Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Radomír Kuča
Mateřský klub
KH Orel Paskov
Rok narození
1969
Typ licence
Licence B
Platnost licence
10.3.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM
9.4. 16:00
AF111
SKH Polanka n.O - Holešov-Přerov
31 : 25
25.3. 13:30
AF101
Pepino SKP F-M B - SK Velká Bystřice B
33 : 41
18.3. 14:00
AF096
Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O
27 : 24
16.10. 16:30
AF030
SKH Polanka n.O - Rožnov p.R.
35 : 27
1.liga starší dorostenci
25.3. 09:30
AG101
Pepino SKP Frýdek-Místek - Zubří
21 : 24
12.3. 15:00
AG086
HCB Karviná - TJ Sokol Úvaly
38 : 23
26.11. 15:00
AG054
Kopřivnice - Sokol Ostrava
30 : 14
2.liga starší dorostenci SM
4.12. 09:00
AIB040
SKH Polanka n.O. - V. Bystřice
31 : 37
29.11. 19:00
AIB030
Rožnov p.R. - HC Zubří "B"
29 : 27
16.10. 14:30
AIB020
SKH Polanka n.O. - Rožnov p.R.
17 : 27
1.liga mladší dorostenci
25.3. 11:30
AJ101
Pepino SKP F-M - Zubří
21 : 22
12.3. 13:00
AJ086
Karviná - Liberec
28 : 28
26.11. 13:00
AJ054
Kopřivnice - HK Baník Most
35 : 30
2.liga mladší dorostenci SM
26.3. 16:00
ALB101
TJ Nový Jičín - Hranice
52 : 41
18.3. 12:00
ALB096
Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O.
46 : 26
16.10. 12:45
ALB030
SKH Polanka n.O. - Rožnov p.R.
32 : 30
2.liga ženy - východ
12.2. 14:00
AT033
Karviná - SK Velká Bystřice
18 : 18
2.liga mladší dorostenky - východ
23.4. 14:00
AVB118
1.SC Bohumín - Bohunice
23 : 39
26.3. 18:00
AVB101
TJ Nový Jičín - 1.SC Bohumín
17 : 17
5.3. 10:30
AVB089
HC Hlučín - TJ Jiskra Otrokovice
23 : 19
19.2. 10:00
AVB078
1.SC Bohumín - TJ Jiskra Otrokovice
18 : 39
18.2. 16:00
AVB076
HC Hlučín - Zábřeh
42 : 33
4.12. 11:00
AVB059
HC Hlučín - Karviná
33 : 28
20.11. 11:00
AVB054
Zábřeh - SKH Velká n.V.
33 : 32
9.10. 14:30
AVB051
Karviná - HK Hodonín
22 : 23
1.10. 14:00
AVB013
1.SC Bohumín - SK Žeravice
12 : 33
MSL Muži
14.5. 10:30
NA073
Trnávka - Krmelín
27 : 17
23.10. 10:30
NA033
Trnávka - Suchdol n/O
24 : 22
17.9. 11:30
NA007
Klimkovice - Paskov
19 : 22
MSL Starší žáci sk. B
17.9. 10:15
ND005
Klimkovice - SK Opava
20 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
TJ Turnov - DHK Pardubice
28 : 29
video
online
TJ Slavoj Tachov - Kobylisy
28 : 30
video
online
Písek - DHK Baník Most
27 : 26
video
online
Slavoj Žirovnice - DHK Loko Liberec
31 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Baník Most
18
15
1
2
517 : 385
31
2
Kobylisy
18
14
1
3
520 : 394
29
3
DHK Pardubice
18
14
0
4
505 : 398
28
4
Písek
18
13
0
5
513 : 394
26
5
HK Spartak Ústí n.L.
18
10
2
6
504 : 422
22
6
Slavoj Žirovnice
18
9
1
8
427 : 422
19
7
HC Plzeň
18
4
1
13
337 : 451
9
8
TJ Slavoj Tachov
18
3
0
15
394 : 493
6
9
DHK Loko Liberec
18
3
0
15
367 : 564
6
10
TJ Turnov
18
2
0
16
359 : 520
4
Tabulka střelců
Barbora Tesařová
Sokol II Kobylisy
165
Dominika Jankulíková
DHK Lokomotiva Liberec
147
Lucie Kovářová
TJ Slavoj Tachov
145
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Tesařová
Sokol II Kobylisy
57
Barbora Fašková
DHK Pardubice
38
Zuzana Berounská
DHK Slavoj Žirovnice
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Tesařová
Sokol II Kobylisy
40
Zuzana Benešová
HC Plzeň
36
Dominika Jankulíková
DHK Lokomotiva Liberec
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.