Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Karel Macho
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
31.1.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
28.5. 18:00
A061
Bolevec M.A.T. - Rokycany
24 : 13
8.5. 18:00
A062 - venku
VŠ Plzeň "B" - Košutka B
24 : 35
30.10. 18:15
A036 hala
TJ Lokomotiva Plzeň B - Šťáhlavy
35 : 27
2.10. 16:30
A018
Košutka B - TJ Lokomotiva Plzeň B
21 : 26
28.9. 15:00
A016 Plzenec
Starý Plzenec - TJ Lokomotiva Plzeň B
30 : 24
25.9. 18:00
A009 hala
TJ Lokomotiva Plzeň B - Bolevec M.A.T.
31 : 26
Extraliga
28.4. 19:30
AA164
Sokol Nové Veselí - Cement Hranice
28 : 25
8.4. 17:00
AA152
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
35 : 24
2.4. 10:30
AA148
HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice
31 : 27
1.4. 17:00
AA155
Tatran Litovel - Cement Hranice
24 : 26
15.3. 19:00
AA129
Cement Hranice - HBC Ronal Jičín
27 : 30
11.3. 18:00
AA126
HK FCC Město Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek
28 : 32
17.12. 18:00
AA085
HBC Ronal Jičín - Sokol Nové Veselí
28 : 23
3.12. 17:00
AA074
HK FCC Město Lovosice - HBC Ronal Jičín
28 : 30
1.10. 17:00
AA028
HK FCC Město Lovosice - Tatran Litovel
40 : 26
14.9. 18:00
AA012
Dukla Praha - HC ROBE Zubří
27 : 24
2.liga mladší dorostenci JČ
4.12. 13:30
AKA058
Talent Plzeň "B" - Třeboň
35 : 22
W.H.I.L.
20.5. 17:00
AW221
Slavia Praha - Baník Most
24 : 22
13.5. 15:00
AW190
Sokol Písek - SHK Veselí n.M.
28 : 23
10.3. 18:00
AW145
Baník Most - SHK Veselí n.M.
25 : 22
28.1. 18:00
AW100
Baník Most - Iuventa Michalovce
27 : 27
7.1. 17:00
AW080
SHK Veselí n.M. - Slavia Praha
25 : 28
24.9. 17:00
AW025
HC Zlín - Sokol Poruba
15 : 18
3.9. 18:00
AW007
Baník Most - Zora Olomouc
32 : 19
Přebor Prahy žen
11.6. 17:00
BB085
Sokol Šťáhlavy - Střešovice A
14 : 31
8.6. 19:30
BB087
SVŠ PLZEŇ B - Střešovice A
24 : 22
14.5. 16:30
BB062
SVŠ PLZEŇ B - Radlice
26 : 20
9.4. 17:00
BB052
Sokol Šťáhlavy - Střešovice S
21 : 30
mladší žáci
10.6. 15:10
D090
Talent Škoda JS Plzeň C - Rokycany
6 : 5
10.6. 13:30
D088
Šťáhlavy - Talent Škoda JS Plzeň A
11 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Sokol Písek - Iuventa Michalovce
19 : 22
video
online
Duslo Šaľa - ŠKP Bratislava
40 : 19
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
12 : 19
video
online
Trenčín - Slavia Praha
24 : 28
video
online
Sokol Poruba - Zora Olomouc
32 : 20
video
online
SHK Veselí n.M. - HC Zlín
20 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Iuventa Michalovce
24
23
1
0
808 : 529
47
2
Baník Most
24
20
2
2
732 : 506
42
3
Duslo Šaľa
24
19
1
4
679 : 551
39
4
Slavia Praha
24
17
1
6
666 : 560
35
5
Sokol Poruba
24
15
1
8
643 : 567
31
6
Zora Olomouc
24
12
0
12
625 : 629
24
7
Bemaco Prešov
24
11
0
13
633 : 634
22
8
Slávia Partizánske
24
9
1
14
532 : 579
19
9
HC Zlín
24
9
1
14
549 : 556
19
10
SHK Veselí n.M.
24
9
1
14
605 : 607
19
11
Trenčín
24
4
1
19
501 : 697
9
12
Sokol Písek
24
3
0
21
502 : 730
6
13
ŠKP Bratislava
24
0
0
24
490 : 820
0
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.