Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
Rozpis soutěže
1.DL starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Vítězslav Koleček
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1964
Typ licence
Licence B
Platnost licence
22.2.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
18.9. 11:00
AE005
Napajedla - Hustopeče
36 : 35
2.liga muži SM
6.5. 17:00
AF132
Holešov-Přerov - MHK Karviná
26 : 33
6.5. 10:30
AF129
Luhačovice - SKH Polanka n.O
28 : 33
29.4. 10:30
AF121
MHK Karviná - Uničov A
36 : 33
23.4. 16:00
AF117
Tatran Litovel B - L.Zubří
32 : 25
22.4. 15:30
AF118
SK Velká Bystřice B - SKH Polanka n.O
24 : 28
26.3. 10:30
AF100
Šumperk - Holešov-Přerov
37 : 28
12.3. 14:45
AF085
SKH Polanka n.O - Uničov A
32 : 20
5.3. 17:00
AF080
Holešov-Přerov - Tatran Litovel B
32 : 39
4.3. 13:00
AF079
Uničov A - SK Velká Bystřice B
31 : 19
23.10. 11:30
AF035
SK Velká Bystřice B - Pepino SKP F-M B
33 : 28
8.10. 15:00
AF019
Uničov A - SKH Polanka n.O
23 : 28
1.liga starší dorostenci
18.3. 15:00
AG095
Kopřivnice - HCB Karviná
22 : 20
2.liga starší dorostenci JM
18.9. 09:00
AIA004
TJ FS Napajedla - HK Bystřice p.H.
26 : 29
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
14.5. 16:00
AID028
HK Bystřice p.H. - Žeravice
36 : 32
11.5. 17:30
AID026
HC Zubří "B" - SKH Polanka n.O.
53 : 19
25.4. 17:00
AID024
Vsetín - HC Zubří "B"
46 : 40
2.4. 17:30
AID013
Žeravice - HK Bystřice p.H.
40 : 26
19.3. 16:00
AID008
Žeravice - SKH Polanka n.O.
25 : 31
11.3. 18:00
AID005
Vsetín - Žeravice
44 : 26
1.liga mladší dorostenci
18.3. 13:00
AJ095
Kopřivnice - Karviná
37 : 36
2.liga mladší dorostenci SM
26.3. 17:00
ALB099
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Ostrava
39 : 26
12.3. 12:30
ALB085
SKH Polanka n.O. - Házená Uničov
47 : 35
4.3. 15:00
ALB079
Házená Uničov - Hranice
28 : 43
8.10. 13:00
ALB019
Házená Uničov - SKH Polanka n.O.
27 : 50
Český pohár mužů
14.9. 19:30
AM043
Holešov-Přerov - HK Bystřice p.H.
28 : 44
10.9. 16:30
AM050
MHK Karviná - Sokol Ostrava
26 : 19
2.liga ženy - východ
23.10. 15:30
AT014
SK Velká Bystřice - Olomouc
33 : 22
1.liga starší dorostenky - východ
9.4. 13:30
AUB112
SK Velká Bystřice - Poruba
11 : 26
23.10. 13:30
AUB029
SK Velká Bystřice - Zlín
19 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
DHC Plzeň - Házená J.Hradec
nezadáno
video
online
H.Brod - Kobylisy
33 : 35
video
online
Slavia - S.Vršovice
29 : 23
video
online
Písek - DHK Baník Most
22 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Baník Most
16
16
0
0
497 : 304
32
2
DHC Plzeň
16
14
0
2
509 : 392
28
3
Slavia
16
11
1
4
481 : 382
23
4
S.Vršovice
16
8
1
7
460 : 471
17
5
Písek
16
7
1
8
438 : 489
15
6
Kobylisy
16
6
1
9
470 : 488
13
7
Slavoj Žirovnice
16
3
2
11
333 : 396
8
8
Astra Praha
16
3
0
13
359 : 496
6
9
H.Brod
16
0
2
14
399 : 528
2
10
Házená J.Hradec
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Aneta Hachová
Sokol Písek
114
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
112
Věra Oravcová
DHC Plzeň
107
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristýna Ederová
DHK Slavoj Žirovnice
50
Veronika Líbalová
Astra Praha
25
Anežka Krausová
DHC Slavia Praha
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Bára Velková
Sokol Písek
30
Aneta Hachová
Sokol Písek
28
Karolína Pejšková
DHC Slavia Praha
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.