Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Žákovská liga
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Petr Jaroň
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1966
Typ licence
Licence A
Platnost licence
10.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM
30.4. 16:30
AF124
SKH Polanka n.O - Tatran Litovel B
30 : 17
9.4. 10:30
AF113
Šumperk - Tatran Litovel B
29 : 27
2.4. 16:00
AF104
Tatran Litovel B - Pepino SKP F-M B
30 : 32
25.3. 10:30
AF099
L.Zubří - MHK Karviná
28 : 29
18.2. 18:00
AF069
Vsetín - Tatran Litovel B
29 : 18
11.12. 15:00
AF065
Vsetín - SK Velká Bystřice B
35 : 31
27.11. 16:30
AF052
SKH Polanka n.O - SK Velká Bystřice B
31 : 22
1.liga starší dorostenci
10.12. 15:00
AG065
Kopřivnice - Zubří
20 : 33
26.11. 15:00
AG054
Kopřivnice - Sokol Ostrava
30 : 14
22.10. 11:00
AG032
Kopřivnice - Jičín
29 : 23
16.10. 17:00
AG029
HCB Karviná - Kopřivnice
31 : 23
2.liga starší dorostenci SM
29.11. 19:00
AIB030
Rožnov p.R. - HC Zubří "B"
29 : 27
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
19.3. 15:30
AIC008
Zlín - Rožnov p.R.
24 : 21
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
30.4. 14:30
AID023
SKH Polanka n.O. - Žeravice
16 : 21
25.4. 17:00
AID024
Vsetín - HC Zubří "B"
46 : 40
12.4. 18:30
AID018
HC Zubří "B" - Žeravice
38 : 38
1.liga mladší dorostenci
10.12. 13:00
AJ065
Kopřivnice - Zubří
32 : 31
26.11. 13:00
AJ054
Kopřivnice - HK Baník Most
35 : 30
22.10. 09:00
AJ032
Kopřivnice - Jičín
38 : 29
16.10. 15:00
AJ029
Karviná - Kopřivnice
25 : 30
2.liga mladší dorostenci SM
7.5. 14:30
ALB131
Hranice - TJ STM Olomouc
31 : 24
30.4. 12:45
ALB124
SKH Polanka n.O. - Litovel
22 : 39
23.11. 18:30
ALB052
SKH Polanka n.O. - Hranice
35 : 29
Český pohár mužů
28.8. 10:00
AM027
Trnávka - SKH Polanka n.O
21 : 20
2.liga ženy - východ
20.11. 15:30
AT026
SK Velká Bystřice - HK Ivančice
21 : 31
1.liga starší dorostenky - východ
8.4. 15:00
AUB110
Olomouc - SHK Veselí n.M.
34 : 24
19.2. 10:00
AUB078
Poruba - TJ Jiskra Otrokovice
23 : 28
1.liga mladší dorostenky
19.2. 12:00
AV078
Poruba - HK Ivančice
18 : 38
2.liga mladší dorostenky - východ
13.11. 12:00
AVB046
1.SC Bohumín - Karviná
26 : 40
MSL Muži
14.5. 10:30
NA073
Trnávka - Krmelín
27 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina XXIX - Otrokovice - výsledky
video
online
Otrokovice - VŠ Plzeň A
15 : 11
video
online
S.Vršovice - Kobylisy II A
22 : 23
video
online
Poruba - Otrokovice
21 : 17
video
online
VŠ Plzeň A - S.Vršovice
18 : 18
video
online
Kobylisy II A - Poruba
27 : 17
video
online
Otrokovice - S.Vršovice
17 : 6
video
online
VŠ Plzeň A - Kobylisy II A
17 : 27
video
online
S.Vršovice - Poruba
19 : 20
video
online
Kobylisy II A - Otrokovice
20 : 16
video
online
Poruba - VŠ Plzeň A
26 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín A
24
22
2
0
648 : 352
46
2
DHC Plzeň A
24
22
0
2
535 : 311
44
3
Slavia
24
19
1
4
533 : 271
39
4
Kunovice
24
19
1
4
569 : 368
39
5
Háje A
24
17
0
7
466 : 348
34
6
DHK Zora Olomouc
24
17
0
7
603 : 454
34
7
Poruba
24
17
0
7
549 : 442
34
8
Slavoj Žirovnice
24
17
0
7
559 : 406
34
9
Jiskra H. Brod A
24
14
1
9
459 : 408
29
10
Kobylisy II A
24
14
1
9
526 : 446
29
11
DHK Most
24
14
0
10
414 : 389
28
12
Ostrava-Zábřeh
24
13
1
10
571 : 558
27
13
J.Hradec
24
13
0
11
418 : 385
26
14
DHK Pardubice A
24
11
2
11
455 : 504
24
15
Bohunice
24
11
1
12
414 : 411
23
16
SC Bohumín
24
11
0
13
375 : 445
22
17
Otrokovice
24
9
1
14
408 : 387
19
18
Strakonice
24
9
1
14
420 : 475
19
19
S.Vršovice
24
7
1
16
389 : 409
15
20
Písek A
24
7
0
17
357 : 457
14
21
VŠ Plzeň A
24
4
1
19
360 : 523
9
22
Hvězda Cheb
24
3
0
21
295 : 417
6
23
Házená Mělník
24
2
0
22
286 : 603
4
24
Kobylisy II B
24
1
0
23
278 : 693
2
25
TJ Turnov
24
0
0
24
198 : 623
0
Tabulka střelců
Charlota Cholevová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
221
Lucie Fleková
SHK Kunovice
191
Michaela Smějová
Tatran Bohunice
171
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Markéta Prašivková
Sokol Poruba
40
Veronika Vávrová
ČZ HBC Strakonice 1921
39
Marie Poláková
Jiskra Havlíčkův Brod A
39
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monika Smějová
Tatran Bohunice
46
Karolína Chudá
Házená Mělník
44
Anna Svobodová
TJ Turnov
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.