Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Vítězslav Koleček
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1964
Typ licence
Licence B
Platnost licence
22.2.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
18.9. 11:00
AE005
Napajedla - Hustopeče
36 : 35
2.liga muži SM
6.5. 17:00
AF132
Holešov-Přerov - MHK Karviná
26 : 33
6.5. 10:30
AF129
Luhačovice - SKH Polanka n.O
28 : 33
29.4. 10:30
AF121
MHK Karviná - Uničov A
36 : 33
23.4. 16:00
AF117
Tatran Litovel B - L.Zubří
32 : 25
22.4. 15:30
AF118
SK Velká Bystřice B - SKH Polanka n.O
24 : 28
26.3. 10:30
AF100
Šumperk - Holešov-Přerov
37 : 28
12.3. 14:45
AF085
SKH Polanka n.O - Uničov A
32 : 20
5.3. 17:00
AF080
Holešov-Přerov - Tatran Litovel B
32 : 39
4.3. 13:00
AF079
Uničov A - SK Velká Bystřice B
31 : 19
23.10. 11:30
AF035
SK Velká Bystřice B - Pepino SKP F-M B
33 : 28
8.10. 15:00
AF019
Uničov A - SKH Polanka n.O
23 : 28
1.liga starší dorostenci
18.3. 15:00
AG095
Kopřivnice - HCB Karviná
22 : 20
2.liga starší dorostenci JM
18.9. 09:00
AIA004
TJ FS Napajedla - HK Bystřice p.H.
26 : 29
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
14.5. 16:00
AID028
HK Bystřice p.H. - Žeravice
36 : 32
11.5. 17:30
AID026
HC Zubří "B" - SKH Polanka n.O.
53 : 19
25.4. 17:00
AID024
Vsetín - HC Zubří "B"
46 : 40
2.4. 17:30
AID013
Žeravice - HK Bystřice p.H.
40 : 26
19.3. 16:00
AID008
Žeravice - SKH Polanka n.O.
25 : 31
11.3. 18:00
AID005
Vsetín - Žeravice
44 : 26
1.liga mladší dorostenci
18.3. 13:00
AJ095
Kopřivnice - Karviná
37 : 36
2.liga mladší dorostenci SM
26.3. 17:00
ALB099
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Ostrava
39 : 26
12.3. 12:30
ALB085
SKH Polanka n.O. - Házená Uničov
47 : 35
4.3. 15:00
ALB079
Házená Uničov - Hranice
28 : 43
8.10. 13:00
ALB019
Házená Uničov - SKH Polanka n.O.
27 : 50
Český pohár mužů
14.9. 19:30
AM043
Holešov-Přerov - HK Bystřice p.H.
28 : 44
10.9. 16:30
AM050
MHK Karviná - Sokol Ostrava
26 : 19
2.liga ženy - východ
23.10. 15:30
AT014
SK Velká Bystřice - Olomouc
33 : 22
1.liga starší dorostenky - východ
9.4. 13:30
AUB112
SK Velká Bystřice - Poruba
11 : 26
23.10. 13:30
AUB029
SK Velká Bystřice - Zlín
19 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Sokol Písek - Iuventa Michalovce
19 : 22
video
online
Duslo Šaľa - ŠKP Bratislava
40 : 19
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
12 : 19
video
online
Trenčín - Slavia Praha
24 : 28
video
online
Sokol Poruba - Zora Olomouc
32 : 20
video
online
SHK Veselí n.M. - HC Zlín
20 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Iuventa Michalovce
24
23
1
0
808 : 529
47
2
Baník Most
24
20
2
2
732 : 506
42
3
Duslo Šaľa
24
19
1
4
679 : 551
39
4
Slavia Praha
24
17
1
6
666 : 560
35
5
Sokol Poruba
24
15
1
8
643 : 567
31
6
Zora Olomouc
24
12
0
12
625 : 629
24
7
Bemaco Prešov
24
11
0
13
633 : 634
22
8
Slávia Partizánske
24
9
1
14
532 : 579
19
9
HC Zlín
24
9
1
14
549 : 556
19
10
SHK Veselí n.M.
24
9
1
14
605 : 607
19
11
Trenčín
24
4
1
19
501 : 697
9
12
Sokol Písek
24
3
0
21
502 : 730
6
13
ŠKP Bratislava
24
0
0
24
490 : 820
0
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.