Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL základní
Play-out WHIL ČR
WHIL semifinále SR
WHIL semifinále ČR
WHIL finále SR
WHIL finále ČR
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Dalibor Pavlát
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
30.5.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
20.5. 20:00
AA176
Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
27 : 26
14.5. 18:00
AA179
HC ROBE Zubří - HK FCC Město Lovosice
33 : 24
28.4. 20:00
AA183
HBC Ronal Jičín - Pepino SKP Frýdek-Místek
26 : 27
22.4. 16:30
AA170
Dukla Praha - HC ROBE Zubří
28 : 24
15.4. 17:00
AA167
M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice
29 : 23
14.4. 10:30
AA160
Cement Hranice - Kopřivnice
24 : 25
1.4. 18:00
AA144
HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice
35 : 31
26.3. 17:00
AA137
M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín
34 : 24
15.3. 19:00
AA132
Dukla Praha - Tatran Litovel
40 : 18
4.3. 15:00
AA116
Cement Hranice - HK FCC Město Lovosice
26 : 28
4.2. 17:00
AA096
SKKP Handball Brno - HBC Ronal Jičín
25 : 19
10.12. 18:00
AA084
HBC Ronal Jičín - HCB Karviná
29 : 31
4.12. 10:30
AA076
Cement Hranice - Kopřivnice
29 : 16
26.11. 18:00
AA067
Sokol Nové Veselí - Dukla Praha
29 : 26
13.11. 10:30
AA059
Cement Hranice - HCB Karviná
30 : 33
12.11. 18:00
AA057
HC ROBE Zubří - SKKP Handball Brno
29 : 27
28.10. 18:00
AA054
Kopřivnice - Tatran Litovel
31 : 26
15.10. 19:00
AA041
HBC Ronal Jičín - Tatran Litovel
33 : 30
1.10. 18:00
AA030
HBC Ronal Jičín - SKKP Handball Brno
20 : 25
3.9. 19:00
AA006
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
36 : 25
1.liga muži
18.2. 17:00
AB067
Dvůr Králové - Chodov
26 : 30
8.10. 17:00
AB019
Dvůr Králové - Jičín "B"
32 : 29
2.liga muži CD-baráž
13.5. 11:00
ACD001
Dukla B - S.Vršovice
33 : 26
2.liga mladší dorostenci SČ
18.2. 15:00
AKB067
D.Králové - Vršovice B
26 : 21
W.H.I.L.
25.10. 17:00
AW046
Baník Most - Duslo Šaľa
30 : 20
17.9. 15:00
AW018
Sokol Písek - HC Zlín
19 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
WHIL finále ČR - 3. kolo - výsledky
video
online
Sokol Poruba - Zora Olomouc
17 : 21
video
online
Baník Most - Slavia Praha
24 : 21
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
185
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
161
Simona Szarková
DHK Baník Most
151
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Sobieská
HC Zlín
63
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
60
Jasmínka Vargová
SHK Veselí n.M.
41
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Andrýsková
HC Zlín
50
Kateřina Dvořáková
DHK Baník Most
48
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
46
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.