Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Jaroslav Hanych
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1992
Typ licence
Licence B
Platnost licence
30.5.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
6.5. 17:00
AE132
Ivančice - Sokol Kostelec na Hané
34 : 38
23.4. 17:00
AE116
Házená Tišnov - Telnice
43 : 44
22.4. 17:00
AE115
Sokol V. Meziříčí - Napajedla
27 : 23
9.4. 11:00
AE114
Napajedla - Házená Tišnov
48 : 37
8.4. 10:30
AE109
Maloměřice - Sokol V. Meziříčí
32 : 22
2.4. 17:00
AE104
Juliánov - Napajedla
25 : 31
19.3. 10:30
AE094
Sokol Kostelec na Hané - Telnice
35 : 26
12.3. 17:00
AE089
Házená Tišnov - Ivančice
33 : 27
11.3. 11:30
AE085
Hustopeče - Sokol V. Meziříčí
42 : 25
11.12. 16:00
AE062
Sokol II.Prostějov - Napajedla
32 : 26
13.11. 10:30
AE041
Hustopeče - Sokol Kostelec na Hané
37 : 27
23.10. 17:00
AE036
Juliánov - Házená Tišnov
43 : 44
8.10. 17:00
AE023
Ivančice - Házená Tišnov
42 : 29
18.9. 16:00
AE006
Telnice - Sokol II.Prostějov
37 : 25
1.liga starší dorostenci
18.3. 16:00
AG091
Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň
26 : 23
24.9. 16:00
AG007
Sokol Nové Veselí - HCB Karviná
30 : 28
2.liga starší dorostenci JM
23.10. 15:00
AIA024
Sokol Juliánov - TJ FS Napajedla
35 : 27
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.4. 15:00
AIC015
Sokol Juliánov - Rožnov p.R.
23 : 23
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
9.4. 09:00
AIE016
TJ FS Napajedla - TJ Sokol Horka n.M.
33 : 21
5.3. 17:00
AIE002
Sokol Sokolnice - Litovel
22 : 37
1.liga mladší dorostenci
18.3. 14:00
AJ091
Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň A
27 : 27
24.9. 14:00
AJ007
Sokol Nové Veselí - Karviná
36 : 26
2.liga mladší dorostenci JČ
5.5. 18:30
AKA121
Sokol Žďár n. S. - Sokol Šťáhlavy
34 : 30
18.3. 18:00
AKA094
Sokol Žďár n. S. - HBC Strakonice
31 : 30
24.9. 10:00
AKA011
Sokol Žďár n. S. - Talent Plzeň "B"
39 : 25
2.liga mladší dorostenci JM
23.4. 12:15
ALA119
Nové Bránice - Sokolnice
8 : 53
22.4. 15:00
ALA115
Sokol V. Meziříčí - Újezd u Brna
45 : 36
2.4. 13:00
ALA104
Sokol Juliánov - Újezd u Brna
27 : 31
11.3. 09:30
ALA085
Hustopeče - Sokol V. Meziříčí
30 : 38
5.3. 15:00
ALA083
Sokolnice - Sokol Telnice
28 : 40
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Sokol Písek - Iuventa Michalovce
19 : 22
video
online
Duslo Šaľa - ŠKP Bratislava
40 : 19
video
online
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
12 : 19
video
online
Trenčín - Slavia Praha
24 : 28
video
online
Sokol Poruba - Zora Olomouc
32 : 20
video
online
SHK Veselí n.M. - HC Zlín
20 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Iuventa Michalovce
24
23
1
0
808 : 529
47
2
Baník Most
24
20
2
2
732 : 506
42
3
Duslo Šaľa
24
19
1
4
679 : 551
39
4
Slavia Praha
24
17
1
6
666 : 560
35
5
Sokol Poruba
24
15
1
8
643 : 567
31
6
Zora Olomouc
24
12
0
12
625 : 629
24
7
Bemaco Prešov
24
11
0
13
633 : 634
22
8
Slávia Partizánske
24
9
1
14
532 : 579
19
9
HC Zlín
24
9
1
14
549 : 556
19
10
SHK Veselí n.M.
24
9
1
14
605 : 607
19
11
Trenčín
24
4
1
19
501 : 697
9
12
Sokol Písek
24
3
0
21
502 : 730
6
13
ŠKP Bratislava
24
0
0
24
490 : 820
0
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.