Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
Rozpis soutěže
1.DL starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Daniel Douda
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
8.4. 16:00
AE112
Sokol II.Prostějov - Bohunice
26 : 29
2.4. 17:00
AE105
Bohunice - Telnice
26 : 25
1.4. 17:00
AE103
Sokol V. Meziříčí - Házená Tišnov
43 : 27
1.4. 10:30
AE108
Maloměřice - SK Kuřim
29 : 27
26.3. 11:00
AE101
Napajedla - Bohunice
27 : 27
27.11. 11:00
AE049
Napajedla - Sokol V. Meziříčí
30 : 20
23.10. 17:00
AE033
Sokol Kostelec na Hané - Sokol II.Prostějov
28 : 31
8.10. 17:00
AE019
Sokol V. Meziříčí - Hustopeče
18 : 35
24.9. 15:00
AE009
SK Kuřim - Napajedla
22 : 28
2.liga muži SM
18.9. 16:00
AF003
Tatran Litovel B - Vsetín
25 : 25
1.liga starší dorostenci
23.4. 17:30
AG115
Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek
24 : 23
22.10. 16:00
AG031
Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Úvaly
36 : 17
2.liga starší dorostenci JM
27.11. 09:00
AIA034
TJ FS Napajedla - TJ Sokol Horka n.M.
40 : 18
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.4. 15:00
AIC014
Bohunice - HK Ivančice
37 : 43
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
26.3. 09:00
AIE010
TJ FS Napajedla - Litovel
24 : 28
1.liga mladší dorostenci
23.4. 15:30
AJ115
Sokol Nové Veselí - Pepino SKP F-M
41 : 18
22.10. 14:00
AJ031
Sokol Nové Veselí - Liberec
43 : 29
2.liga mladší dorostenci JM
2.4. 13:00
ALA105
Bohunice - Sokol Telnice
28 : 35
13.11. 16:00
ALA042
Sokolnice - SKKP Handball Brno
24 : 30
8.10. 15:00
ALA019
Sokol V. Meziříčí - Hustopeče
50 : 16
Český pohár žen
11.9. 17:00
AN008
Olomouc - Bohunice
17 : 33
2.liga ženy - východ
9.4. 17:00
AT054
Bohunice - SK Velká Bystřice
21 : 28
1.liga starší dorostenky - východ
7.5. 10:30
AUB130
HK Hodonín - Olomouc
31 : 21
9.4. 13:00
AUB111
Tatran Bohunice - TJ Jiskra Otrokovice
29 : 26
2.liga mladší dorostenky - východ
9.4. 15:00
AVB111
Bohunice - TJ Jiskra Otrokovice
24 : 25
Jihomoravská liga mužů
1.4. 12:30
LA050
SHC Maloměřice B - Třešť
24 : 29
9.10. 16:00
LA013
Sokolnice - SHC Maloměřice B
31 : 34
10.9. 17:00
LA038
Třešť - Újezd u Brna
33 : 38
Jihomoravská liga st. žáků
14.5. 09:45
LF077
Újezd u Brna - Nové Bránice
23 : 34
5.11. 13:30
LF037
Ivančice - SHC Maloměřice
34 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
DHC Plzeň - Házená J.Hradec
nezadáno
video
online
H.Brod - Kobylisy
33 : 35
video
online
Slavia - S.Vršovice
29 : 23
video
online
Písek - DHK Baník Most
22 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Baník Most
16
16
0
0
497 : 304
32
2
DHC Plzeň
16
14
0
2
509 : 392
28
3
Slavia
16
11
1
4
481 : 382
23
4
S.Vršovice
16
8
1
7
460 : 471
17
5
Písek
16
7
1
8
438 : 489
15
6
Kobylisy
16
6
1
9
470 : 488
13
7
Slavoj Žirovnice
16
3
2
11
333 : 396
8
8
Astra Praha
16
3
0
13
359 : 496
6
9
H.Brod
16
0
2
14
399 : 528
2
10
Házená J.Hradec
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Aneta Hachová
Sokol Písek
114
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
112
Věra Oravcová
DHC Plzeň
107
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristýna Ederová
DHK Slavoj Žirovnice
50
Veronika Líbalová
Astra Praha
25
Anežka Krausová
DHC Slavia Praha
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Bára Velková
Sokol Písek
30
Aneta Hachová
Sokol Písek
28
Karolína Pejšková
DHC Slavia Praha
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.