Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL základní
Play-out WHIL ČR
WHIL semifinále SR
WHIL semifinále ČR
WHIL finále SR
WHIL finále ČR
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Tomáš Měšťánek
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1965
Typ licence
Licence B
Platnost licence
28.8.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
4.6. 18:15
A079
TJ Lokomotiva Plzeň B - Rokycany
38 : 31
27.5. 13:30
A073
Starý Plzenec - Bolevec M.A.T.
26 : 23
21.5. 18:15
A072
TJ Lokomotiva Plzeň B - Starý Plzenec
24 : 24
13.5. 16:00
A068
Rokycany - VŠ Plzeň "B"
26 : 25
1.5. 15:00
A054
Rokycany - Starý Plzenec
21 : 31
30.4. 17:00
A052
Košutka B - Starý Plzenec
22 : 30
6.11. 18:00
A040
VŠ Plzeň "B" - Rokycany
27 : 24
23.10. 18:00
A031
VŠ Plzeň "B" - Starý Plzenec
30 : 33
22.10. 16:00
A032 hala
Rokycany - Košutka B
28 : 28
1.10. 16:00
A019 hala
Rokycany - Šťáhlavy
25 : 21
1.10. 13:30
A017
Starý Plzenec - Bolevec M.A.T.
33 : 21
28.9. 18:00
A013 hala
Bolevec M.A.T. - VŠ Plzeň "B"
29 : 22
18.9. 18:00
A005 hala
Bolevec M.A.T. - Rokycany
19 : 23
10.9. 17:00
A001
Šťáhlavy - Bolevec M.A.T.
23 : 17
10.9. 13:30
A003
Starý Plzenec - VŠ Plzeň "B"
26 : 23
2 liga muži JZČ
8.4. 17:00
AC114
Č.Budějovice - TJ D.Cerekev
31 : 26
26.11. 17:00
AC053
Košutka - S.Vršovice
23 : 34
12.11. 17:00
AC042
Košutka - H.Brod
33 : 25
23.10. 15:30
AC033
TJ Lokomotiva Plzeň - Zruč n.S.
30 : 14
9.10. 16:00
AC019
VŠ Plzeň - Třeboň
33 : 22
2.liga muži SVČ
29.4. 17:00
AD121
Loko Louny - Slavia
25 : 31
22.4. 10:00
AD119
Dukla B - Sokol Úvaly
37 : 26
13.4. 20:00
AD070
Sokol Úvaly - HK Lovosice B
24 : 31
2.4. 15:30
AD108
L.Vršovice - Sokol Úvaly
24 : 30
10.12. 15:30
AD065
L.Vršovice - Náchod "B"
17 : 22
25.9. 15:30
AD010
L.Vršovice - HK Lovosice B
30 : 36
1.liga starší dorostenci
22.4. 14:00
AG119
Dukla - TJ Sokol Úvaly
39 : 14
13.4. 18:00
AG070
TJ Sokol Úvaly - HK Lovosice
18 : 23
2.liga starší dorostenci Č
29.4. 14:30
AH121
Loko Louny - TJ Sokol Šťáhlavy
20 : 19
2.4. 17:30
AH108
L.Vršovice - Liberec
25 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
WHIL finále ČR - 3. kolo - výsledky
video
online
Sokol Poruba - Zora Olomouc
17 : 21
video
online
Baník Most - Slavia Praha
24 : 21
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
185
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
161
Simona Szarková
DHK Baník Most
151
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Sobieská
HC Zlín
63
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
60
Jasmínka Vargová
SHK Veselí n.M.
41
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Andrýsková
HC Zlín
50
Kateřina Dvořáková
DHK Baník Most
48
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
46
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.