Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Žákovská liga
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Pavel Švidernoch
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
22.4. 17:00
AA177
SKKP Handball Brno - Pepino SKP Frýdek-Místek
29 : 29
26.3. 16:30
AA139
Dukla Praha - SKKP Handball Brno
29 : 19
4.3. 18:00
AA118
HC ROBE Zubří - HBC Ronal Jičín
30 : 25
25.2. 17:00
AA110
SKKP Handball Brno - Tatran Litovel
30 : 26
18.2. 18:00
AA103
Sokol Nové Veselí - Cement Hranice
29 : 24
4.12. 17:00
AA075
Pepino SKP Frýdek-Místek - SKKP Handball Brno
26 : 21
26.11. 17:00
AA068
Tatran Litovel - HC ROBE Zubří
32 : 34
20.11. 10:30
AA064
M.A.T. Plzeň - SKKP Handball Brno
34 : 20
16.10. 10:30
AA037
Cement Hranice - Sokol Nové Veselí
33 : 35
24.9. 17:00
AA021
Kopřivnice - HK FCC Město Lovosice
31 : 31
10.9. 17:00
AA009
SKKP Handball Brno - Pepino SKP Frýdek-Místek
33 : 26
2.liga muži SM
10.12. 10:30
AF066
MHK Karviná - Holešov-Přerov
33 : 30
2.liga starší dorostenci SM
22.10. 13:00
AIB022
Olomouc - SKH Polanka n.O.
22 : 30
2.liga mladší dorostenci SM
22.10. 11:00
ALB032
TJ STM Olomouc - SKH Polanka n.O.
35 : 34
Žákovská liga starších žaček
14.1. 17:15
AP060
SC Bohumín - Poruba
17 : 27
14.1. 16:20
AP059
Zlín A - Ostrava-Zábřeh
26 : 12
14.1. 14:30
AP057
Poruba - Zlín A
20 : 24
14.1. 11:45
AP054
Poruba - Háje A
19 : 22
14.1. 10:50
AP053
SC Bohumín - Ostrava-Zábřeh
17 : 28
1.liga ženy
12.11. 13:00
AR045
Otrokovice - Kobylisy
28 : 33
2.liga ženy - východ
17.9. 10:00
AT003
Karviná - SK Velká Bystřice
24 : 27
1.liga starší dorostenky - východ
12.11. 17:00
AUB045
TJ Jiskra Otrokovice - Tatran Bohunice
22 : 29
2.liga mladší dorostenky - východ
8.4. 16:15
AVB109
Zábřeh - SK Žeravice
33 : 24
12.11. 15:00
AVB045
TJ Jiskra Otrokovice - Bohunice
28 : 22
W.H.I.L.
12.4. 18:00
AW170
HC Zlín - Duslo Šaľa
21 : 21
25.3. 17:00
AW151
SHK Veselí n.M. - Zora Olomouc
25 : 27
4.2. 17:30
AW112
Zora Olomouc - Iuventa Michalovce
21 : 32
15.1. 17:00
AW090
HC Zlín - SHK Veselí n.M.
27 : 17
30.10. 17:00
AW051
HC Zlín - Bemaco Prešov
25 : 26
MSL Muži
5.11. 18:00
NA041
Paskov - Třinec
32 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina XXIX - Otrokovice - výsledky
video
online
Otrokovice - VŠ Plzeň A
15 : 11
video
online
S.Vršovice - Kobylisy II A
22 : 23
video
online
Poruba - Otrokovice
21 : 17
video
online
VŠ Plzeň A - S.Vršovice
18 : 18
video
online
Kobylisy II A - Poruba
27 : 17
video
online
Otrokovice - S.Vršovice
17 : 6
video
online
VŠ Plzeň A - Kobylisy II A
17 : 27
video
online
S.Vršovice - Poruba
19 : 20
video
online
Kobylisy II A - Otrokovice
20 : 16
video
online
Poruba - VŠ Plzeň A
26 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín A
24
22
2
0
648 : 352
46
2
DHC Plzeň A
24
22
0
2
535 : 311
44
3
Slavia
24
19
1
4
533 : 271
39
4
Kunovice
24
19
1
4
569 : 368
39
5
Háje A
24
17
0
7
466 : 348
34
6
DHK Zora Olomouc
24
17
0
7
603 : 454
34
7
Poruba
24
17
0
7
549 : 442
34
8
Slavoj Žirovnice
24
17
0
7
559 : 406
34
9
Jiskra H. Brod A
24
14
1
9
459 : 408
29
10
Kobylisy II A
24
14
1
9
526 : 446
29
11
DHK Most
24
14
0
10
414 : 389
28
12
Ostrava-Zábřeh
24
13
1
10
571 : 558
27
13
J.Hradec
24
13
0
11
418 : 385
26
14
DHK Pardubice A
24
11
2
11
455 : 504
24
15
Bohunice
24
11
1
12
414 : 411
23
16
SC Bohumín
24
11
0
13
375 : 445
22
17
Otrokovice
24
9
1
14
408 : 387
19
18
Strakonice
24
9
1
14
420 : 475
19
19
S.Vršovice
24
7
1
16
389 : 409
15
20
Písek A
24
7
0
17
357 : 457
14
21
VŠ Plzeň A
24
4
1
19
360 : 523
9
22
Hvězda Cheb
24
3
0
21
295 : 417
6
23
Házená Mělník
24
2
0
22
286 : 603
4
24
Kobylisy II B
24
1
0
23
278 : 693
2
25
TJ Turnov
24
0
0
24
198 : 623
0
Tabulka střelců
Charlota Cholevová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
221
Lucie Fleková
SHK Kunovice
191
Michaela Smějová
Tatran Bohunice
171
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Markéta Prašivková
Sokol Poruba
40
Veronika Vávrová
ČZ HBC Strakonice 1921
39
Marie Poláková
Jiskra Havlíčkův Brod A
39
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monika Smějová
Tatran Bohunice
46
Karolína Chudá
Házená Mělník
44
Anna Svobodová
TJ Turnov
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.