Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL základní
Play-out WHIL ČR
WHIL semifinále SR
WHIL semifinále ČR
WHIL finále SR
WHIL finále ČR
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Jiří Špunar
Mateřský klub
SHC Maloměřice
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.7.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
22.4. 17:00
AA178
HCB Karviná - HBC Ronal Jičín
24 : 23
10.12. 18:00
AA079
Sokol Nové Veselí - HC ROBE Zubří
21 : 29
1.liga muži
13.11. 16:00
AB037
HC Zlín - Dvůr Králové
42 : 24
8.10. 18:00
AB024
Náchod - Talent Plzeň "B"
33 : 29
25.9. 17:00
AB011
Sokol Ostrava - Talent Plzeň "B"
34 : 28
18.9. 16:00
AB004
HC Zlín - Liberec
39 : 32
2.liga muži SVČ
8.10. 16:00
AD024
Náchod "B" - Ml. Boleslav
20 : 23
2.liga muži JM
19.2. 10:30
AE071
Hustopeče - Napajedla
32 : 23
24.9. 17:00
AE007
Sokol V. Meziříčí - Sokol II.Prostějov
30 : 33
1.liga starší dorostenci
25.9. 15:00
AG011
Sokol Ostrava - Talent Plzeň
38 : 30
2.liga starší dorostenci SM
12.11. 11:00
AIB025
Zlín - Vsetín
29 : 21
18.9. 14:00
AIB004
Zlín - V. Bystřice
34 : 43
2.liga mladší dorostenci JM
19.2. 12:30
ALA071
Hustopeče - Újezd u Brna
23 : 30
2.liga mladší dorostenci SM
12.11. 13:00
ALB037
Zlín - Házená Uničov
44 : 19
25.9. 13:00
ALB011
Sokol Ostrava - Litovel
36 : 29
18.9. 12:00
ALB004
Zlín - Rožnov p.R.
30 : 16
Český pohár mužů
17.11. 18:00
AM073
SK Velká Bystřice - HC ROBE Zubří
29 : 31
28.9. 11:00
AM062
Olomouc - HC ROBE Zubří
18 : 44
1.9. 19:00
AM023
Sokol V. Meziříčí - SK Kuřim
31 : 23
Český pohár žen
17.11. 15:30
AN018
SK Velká Bystřice - HC Zlín
20 : 40
1.liga ženy
5.3. 12:00
AR089
H.Brod - Otrokovice
33 : 22
26.2. 11:30
AR083
Olomouc B - Sokol V. Meziříčí
26 : 30
2.liga ženy - východ
26.2. 17:00
AT037
Olomouc - DHK Pardubice
36 : 31
30.10. 17:00
AT017
Bohunice - Olomouc
20 : 19
1.liga starší dorostenky - východ
26.2. 13:30
AUB083
Olomouc - Sokol V. Meziříčí
47 : 21
1.liga mladší dorostenky
5.3. 10:00
AV089
H.Brod - HK Ivančice
29 : 42
W.H.I.L.
1.4. 17:30
AW159
Zora Olomouc - Trenčín
27 : 28
29.1. 10:00
AW178
Sokol Písek - Iuventa Michalovce
19 : 22
22.1. 17:00
AW095
Slavia Praha - Slávia Partizánske
24 : 21
22.10. 17:30
AW047
Zora Olomouc - ŠKP Bratislava
38 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
WHIL finále ČR - 3. kolo - výsledky
video
online
Sokol Poruba - Zora Olomouc
17 : 21
video
online
Baník Most - Slavia Praha
24 : 21
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
185
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
161
Simona Szarková
DHK Baník Most
151
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Sobieská
HC Zlín
63
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
60
Jasmínka Vargová
SHK Veselí n.M.
41
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Andrýsková
HC Zlín
50
Kateřina Dvořáková
DHK Baník Most
48
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
46
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.