Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenky - východ
Jaroslav Paululik
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
2.10. 11:00
AE016
Napajedla - Maloměřice
20 : 23
2.liga muži SM
30.4. 17:00
AF125
L.Zubří - Luhačovice
27 : 32
29.4. 16:00
AF123
Rožnov p.R. - SK Velká Bystřice B
41 : 22
9.4. 16:00
AF111
SKH Polanka n.O - Holešov-Přerov
31 : 25
5.3. 16:30
AF084
SKH Polanka n.O - L.Zubří
22 : 21
26.2. 10:30
AF074
Šumperk - SKH Polanka n.O
25 : 24
19.2. 16:30
AF071
SKH Polanka n.O - Pepino SKP F-M B
25 : 24
3.12. 15:00
AF060
Pepino SKP F-M B - Šumperk
29 : 33
27.11. 16:30
AF052
SKH Polanka n.O - SK Velká Bystřice B
31 : 22
13.11. 16:30
AF041
SKH Polanka n.O - MHK Karviná
25 : 21
25.9. 16:00
AF008
SKH Polanka n.O - Šumperk
19 : 21
17.9. 15:30
AF005
Pepino SKP F-M B - SKH Polanka n.O
36 : 18
1.liga starší dorostenci
3.12. 13:00
AG060
Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Strakonice 1921
28 : 25
9.10. 15:00
AG024
Zubří - Talent Plzeň
45 : 26
8.10. 15:00
AG021
Kopřivnice - HBC Strakonice 1921
37 : 35
24.9. 19:00
AG010
Kopřivnice - HK Lovosice
30 : 26
17.9. 13:30
AG005
Pepino SKP Frýdek-Místek - Jičín
25 : 29
2.liga starší dorostenci JM
2.10. 09:00
AIA011
TJ FS Napajedla - Sokol Sokolnice
30 : 22
2.liga starší dorostenci SM
19.2. 14:45
AIB050
SKH Polanka n.O. - Olomouc
31 : 11
13.11. 14:30
AIB027
SKH Polanka n.O. - HC Zubří "B"
33 : 26
6.11. 12:00
AIB031
SKH Polanka n.O. - Litovel
41 : 34
9.10. 17:00
AIB016
HC Zubří "B" - Litovel
34 : 38
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
29.4. 14:00
AIC023
Rožnov p.R. - Zlín
38 : 29
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
5.3. 14:30
AID001
SKH Polanka n.O. - HK Bystřice p.H.
34 : 22
1.liga mladší dorostenci
3.12. 11:00
AJ060
Pepino SKP F-M - V. Bystřice
37 : 28
9.10. 13:00
AJ024
Zubří - Talent Plzeň A
29 : 29
8.10. 13:00
AJ021
Kopřivnice - V. Bystřice
38 : 24
24.9. 14:30
AJ010
Kopřivnice - HK Lovosice
42 : 25
17.9. 11:30
AJ005
Pepino SKP F-M - Jičín
28 : 27
2.liga mladší dorostenci SM
27.4. 18:15
ALB123
Rožnov p.R. - Hranice
36 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
1.SC Bohumín - Zábřeh
20 : 27
video
online
TJ Jiskra Otrokovice - SKH Velká n.V.
33 : 25
video
online
HC Hlučín - Bohunice
21 : 34
video
online
TJ Nový Jičín - Karviná
24 : 37
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Hodonín
18
16
0
2
527 : 410
32
2
TJ Jiskra Otrokovice
18
14
0
4
537 : 356
28
3
Bohunice
18
14
0
4
552 : 386
28
4
HC Hlučín
18
13
0
5
489 : 417
26
5
Zábřeh
18
11
0
7
597 : 498
22
6
SKH Velká n.V.
18
8
0
10
496 : 408
16
7
Karviná
18
6
0
12
469 : 462
12
8
SK Žeravice
18
6
0
12
428 : 481
12
9
1.SC Bohumín
18
1
1
16
337 : 645
3
10
TJ Nový Jičín
18
0
1
17
250 : 619
1
Tabulka střelců
Valerie Smetková
HK Hodonín
232
Natálie Svobodová
Tatran Bohunice
156
Eliška Desortová
HC Hlučín
152
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Valerie Smetková
HK Hodonín
46
Adriana Matovičová
SKH Velká n.V.
36
Klára Martináková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Eliška Mihačová
HC Hlučín
30
Adriana Matovičová
SKH Velká n.V.
30
Hana Lapšanská
SKH Velká n.V.
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.