Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Milan Hájek
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
31.1.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga ženy
12.2. 15:00
AR071
Kobylisy - HC Plzeň
26 : 28
2.liga ženy - západ
12.3. 15:00
AS092
Sokol Písek B - Slavoj Tachov
24 : 20
12.2. 17:00
AS071
Kobylisy B - Č.Budějovice
23 : 27
1.liga starší dorostenky - západ
12.3. 17:00
AUA092
Písek - H.Brod
34 : 27
1.liga mladší dorostenky
30.10. 14:30
AV031
DHC Plzeň - Olomouc
31 : 23
2.liga mladší dorostenky - západ
12.3. 13:00
AVA092
Písek - TJ Slavoj Tachov
28 : 15
W.H.I.L.
20.5. 17:00
AW221
Slavia Praha - Baník Most
24 : 22
13.5. 15:00
AW190
Sokol Písek - SHK Veselí n.M.
28 : 23
10.3. 18:00
AW145
Baník Most - SHK Veselí n.M.
25 : 22
19.2. 17:00
AW125
Slavia Praha - Zora Olomouc
30 : 24
28.1. 18:00
AW100
Baník Most - Iuventa Michalovce
27 : 27
7.1. 17:00
AW080
SHK Veselí n.M. - Slavia Praha
25 : 28
24.9. 17:00
AW025
HC Zlín - Sokol Poruba
15 : 18
3.9. 18:00
AW007
Baník Most - Zora Olomouc
32 : 19
Přebor Prahy žen
1.6. 19:30
BB060
SVŠ PLZEŇ B - Střešovice S
20 : 35
14.5. 16:30
BB062
SVŠ PLZEŇ B - Radlice
26 : 20
9.4. 17:00
BB052
Sokol Šťáhlavy - Střešovice S
21 : 30
mladší žáci
29.4. 15:10
D072
Rokycany - HC Plzeň
5 : 7
29.4. 13:30
D070
Talent Škoda JS Plzeň B - Talent Škoda JS Plzeň A
3 : 19
29.4. 12:40
D069
HC Plzeň - Šťáhlavy
1 : 9
29.4. 11:50
D068
Talent Škoda JS Plzeň B - Rokycany
10 : 7
29.4. 11:00
D067
Talent Škoda JS Plzeň A - Talent Škoda JS Plzeň C
19 : 2
29.4. 09:20
D065
Talent Škoda JS Plzeň C - Talent Škoda JS Plzeň B
9 : 7
29.4. 08:30
D064
HC Plzeň - Talent Škoda JS Plzeň A
4 : 17
26.3. 14:20
D062
HC Plzeň - Talent Škoda JS Plzeň C
6 : 14
mladší žákyně
22.4. 13:15
E063
DHC Plzeň B - Slavia VŠ Plzeň
6 : 9
22.4. 11:45
E061
Tachov A - Slavia VŠ Plzeň
14 : 6
22.4. 08:45
E059
HC Plzeň - DHC Plzeň B
10 : 3
22.4. 08:45
E057
HC Plzeň - Tachov A
5 : 18
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
WHIL semifinále SR - 5. kolo - výsledky
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.