Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Rozpis soutěže
Český pohár ženy-1.kolo
Český pohár ženy - 2.kolo
Český pohár ženy -3.kolo-osmifinále
Český pohár ženy -4.kolo-čtvrtfinále
Český pohár ženy -5.kolo-semifinále
Český pohár ženy-6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Jiří Dolejší
Mateřský klub
TJ Sokol Žďár n.S.
Rok narození
1973
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.2.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
12.3. 17:00
AB085
Jičín "B" - Dvůr Králové
24 : 20
25.2. 16:00
AB078
Náchod - Chodov
26 : 30
3.12. 17:00
AB055
Dvůr Králové - Sokol Ostrava
27 : 24
20.11. 17:00
AB045
Chodov - Jičín "B"
29 : 28
25.9. 17:00
AB008
Jičín "B" - HBC Strakonice 1921
36 : 26
17.9. 18:00
AB002
Náchod - Sokol Ostrava
35 : 29
2 liga muži JZČ
22.4. 17:00
AC116
TJ D.Cerekev - Sezimovo Ústí
20 : 27
9.4. 18:00
AC109
H.Brod - VŠ Plzeň
21 : 28
9.10. 18:00
AC021
H.Brod - Sezimovo Ústí
33 : 24
2.liga muži SVČ
19.3. 16:00
AD091
Slavia - Ml. Boleslav
26 : 25
26.2. 17:30
AD075
1.HC Pardubice - Sokol Úvaly
30 : 22
25.2. 18:00
AD078
Náchod "B" - Dukla B
24 : 39
16.10. 18:00
AD027
1.HC Pardubice - Dukla B
25 : 33
17.9. 16:00
AD002
Náchod "B" - Loko Louny
24 : 34
1.liga starší dorostenci
16.3. 19:00
AG085
Jičín - Sokol Nové Veselí
24 : 39
25.9. 15:00
AG008
Jičín - HBC Strakonice 1921
26 : 22
2.liga starší dorostenci Č
22.4. 15:00
AH116
TJ D.Cerekev - Sp.MAS Sezimovo Ústí
21 : 26
26.2. 13:30
AH075
1.HC Pardubice - Liberec
43 : 29
20.11. 15:00
AH045
Chodov - ELP Jablonec
45 : 30
12.11. 13:00
AH040
ZJ Kovofiniš Ledeč - Chodov
27 : 26
16.10. 14:00
AH027
1.HC Pardubice - Chodov
36 : 33
1.liga mladší dorostenci
16.3. 17:00
AJ085
Jičín - Sokol Nové Veselí
24 : 45
25.9. 13:00
AJ008
Jičín - V. Bystřice
39 : 34
2.liga mladší dorostenci JČ
9.10. 16:00
AKA021
Jiskra Havlíčkův Brod - HBC Strakonice
20 : 30
2.liga mladší dorostenci SČ
26.2. 15:30
AKB075
1.HC Pardubice - TJ Sokol Úvaly
32 : 33
3.12. 15:00
AKB055
D.Králové - Loko Louny
28 : 36
Český pohár žen
17.11. 17:00
AN023
Astra - Baník Most
22 : 50
17.11. 14:00
AN024
S.Vršovice - HC Plzeň
33 : 25
Žákovská liga starších žáků
30.4. 15:00
AO208
Sokol N. Veselí A - U. Hradiště
26 : 16
Žákovská liga starších žaček
9.4. 15:00
AP228
TJ Turnov - Ostrava-Zábřeh
14 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Český pohár ženy-6.kolo-finále - výsledky
video
online
Sokol Poruba - Baník Most
32 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Poruba
1
1
0
0
32 : 27
2
2
Baník Most
1
0
0
1
27 : 32
0
Tabulka střelců
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
27
Alžběta Rechtorisová
DHC Sokol Poruba
27
Kristýna Hanzalová
Házená Jindřichův Hradec
23
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Ševrová
TJ Turnov
12
Barbora Švůgrová
Sokol Vršovice
9
Tereza Pokorná
DHC Slavia Praha
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marie Poláková
TJ Turnov
10
Nicola Palasová
Sokol Písek
10
Michaela Kaczmarczyková
SK Velká Bystřice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.