Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL základní
Play-out WHIL ČR
WHIL semifinále SR
WHIL semifinále ČR
WHIL finále SR
WHIL finále ČR
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Jaroslav Paululik
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenci SM
5.3. 12:45
ALB084
SKH Polanka n.O. - TJ Sokol Centrum Haná
25 : 40
19.2. 13:00
ALB071
SKH Polanka n.O. - TJ Nový Jičín
40 : 38
13.11. 12:45
ALB041
SKH Polanka n.O. - Sokol Ostrava
31 : 35
Český pohár mužů
11.9. 15:00
AM048
Žeravice - HC Zlín
23 : 31
11.9. 10:00
AM051
Orlová - Vsetín
18 : 31
28.8. 14:00
AM028
Veselá - MHK Karviná
19 : 29
Žákovská liga starších žáků
20.5. 15:25
AO288
Talent A - Zlín
25 : 22
20.5. 14:30
AO287
TJ Cement Hranice A - U. Hradiště
26 : 28
20.5. 11:45
AO284
TJ Cement Hranice A - Talent A
17 : 21
20.5. 10:50
AO283
Zlín - Dukla B
17 : 23
20.5. 09:00
AO281
Dukla B - TJ Cement Hranice A
19 : 23
18.3. 17:15
AO170
Dukla A - TJ Cement Hranice A
33 : 16
18.3. 15:25
AO168
HBC Strakonice - Dukla A
19 : 28
18.3. 12:40
AO165
Pardubice - Dukla A
15 : 40
18.3. 10:50
AO163
Dukla A - Třeboň
28 : 18
18.3. 09:00
AO161
Třeboň - TJ Cement Hranice A
16 : 24
2.liga ženy - východ
26.2. 17:00
AT038
Karviná - HK Ivančice
22 : 25
12.2. 14:00
AT033
Karviná - SK Velká Bystřice
18 : 18
1.liga mladší dorostenky
11.3. 13:30
AV092
Poruba - H.Brod
38 : 33
2.liga mladší dorostenky - východ
6.5. 14:00
AVB131
1.SC Bohumín - Zábřeh
20 : 27
23.4. 14:00
AVB118
1.SC Bohumín - Bohunice
23 : 39
8.4. 17:30
AVB112
Karviná - 1.SC Bohumín
48 : 16
26.3. 12:15
AVB102
HC Hlučín - HK Hodonín
27 : 22
18.2. 16:00
AVB076
HC Hlučín - Zábřeh
42 : 33
11.12. 10:30
AVB062
Karviná - TJ Nový Jičín
26 : 11
22.10. 16:00
AVB026
HC Hlučín - 1.SC Bohumín
35 : 15
17.9. 14:00
AVB002
1.SC Bohumín - SKH Velká n.V.
10 : 32
MSL Muži
10.6. 10:30
NA056
Třinec - Suchdol n/O
27 : 27
4.6. 10:00
NA088
Hlučín - Klimkovice
32 : 16
30.4. 10:30
NA062
Trnávka - Orlová
27 : 13
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
WHIL finále ČR - 3. kolo - výsledky
video
online
Sokol Poruba - Zora Olomouc
17 : 21
video
online
Baník Most - Slavia Praha
24 : 21
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
185
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
161
Simona Szarková
DHK Baník Most
151
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Sobieská
HC Zlín
63
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
60
Jasmínka Vargová
SHK Veselí n.M.
41
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Andrýsková
HC Zlín
50
Kateřina Dvořáková
DHK Baník Most
48
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
46
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.