Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL základní
Play-out WHIL ČR
WHIL semifinále SR
WHIL semifinále ČR
WHIL finále SR
WHIL finále ČR
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Štěpán Kahoun
Mateřský klub
Házená Jindřichův Hradec
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.2.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
6.5. 17:00
AC128
Č.Budějovice - Zruč n.S.
27 : 27
8.4. 18:00
AC111
Třeboň - S.Vršovice
26 : 28
25.3. 17:00
AC102
TJ D.Cerekev - Libčice n. Vlt.
18 : 34
11.3. 18:00
AC085
Třeboň - VŠ Plzeň
30 : 20
5.3. 16:00
AC082
H.Brod - Č.Budějovice
37 : 25
26.2. 17:00
AC076
TJ D.Cerekev - H.Brod
25 : 26
26.2. 11:00
AC074
Sezimovo Ústí - Třeboň
26 : 31
18.2. 18:00
AC069
H.Brod - Libčice n. Vlt.
25 : 35
17.2. 19:00
AC071
Třeboň - Č.Budějovice
31 : 23
27.11. 11:00
AC051
Zruč n.S. - Libčice n. Vlt.
20 : 33
5.11. 17:00
AC016
Č.Budějovice - H.Brod
26 : 28
15.10. 18:00
AC030
Třeboň - Košutka
27 : 24
1.10. 17:00
AC015
TJ D.Cerekev - TJ Lokomotiva Plzeň
20 : 31
17.9. 17:00
AC005
Č.Budějovice - Třeboň
23 : 24
2.liga muži SVČ
9.4. 17:30
AD114
1.HC Pardubice - HK Lovosice B
31 : 25
2.liga starší dorostenci Č
9.4. 13:30
AH114
1.HC Pardubice - TJ D.Cerekev
46 : 19
25.3. 15:00
AH102
TJ D.Cerekev - TJ Sokol Bělá
22 : 31
26.2. 15:00
AH076
TJ D.Cerekev - L.Vršovice
22 : 27
26.2. 09:00
AH074
Sp.MAS Sezimovo Ústí - ELP Jablonec
33 : 21
1.10. 15:00
AH015
TJ D.Cerekev - Loko Louny
18 : 31
2.liga mladší dorostenci JČ
8.4. 16:00
AKA111
Třeboň - Sokol Vršovice A
30 : 31
11.3. 16:00
AKA085
Třeboň - Sokol Šťáhlavy
24 : 27
5.3. 14:00
AKA082
Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Loko Č.Budějovice
45 : 47
18.2. 16:00
AKA069
Jiskra Havlíčkův Brod - Talent Plzeň "B"
23 : 32
17.2. 17:00
AKA071
Třeboň - TJ Loko Č.Budějovice
31 : 28
17.9. 13:00
AKA005
TJ Loko Č.Budějovice - Třeboň
24 : 29
2.liga mladší dorostenci SČ
27.11. 09:00
AKB051
TJ Sparta Kutná Hora - TJ Sokol Bělá p.B.
32 : 36
Žákovská liga starších žáků
30.4. 17:00
AO210
U. Hradiště - TJ STM Olomouc
17 : 24
30.4. 16:00
AO209
Házená Mělník - Třeboň
15 : 20
30.4. 15:00
AO208
Sokol N. Veselí A - U. Hradiště
26 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
WHIL finále ČR - 3. kolo - výsledky
video
online
Sokol Poruba - Zora Olomouc
17 : 21
video
online
Baník Most - Slavia Praha
24 : 21
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
185
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
161
Simona Szarková
DHK Baník Most
151
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Sobieská
HC Zlín
63
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
60
Jasmínka Vargová
SHK Veselí n.M.
41
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Andrýsková
HC Zlín
50
Kateřina Dvořáková
DHK Baník Most
48
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
46
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.