Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
Rozpis soutěže
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Jiří Špunar
Mateřský klub
SHC Maloměřice
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.7.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
22.4. 17:00
AA178
HCB Karviná - HBC Ronal Jičín
24 : 23
10.12. 18:00
AA079
Sokol Nové Veselí - HC ROBE Zubří
21 : 29
1.liga muži
13.11. 16:00
AB037
HC Zlín - Dvůr Králové
42 : 24
8.10. 18:00
AB024
Náchod - Talent Plzeň "B"
33 : 29
25.9. 17:00
AB011
Sokol Ostrava - Talent Plzeň "B"
34 : 28
18.9. 16:00
AB004
HC Zlín - Liberec
39 : 32
2.liga muži SVČ
8.10. 16:00
AD024
Náchod "B" - Ml. Boleslav
20 : 23
2.liga muži JM
19.2. 10:30
AE071
Hustopeče - Napajedla
32 : 23
24.9. 17:00
AE007
Sokol V. Meziříčí - Sokol II.Prostějov
30 : 33
1.liga starší dorostenci
25.9. 15:00
AG011
Sokol Ostrava - Talent Plzeň
38 : 30
2.liga starší dorostenci SM
12.11. 11:00
AIB025
Zlín - Vsetín
29 : 21
18.9. 14:00
AIB004
Zlín - V. Bystřice
34 : 43
2.liga mladší dorostenci JM
19.2. 12:30
ALA071
Hustopeče - Újezd u Brna
23 : 30
2.liga mladší dorostenci SM
12.11. 13:00
ALB037
Zlín - Házená Uničov
44 : 19
25.9. 13:00
ALB011
Sokol Ostrava - Litovel
36 : 29
18.9. 12:00
ALB004
Zlín - Rožnov p.R.
30 : 16
Český pohár mužů
17.11. 18:00
AM073
SK Velká Bystřice - HC ROBE Zubří
29 : 31
28.9. 11:00
AM062
Olomouc - HC ROBE Zubří
18 : 44
1.9. 19:00
AM023
Sokol V. Meziříčí - SK Kuřim
31 : 23
Český pohár žen
17.11. 15:30
AN018
SK Velká Bystřice - HC Zlín
20 : 40
1.liga ženy
5.3. 12:00
AR089
H.Brod - Otrokovice
33 : 22
26.2. 11:30
AR083
Olomouc B - Sokol V. Meziříčí
26 : 30
2.liga ženy - východ
26.2. 17:00
AT037
Olomouc - DHK Pardubice
36 : 31
30.10. 17:00
AT017
Bohunice - Olomouc
20 : 19
1.liga starší dorostenky - východ
26.2. 13:30
AUB083
Olomouc - Sokol V. Meziříčí
47 : 21
1.liga mladší dorostenky
5.3. 10:00
AV089
H.Brod - HK Ivančice
29 : 42
W.H.I.L.
1.4. 17:30
AW159
Zora Olomouc - Trenčín
27 : 28
29.1. 10:00
AW178
Sokol Písek - Iuventa Michalovce
19 : 22
22.1. 17:00
AW095
Slavia Praha - Slávia Partizánske
24 : 21
22.10. 17:30
AW047
Zora Olomouc - ŠKP Bratislava
38 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Poruba B - Zlín B
nezadáno
video
online
H.Brod - Kobylisy
32 : 34
video
online
Otrokovice - Kunovice
28 : 20
video
online
Sokol V. Meziříčí - Slavia VŠ Plzeň
30 : 30
video
online
HK Hodonín - Olomouc B
32 : 20
video
online
HC Plzeň - S.Vršovice
16 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Hodonín
20
16
2
2
646 : 483
34
2
Slavia VŠ Plzeň
20
14
4
2
601 : 481
32
3
Olomouc B
20
10
1
9
564 : 539
21
4
S.Vršovice
20
9
1
10
556 : 580
19
5
HC Plzeň
20
9
1
10
496 : 540
19
6
Sokol V. Meziříčí
20
8
2
10
553 : 581
18
7
H.Brod
20
8
1
11
508 : 549
17
8
Otrokovice
20
7
3
10
533 : 575
17
9
Kunovice
20
6
3
11
496 : 551
15
10
Zlín B
20
7
0
13
529 : 562
14
11
Kobylisy
20
6
2
12
566 : 607
14
12
Poruba B
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
165
Veronika Mudrová
HK Slavia VŠ Plzeň
154
Linda Galušková
HK Slavia VŠ Plzeň
151
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Švůgrová
Sokol Vršovice
55
Linda Galušková
HK Slavia VŠ Plzeň
48
Alžbeta Tóthová
HK Hodonín
45
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lada Vaňková
HC Plzeň
56
Petra Drozdová
HC Plzeň
42
Kateřina Hrabalová
SHK Kunovice
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.