Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
Rozpis soutěže
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Pavel Švidernoch
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
22.4. 17:00
AA177
SKKP Handball Brno - Pepino SKP Frýdek-Místek
29 : 29
26.3. 16:30
AA139
Dukla Praha - SKKP Handball Brno
29 : 19
4.3. 18:00
AA118
HC ROBE Zubří - HBC Ronal Jičín
30 : 25
25.2. 17:00
AA110
SKKP Handball Brno - Tatran Litovel
30 : 26
18.2. 18:00
AA103
Sokol Nové Veselí - Cement Hranice
29 : 24
4.12. 17:00
AA075
Pepino SKP Frýdek-Místek - SKKP Handball Brno
26 : 21
26.11. 17:00
AA068
Tatran Litovel - HC ROBE Zubří
32 : 34
20.11. 10:30
AA064
M.A.T. Plzeň - SKKP Handball Brno
34 : 20
16.10. 10:30
AA037
Cement Hranice - Sokol Nové Veselí
33 : 35
24.9. 17:00
AA021
Kopřivnice - HK FCC Město Lovosice
31 : 31
10.9. 17:00
AA009
SKKP Handball Brno - Pepino SKP Frýdek-Místek
33 : 26
2.liga muži SM
10.12. 10:30
AF066
MHK Karviná - Holešov-Přerov
33 : 30
2.liga starší dorostenci SM
22.10. 13:00
AIB022
Olomouc - SKH Polanka n.O.
22 : 30
2.liga mladší dorostenci SM
22.10. 11:00
ALB032
TJ STM Olomouc - SKH Polanka n.O.
35 : 34
Žákovská liga starších žaček
14.1. 17:15
AP060
SC Bohumín - Poruba
17 : 27
14.1. 16:20
AP059
Zlín A - Ostrava-Zábřeh
26 : 12
14.1. 14:30
AP057
Poruba - Zlín A
20 : 24
14.1. 11:45
AP054
Poruba - Háje A
19 : 22
14.1. 10:50
AP053
SC Bohumín - Ostrava-Zábřeh
17 : 28
1.liga ženy
12.11. 13:00
AR045
Otrokovice - Kobylisy
28 : 33
2.liga ženy - východ
17.9. 10:00
AT003
Karviná - SK Velká Bystřice
24 : 27
1.liga starší dorostenky - východ
12.11. 17:00
AUB045
TJ Jiskra Otrokovice - Tatran Bohunice
22 : 29
2.liga mladší dorostenky - východ
8.4. 16:15
AVB109
Zábřeh - SK Žeravice
33 : 24
12.11. 15:00
AVB045
TJ Jiskra Otrokovice - Bohunice
28 : 22
W.H.I.L.
12.4. 18:00
AW170
HC Zlín - Duslo Šaľa
21 : 21
25.3. 17:00
AW151
SHK Veselí n.M. - Zora Olomouc
25 : 27
4.2. 17:30
AW112
Zora Olomouc - Iuventa Michalovce
21 : 32
15.1. 17:00
AW090
HC Zlín - SHK Veselí n.M.
27 : 17
30.10. 17:00
AW051
HC Zlín - Bemaco Prešov
25 : 26
MSL Muži
5.11. 18:00
NA041
Paskov - Třinec
32 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Poruba B - Zlín B
nezadáno
video
online
H.Brod - Kobylisy
32 : 34
video
online
Otrokovice - Kunovice
28 : 20
video
online
Sokol V. Meziříčí - Slavia VŠ Plzeň
30 : 30
video
online
HK Hodonín - Olomouc B
32 : 20
video
online
HC Plzeň - S.Vršovice
16 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Hodonín
20
16
2
2
646 : 483
34
2
Slavia VŠ Plzeň
20
14
4
2
601 : 481
32
3
Olomouc B
20
10
1
9
564 : 539
21
4
S.Vršovice
20
9
1
10
556 : 580
19
5
HC Plzeň
20
9
1
10
496 : 540
19
6
Sokol V. Meziříčí
20
8
2
10
553 : 581
18
7
H.Brod
20
8
1
11
508 : 549
17
8
Otrokovice
20
7
3
10
533 : 575
17
9
Kunovice
20
6
3
11
496 : 551
15
10
Zlín B
20
7
0
13
529 : 562
14
11
Kobylisy
20
6
2
12
566 : 607
14
12
Poruba B
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
165
Veronika Mudrová
HK Slavia VŠ Plzeň
154
Linda Galušková
HK Slavia VŠ Plzeň
151
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Švůgrová
Sokol Vršovice
55
Linda Galušková
HK Slavia VŠ Plzeň
48
Alžbeta Tóthová
HK Hodonín
45
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lada Vaňková
HC Plzeň
56
Petra Drozdová
HC Plzeň
42
Kateřina Hrabalová
SHK Kunovice
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.