466 : 634
6
10
H.Brod
18
2
0
16
440 : 591
4
Tabulka střelců
Natálie Mahďáková
HC Zlín
122
Bára Krejčíková
HK Ivančice
115
Simona Březinová
Házená J.Hradec
115
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Markéta Prašivková
Sokol Poruba
41
Kristýna Kadeřábková
Sokol Vršovice
26
Natálie Mahďáková
HC Zlín
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Juříčková
DHK Zora Olomouc
28
Barbora Nosková
DHC Plzeň
26
Monika Molíková
DHK Zora Olomouc
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.