Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Milan Pelech
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence B
Platnost licence
23.4.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM
29.4. 16:00
AF123
Rožnov p.R. - SK Velká Bystřice B
41 : 22
1.4. 15:00
AF103
Uničov A - Luhačovice
39 : 32
25.3. 10:30
AF099
L.Zubří - MHK Karviná
28 : 29
5.3. 16:30
AF084
SKH Polanka n.O - L.Zubří
22 : 21
19.2. 16:30
AF071
SKH Polanka n.O - Pepino SKP F-M B
25 : 24
11.12. 15:00
AF065
Vsetín - SK Velká Bystřice B
35 : 31
10.12. 17:30
AF062
L.Zubří - Pepino SKP F-M B
28 : 20
16.10. 16:30
AF030
SKH Polanka n.O - Rožnov p.R.
35 : 27
25.9. 14:30
AF011
MHK Karviná - Tatran Litovel B
34 : 21
2.liga starší dorostenci SM
19.2. 14:45
AIB050
SKH Polanka n.O. - Olomouc
31 : 11
11.2. 18:00
AIB046
HC Zubří "B" - Zlín
25 : 27
4.12. 17:30
AIB039
Rožnov p.R. - Zlín
27 : 22
16.10. 14:30
AIB020
SKH Polanka n.O. - Rožnov p.R.
17 : 27
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
29.4. 14:00
AIC023
Rožnov p.R. - Zlín
38 : 29
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
5.3. 14:30
AID001
SKH Polanka n.O. - HK Bystřice p.H.
34 : 22
2.liga mladší dorostenci SM
7.5. 16:00
ALB128
TJ Nový Jičín - TJ Sokol Centrum Haná
28 : 35
27.4. 18:15
ALB123
Rožnov p.R. - Hranice
36 : 29
5.4. 17:30
ALB107
Sokol Ostrava - SKH Polanka n.O.
43 : 29
1.4. 13:00
ALB103
Házená Uničov - Zlín
25 : 51
5.3. 12:45
ALB084
SKH Polanka n.O. - TJ Sokol Centrum Haná
25 : 40
19.2. 13:00
ALB071
SKH Polanka n.O. - TJ Nový Jičín
40 : 38
27.11. 16:30
ALB049
TJ Nový Jičín - Házená Uničov
35 : 29
13.11. 17:00
ALB038
TJ Nový Jičín - Litovel
36 : 38
16.10. 12:45
ALB030
SKH Polanka n.O. - Rožnov p.R.
32 : 30
18.9. 16:00
ALB005
TJ Nový Jičín - SKH Polanka n.O.
31 : 47
Český pohár mužů
28.8. 16:00
AM030
Nový Jičín - Vsetín
16 : 34
Český pohár žen
11.9. 12:30
AN007
Karviná - SK Velká Bystřice
25 : 28
Žákovská liga starších žáků
18.3. 16:20
AO169
Pardubice - Třeboň
15 : 26
18.3. 14:30
AO167
TJ Cement Hranice A - Pardubice
27 : 16
18.3. 13:35
AO166
Třeboň - HBC Strakonice
18 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
TJ Turnov - DHK Pardubice
28 : 29
video
online
TJ Slavoj Tachov - Kobylisy
28 : 30
video
online
Písek - DHK Baník Most
27 : 26
video
online
Slavoj Žirovnice - DHK Loko Liberec
31 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Baník Most
18
15
1
2
517 : 385
31
2
Kobylisy
18
14
1
3
520 : 394
29
3
DHK Pardubice
18
14
0
4
505 : 398
28
4
Písek
18
13
0
5
513 : 394
26
5
HK Spartak Ústí n.L.
18
10
2
6
504 : 422
22
6
Slavoj Žirovnice
18
9
1
8
427 : 422
19
7
HC Plzeň
18
4
1
13
337 : 451
9
8
TJ Slavoj Tachov
18
3
0
15
394 : 493
6
9
DHK Loko Liberec
18
3
0
15
367 : 564
6
10
TJ Turnov
18
2
0
16
359 : 520
4
Tabulka střelců
Barbora Tesařová
Sokol II Kobylisy
165
Dominika Jankulíková
DHK Lokomotiva Liberec
147
Lucie Kovářová
TJ Slavoj Tachov
145
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Tesařová
Sokol II Kobylisy
57
Barbora Fašková
DHK Pardubice
38
Zuzana Berounská
DHK Slavoj Žirovnice
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Tesařová
Sokol II Kobylisy
40
Zuzana Benešová
HC Plzeň
36
Dominika Jankulíková
DHK Lokomotiva Liberec
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.