Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL základní
Play-out WHIL ČR
WHIL semifinále SR
WHIL semifinále ČR
WHIL finále SR
WHIL finále ČR
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Luboš Pavlíček
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
13.5. 18:00
AA173
M.A.T. Plzeň - Dukla Praha
22 : 24
7.5. 20:00
AA184
Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Ronal Jičín
21 : 22
26.3. 17:00
AA154
Kopřivnice - Cement Hranice
23 : 25
25.3. 18:00
AA134
HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
23 : 19
15.3. 19:00
AA130
SKKP Handball Brno - M.A.T. Plzeň
26 : 34
11.3. 18:00
AA121
Tatran Litovel - Sokol Nové Veselí
27 : 31
22.2. 20:15
AA111
HBC Ronal Jičín - Dukla Praha
21 : 23
16.2. 16:45
AA105
HC ROBE Zubří - HK FCC Město Lovosice
36 : 20
11.2. 17:00
AA097
SKKP Handball Brno - Sokol Nové Veselí
25 : 24
10.12. 17:00
AA081
Tatran Litovel - Cement Hranice
28 : 29
19.11. 17:00
AA066
Tatran Litovel - Dukla Praha
29 : 27
28.10. 18:00
AA052
HBC Ronal Jičín - HC ROBE Zubří
25 : 26
22.10. 18:00
AA043
Sokol Nové Veselí - Kopřivnice
27 : 22
5.10. 17:00
AA036
M.A.T. Plzeň - Cement Hranice
41 : 25
2.10. 17:00
AA027
Pepino SKP Frýdek-Místek - Dukla Praha
30 : 34
9.9. 18:00
AA008
HBC Ronal Jičín - HK FCC Město Lovosice
20 : 27
3.9. 18:00
AA002
HC ROBE Zubří - Tatran Litovel
32 : 26
1.liga muži
11.12. 17:00
AB066
Sokol Ostrava - Chodov
24 : 33
27.11. 11:00
AB051
HK Bystřice p.H. - Talent Plzeň "B"
29 : 26
2.liga muži SM
13.11. 16:30
AF041
SKH Polanka n.O - MHK Karviná
25 : 21
25.9. 14:30
AF011
MHK Karviná - Tatran Litovel B
34 : 21
1.liga starší dorostenci
11.12. 15:00
AG066
Sokol Ostrava - Dukla
14 : 48
2.liga starší dorostenci JM
27.11. 09:00
AIA033
HK Bystřice p.H. - Žeravice
36 : 35
2.liga starší dorostenci SM
13.11. 14:30
AIB027
SKH Polanka n.O. - HC Zubří "B"
33 : 26
2.liga mladší dorostenci SM
13.11. 12:45
ALB041
SKH Polanka n.O. - Sokol Ostrava
31 : 35
Český pohár mužů
28.1. 15:00
AM081
M.A.T. Plzeň - Cement Hranice
34 : 29
21.12. 18:00
AM079
Cement Hranice - Sokol Nové Veselí
31 : 29
16.11. 19:00
AM074
Tatran Litovel - SKKP Handball Brno
30 : 40
Český pohár žen
27.12. 17:00
AN029
Slavia Praha - Sokol Poruba
22 : 28
2.liga ženy - východ
16.10. 13:30
AT011
HK Ivančice - SK Velká Bystřice
31 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
WHIL finále ČR - 3. kolo - výsledky
video
online
Sokol Poruba - Zora Olomouc
17 : 21
video
online
Baník Most - Slavia Praha
24 : 21
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
185
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
161
Simona Szarková
DHK Baník Most
151
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Sobieská
HC Zlín
63
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
60
Jasmínka Vargová
SHK Veselí n.M.
41
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Andrýsková
HC Zlín
50
Kateřina Dvořáková
DHK Baník Most
48
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
46
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.