Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenky - východ
Michal Nezbeda
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1985
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.7.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
2.4. 17:00
A038 dohrávka
Šťáhlavy - Starý Plzenec
27 : 34
Extraliga
10.2. 17:10
AA100
HK FCC Město Lovosice - Dukla Praha
33 : 30
18.12. 10:30
AA086
HCB Karviná - SKKP Handball Brno
33 : 26
17.12. 12:50
AA089
Cement Hranice - Dukla Praha
19 : 34
10.12. 18:00
AA083
SKKP Handball Brno - HK FCC Město Lovosice
32 : 29
19.11. 18:00
AA063
HBC Ronal Jičín - Cement Hranice
23 : 21
8.10. 18:00
AA035
HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
31 : 24
24.9. 17:00
AA020
SKKP Handball Brno - HCB Karviná
31 : 26
18.9. 13:30
AA016
Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
36 : 23
31.8. 18:00
AA001
Dukla Praha - Sokol Nové Veselí
36 : 29
2 liga muži JZČ
23.4. 16:00
AC115
VŠ Plzeň - Č.Budějovice
28 : 23
5.4. 19:00
AC110
Košutka - TJ Lokomotiva Plzeň
23 : 22
Český pohár mužů
28.1. 17:00
AM082
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
41 : 31
21.12. 18:00
AM077
HK FCC Město Lovosice - Dukla Praha
35 : 31
Žákovská liga starších žaček
14.1. 16:45
AP090
Bohunice - DHC Plzeň A
7 : 20
14.1. 14:00
AP087
DHC Plzeň A - TJ Turnov
32 : 5
14.1. 13:05
AP086
Otrokovice - Písek A
17 : 19
14.1. 10:20
AP083
Bohunice - Otrokovice
18 : 17
14.1. 09:25
AP082
Písek A - TJ Turnov
22 : 11
1.liga ženy
20.4. 18:30
AR115
Slavia VŠ Plzeň - HC Plzeň
40 : 20
23.10. 13:30
AR027
HC Plzeň - Otrokovice
29 : 23
2.liga ženy - západ
11.3. 14:00
AS094
Astra - J.Hradec
14 : 34
26.2. 16:30
AS083
FK Hvězda Cheb - J.Hradec
21 : 29
1.liga starší dorostenky 1-4
14.5. 14:00
AUF003
DHC Plzeň - Zlín
24 : 23
2.liga mladší dorostenky - západ
23.10. 11:30
AVA027
HC Plzeň - TJ Turnov
25 : 24
W.H.I.L.
19.2. 17:00
AW125
Slavia Praha - Zora Olomouc
30 : 24
20.11. 17:00
AW076
Slavia Praha - Duslo Šaľa
23 : 22
14.9. 18:00
AW020
Baník Most - Bemaco Prešov
35 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
1.SC Bohumín - Zábřeh
20 : 27
video
online
TJ Jiskra Otrokovice - SKH Velká n.V.
33 : 25
video
online
HC Hlučín - Bohunice
21 : 34
video
online
TJ Nový Jičín - Karviná
24 : 37
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Hodonín
18
16
0
2
527 : 410
32
2
TJ Jiskra Otrokovice
18
14
0
4
537 : 356
28
3
Bohunice
18
14
0
4
552 : 386
28
4
HC Hlučín
18
13
0
5
489 : 417
26
5
Zábřeh
18
11
0
7
597 : 498
22
6
SKH Velká n.V.
18
8
0
10
496 : 408
16
7
Karviná
18
6
0
12
469 : 462
12
8
SK Žeravice
18
6
0
12
428 : 481
12
9
1.SC Bohumín
18
1
1
16
337 : 645
3
10
TJ Nový Jičín
18
0
1
17
250 : 619
1
Tabulka střelců
Valerie Smetková
HK Hodonín
232
Natálie Svobodová
Tatran Bohunice
156
Eliška Desortová
HC Hlučín
152
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Valerie Smetková
HK Hodonín
46
Adriana Matovičová
SKH Velká n.V.
36
Klára Martináková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Eliška Mihačová
HC Hlučín
30
Adriana Matovičová
SKH Velká n.V.
30
Hana Lapšanská
SKH Velká n.V.
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.