Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Zbyněk Horalík
Mateřský klub
SKH Polanka n.O.
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM
7.5. 17:30
AF128
Pepino SKP F-M B - L.Zubří
36 : 29
30.4. 10:30
AF126
Šumperk - Pepino SKP F-M B
38 : 29
8.4. 17:30
AF114
Pepino SKP F-M B - Luhačovice
35 : 22
2.4. 13:30
AF105
SK Velká Bystřice B - Šumperk
23 : 27
19.3. 18:00
AF095
Vsetín - L.Zubří
29 : 26
18.3. 16:30
AF094
MHK Karviná - Šumperk
36 : 24
4.3. 16:00
AF083
Rožnov p.R. - Šumperk
26 : 24
25.2. 17:00
AF073
L.Zubří - Uničov A
33 : 28
18.2. 16:00
AF070
Rožnov p.R. - Luhačovice
31 : 22
3.12. 15:00
AF060
Pepino SKP F-M B - Šumperk
29 : 33
27.11. 15:00
AF054
Vsetín - MHK Karviná
36 : 28
19.11. 10:30
AF044
MHK Karviná - Rožnov p.R.
21 : 20
23.10. 16:00
AF032
Vsetín - SKH Polanka n.O
29 : 25
16.10. 17:00
AF029
L.Zubří - Vsetín
28 : 20
25.9. 16:00
AF010
Vsetín - Luhačovice
40 : 32
24.9. 16:00
AF009
Rožnov p.R. - Pepino SKP F-M B
31 : 26
1.liga starší dorostenci
7.5. 13:30
AG128
Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná
20 : 25
29.4. 15:00
AG122
Kopřivnice - Dukla
20 : 37
23.4. 15:00
AG118
Zubří - Jičín
38 : 21
9.4. 17:00
AG112
HCB Karviná - Zubří
22 : 32
8.4. 13:30
AG114
Pepino SKP Frýdek-Místek - HK Lovosice
24 : 21
1.4. 15:00
AG108
Kopřivnice - TJ Sokol Úvaly
25 : 22
19.2. 15:00
AG072
HCB Karviná - HBC Strakonice 1921
37 : 30
11.12. 17:00
AG062
HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek
27 : 21
3.12. 13:00
AG060
Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Strakonice 1921
28 : 25
18.9. 15:00
AG002
Zubří - Sokol Ostrava
45 : 23
2.liga starší dorostenci SM
18.2. 14:00
AIB049
Rožnov p.R. - Vsetín
29 : 31
23.10. 14:00
AIB021
Vsetín - Rožnov p.R.
24 : 30
25.9. 14:00
AIB005
Vsetín - V. Bystřice
35 : 42
24.9. 14:00
AIB007
Rožnov p.R. - Litovel
31 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
TJ Turnov - DHK Pardubice
28 : 29
video
online
TJ Slavoj Tachov - Kobylisy
28 : 30
video
online
Písek - DHK Baník Most
27 : 26
video
online
Slavoj Žirovnice - DHK Loko Liberec
31 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Baník Most
18
15
1
2
517 : 385
31
2
Kobylisy
18
14
1
3
520 : 394
29
3
DHK Pardubice
18
14
0
4
505 : 398
28
4
Písek
18
13
0
5
513 : 394
26
5
HK Spartak Ústí n.L.
18
10
2
6
504 : 422
22
6
Slavoj Žirovnice
18
9
1
8
427 : 422
19
7
HC Plzeň
18
4
1
13
337 : 451
9
8
TJ Slavoj Tachov
18
3
0
15
394 : 493
6
9
DHK Loko Liberec
18
3
0
15
367 : 564
6
10
TJ Turnov
18
2
0
16
359 : 520
4
Tabulka střelců
Barbora Tesařová
Sokol II Kobylisy
165
Dominika Jankulíková
DHK Lokomotiva Liberec
147
Lucie Kovářová
TJ Slavoj Tachov
145
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Tesařová
Sokol II Kobylisy
57
Barbora Fašková
DHK Pardubice
38
Zuzana Berounská
DHK Slavoj Žirovnice
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Tesařová
Sokol II Kobylisy
40
Zuzana Benešová
HC Plzeň
36
Dominika Jankulíková
DHK Lokomotiva Liberec
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.