Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
Rozpis soutěže
1.DL starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Petr Jaroň
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1966
Typ licence
Licence A
Platnost licence
10.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM
30.4. 16:30
AF124
SKH Polanka n.O - Tatran Litovel B
30 : 17
9.4. 10:30
AF113
Šumperk - Tatran Litovel B
29 : 27
2.4. 16:00
AF104
Tatran Litovel B - Pepino SKP F-M B
30 : 32
25.3. 10:30
AF099
L.Zubří - MHK Karviná
28 : 29
18.2. 18:00
AF069
Vsetín - Tatran Litovel B
29 : 18
11.12. 15:00
AF065
Vsetín - SK Velká Bystřice B
35 : 31
27.11. 16:30
AF052
SKH Polanka n.O - SK Velká Bystřice B
31 : 22
1.liga starší dorostenci
10.12. 15:00
AG065
Kopřivnice - Zubří
20 : 33
26.11. 15:00
AG054
Kopřivnice - Sokol Ostrava
30 : 14
22.10. 11:00
AG032
Kopřivnice - Jičín
29 : 23
16.10. 17:00
AG029
HCB Karviná - Kopřivnice
31 : 23
2.liga starší dorostenci SM
29.11. 19:00
AIB030
Rožnov p.R. - HC Zubří "B"
29 : 27
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
19.3. 15:30
AIC008
Zlín - Rožnov p.R.
24 : 21
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
30.4. 14:30
AID023
SKH Polanka n.O. - Žeravice
16 : 21
25.4. 17:00
AID024
Vsetín - HC Zubří "B"
46 : 40
12.4. 18:30
AID018
HC Zubří "B" - Žeravice
38 : 38
1.liga mladší dorostenci
10.12. 13:00
AJ065
Kopřivnice - Zubří
32 : 31
26.11. 13:00
AJ054
Kopřivnice - HK Baník Most
35 : 30
22.10. 09:00
AJ032
Kopřivnice - Jičín
38 : 29
16.10. 15:00
AJ029
Karviná - Kopřivnice
25 : 30
2.liga mladší dorostenci SM
7.5. 14:30
ALB131
Hranice - TJ STM Olomouc
31 : 24
30.4. 12:45
ALB124
SKH Polanka n.O. - Litovel
22 : 39
23.11. 18:30
ALB052
SKH Polanka n.O. - Hranice
35 : 29
Český pohár mužů
28.8. 10:00
AM027
Trnávka - SKH Polanka n.O
21 : 20
2.liga ženy - východ
20.11. 15:30
AT026
SK Velká Bystřice - HK Ivančice
21 : 31
1.liga starší dorostenky - východ
8.4. 15:00
AUB110
Olomouc - SHK Veselí n.M.
34 : 24
19.2. 10:00
AUB078
Poruba - TJ Jiskra Otrokovice
23 : 28
1.liga mladší dorostenky
19.2. 12:00
AV078
Poruba - HK Ivančice
18 : 38
2.liga mladší dorostenky - východ
13.11. 12:00
AVB046
1.SC Bohumín - Karviná
26 : 40
MSL Muži
14.5. 10:30
NA073
Trnávka - Krmelín
27 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
DHC Plzeň - Házená J.Hradec
nezadáno
video
online
H.Brod - Kobylisy
33 : 35
video
online
Slavia - S.Vršovice
29 : 23
video
online
Písek - DHK Baník Most
22 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Baník Most
16
16
0
0
497 : 304
32
2
DHC Plzeň
16
14
0
2
509 : 392
28
3
Slavia
16
11
1
4
481 : 382
23
4
S.Vršovice
16
8
1
7
460 : 471
17
5
Písek
16
7
1
8
438 : 489
15
6
Kobylisy
16
6
1
9
470 : 488
13
7
Slavoj Žirovnice
16
3
2
11
333 : 396
8
8
Astra Praha
16
3
0
13
359 : 496
6
9
H.Brod
16
0
2
14
399 : 528
2
10
Házená J.Hradec
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Aneta Hachová
Sokol Písek
114
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
112
Věra Oravcová
DHC Plzeň
107
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristýna Ederová
DHK Slavoj Žirovnice
50
Veronika Líbalová
Astra Praha
25
Anežka Krausová
DHC Slavia Praha
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Bára Velková
Sokol Písek
30
Aneta Hachová
Sokol Písek
28
Karolína Pejšková
DHC Slavia Praha
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.