Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
Rozpis soutěže
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Michal Nezbeda
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1985
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.7.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
2.4. 17:00
A038 dohrávka
Šťáhlavy - Starý Plzenec
27 : 34
Extraliga
10.2. 17:10
AA100
HK FCC Město Lovosice - Dukla Praha
33 : 30
18.12. 10:30
AA086
HCB Karviná - SKKP Handball Brno
33 : 26
17.12. 12:50
AA089
Cement Hranice - Dukla Praha
19 : 34
10.12. 18:00
AA083
SKKP Handball Brno - HK FCC Město Lovosice
32 : 29
19.11. 18:00
AA063
HBC Ronal Jičín - Cement Hranice
23 : 21
8.10. 18:00
AA035
HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
31 : 24
24.9. 17:00
AA020
SKKP Handball Brno - HCB Karviná
31 : 26
18.9. 13:30
AA016
Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
36 : 23
31.8. 18:00
AA001
Dukla Praha - Sokol Nové Veselí
36 : 29
2 liga muži JZČ
23.4. 16:00
AC115
VŠ Plzeň - Č.Budějovice
28 : 23
5.4. 19:00
AC110
Košutka - TJ Lokomotiva Plzeň
23 : 22
Český pohár mužů
28.1. 17:00
AM082
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
41 : 31
21.12. 18:00
AM077
HK FCC Město Lovosice - Dukla Praha
35 : 31
Žákovská liga starších žaček
14.1. 16:45
AP090
Bohunice - DHC Plzeň A
7 : 20
14.1. 14:00
AP087
DHC Plzeň A - TJ Turnov
32 : 5
14.1. 13:05
AP086
Otrokovice - Písek A
17 : 19
14.1. 10:20
AP083
Bohunice - Otrokovice
18 : 17
14.1. 09:25
AP082
Písek A - TJ Turnov
22 : 11
1.liga ženy
20.4. 18:30
AR115
Slavia VŠ Plzeň - HC Plzeň
40 : 20
23.10. 13:30
AR027
HC Plzeň - Otrokovice
29 : 23
2.liga ženy - západ
11.3. 14:00
AS094
Astra - J.Hradec
14 : 34
26.2. 16:30
AS083
FK Hvězda Cheb - J.Hradec
21 : 29
1.liga starší dorostenky 1-4
14.5. 14:00
AUF003
DHC Plzeň - Zlín
24 : 23
2.liga mladší dorostenky - západ
23.10. 11:30
AVA027
HC Plzeň - TJ Turnov
25 : 24
W.H.I.L.
19.2. 17:00
AW125
Slavia Praha - Zora Olomouc
30 : 24
20.11. 17:00
AW076
Slavia Praha - Duslo Šaľa
23 : 22
14.9. 18:00
AW020
Baník Most - Bemaco Prešov
35 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Poruba B - Zlín B
nezadáno
video
online
H.Brod - Kobylisy
32 : 34
video
online
Otrokovice - Kunovice
28 : 20
video
online
Sokol V. Meziříčí - Slavia VŠ Plzeň
30 : 30
video
online
HK Hodonín - Olomouc B
32 : 20
video
online
HC Plzeň - S.Vršovice
16 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Hodonín
20
16
2
2
646 : 483
34
2
Slavia VŠ Plzeň
20
14
4
2
601 : 481
32
3
Olomouc B
20
10
1
9
564 : 539
21
4
S.Vršovice
20
9
1
10
556 : 580
19
5
HC Plzeň
20
9
1
10
496 : 540
19
6
Sokol V. Meziříčí
20
8
2
10
553 : 581
18
7
H.Brod
20
8
1
11
508 : 549
17
8
Otrokovice
20
7
3
10
533 : 575
17
9
Kunovice
20
6
3
11
496 : 551
15
10
Zlín B
20
7
0
13
529 : 562
14
11
Kobylisy
20
6
2
12
566 : 607
14
12
Poruba B
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
165
Veronika Mudrová
HK Slavia VŠ Plzeň
154
Linda Galušková
HK Slavia VŠ Plzeň
151
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Švůgrová
Sokol Vršovice
55
Linda Galušková
HK Slavia VŠ Plzeň
48
Alžbeta Tóthová
HK Hodonín
45
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lada Vaňková
HC Plzeň
56
Petra Drozdová
HC Plzeň
42
Kateřina Hrabalová
SHK Kunovice
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.