Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL základní
Play-out WHIL ČR
WHIL semifinále SR
WHIL semifinále ČR
WHIL finále SR
WHIL finále ČR
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Jiří Větrovský
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
31.1.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
23.4. 16:00
AB117
Talent Plzeň "B" - HK Bystřice p.H.
34 : 26
19.3. 17:00
AB093
Chodov - SK Velká Bystřice
23 : 27
25.2. 18:00
AB074
HBC Strakonice 1921 - Jičín "B"
36 : 31
10.12. 18:00
AB061
HBC Strakonice 1921 - Dvůr Králové
31 : 21
9.10. 17:00
AB023
Chodov - HC Zlín
33 : 29
1.10. 18:00
AB017
HBC Strakonice 1921 - Liberec
32 : 30
2 liga muži JZČ
27.11. 10:45
AC050
Sezimovo Ústí - TJ D.Cerekev
24 : 27
26.11. 19:00
AC052
Třeboň - Praha 4
22 : 33
20.11. 15:00
AC045
S.Vršovice - Třeboň
32 : 23
22.10. 17:00
AC032
H.Brod - Třeboň
34 : 29
16.10. 10:45
AC028
Sezimovo Ústí - TJ Lokomotiva Plzeň
28 : 28
24.9. 18:00
AC008
Třeboň - Sezimovo Ústí
26 : 22
2.liga muži SVČ
4.3. 10:00
AD080
Dukla B - Ml. Boleslav
21 : 22
1.liga starší dorostenci
23.4. 14:00
AG117
Talent Plzeň - HCB Karviná
22 : 31
4.3. 14:00
AG080
Dukla - Talent Plzeň
45 : 22
25.2. 16:00
AG074
HBC Strakonice 1921 - Jičín
25 : 22
10.12. 16:00
AG061
HBC Strakonice 1921 - Sokol Nové Veselí
28 : 34
1.10. 16:00
AG017
HBC Strakonice 1921 - TJ Sokol Úvaly
32 : 24
18.9. 15:00
AG003
Talent Plzeň - Kopřivnice
30 : 32
2.liga starší dorostenci Č
19.3. 15:00
AH093
Chodov - 1.HC Pardubice
29 : 37
27.11. 09:00
AH050
Sp.MAS Sezimovo Ústí - TJ D.Cerekev
34 : 10
16.10. 09:00
AH028
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Loko Louny
18 : 29
9.10. 15:00
AH023
Chodov - TJ D.Cerekev
44 : 22
1.liga mladší dorostenci
23.4. 12:00
AJ117
Talent Plzeň A - Karviná
22 : 22
4.3. 12:00
AJ080
Dukla - Talent Plzeň A
28 : 20
18.9. 13:00
AJ003
Talent Plzeň A - Kopřivnice
32 : 27
2.liga mladší dorostenci JČ
25.2. 14:15
AKA074
HBC Strakonice - Třeboň
27 : 17
8.12. 18:30
AKA061
HBC Strakonice - Sokol Šťáhlavy
29 : 32
20.11. 13:00
AKA045
Sokol Vršovice A - Třeboň
26 : 21
22.10. 15:00
AKA032
Jiskra Havlíčkův Brod - Třeboň
26 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
WHIL finále ČR - 3. kolo - výsledky
video
online
Sokol Poruba - Zora Olomouc
17 : 21
video
online
Baník Most - Slavia Praha
24 : 21
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
185
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
161
Simona Szarková
DHK Baník Most
151
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Sobieská
HC Zlín
63
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
60
Jasmínka Vargová
SHK Veselí n.M.
41
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Andrýsková
HC Zlín
50
Kateřina Dvořáková
DHK Baník Most
48
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
46
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.