Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL základní
Play-out WHIL ČR
WHIL semifinále SR
WHIL semifinále ČR
WHIL finále SR
WHIL finále ČR
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Pavel Blanar
Mateřský klub
Liberec Handball
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
9.4. 10:30
AA158
Cement Hranice - Sokol Nové Veselí
24 : 23
1.4. 17:00
AA143
SKKP Handball Brno - Dukla Praha
25 : 35
25.3. 18:00
AA133
M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín
26 : 23
11.3. 18:00
AA123
SKKP Handball Brno - HC ROBE Zubří
28 : 28
12.2. 10:30
AA102
Cement Hranice - M.A.T. Plzeň
25 : 25
4.2. 17:00
AA094
Tatran Litovel - HK FCC Město Lovosice
28 : 39
4.12. 10:30
AA077
M.A.T. Plzeň - Tatran Litovel
33 : 20
26.11. 18:00
AA071
HBC Ronal Jičín - Pepino SKP Frýdek-Místek
25 : 24
8.10. 17:00
AA033
Tatran Litovel - HCB Karviná
30 : 35
28.9. 18:00
AA025
M.A.T. Plzeň - Sokol Nové Veselí
36 : 19
17.9. 17:00
AA017
HK FCC Město Lovosice - SKKP Handball Brno
32 : 27
1.liga muži
15.10. 17:00
AB025
Talent Plzeň "B" - Dvůr Králové
30 : 18
24.9. 17:00
AB007
Dvůr Králové - HK Bystřice p.H.
27 : 22
1.liga starší dorostenci
15.10. 15:00
AG025
Talent Plzeň - Sokol Nové Veselí
24 : 42
1.liga mladší dorostenci
15.10. 13:00
AJ025
Talent Plzeň A - Sokol Nové Veselí
27 : 33
2.liga mladší dorostenci SČ
24.9. 15:00
AKB007
D.Králové - TJ Sparta Kutná Hora
26 : 35
Český pohár mužů
9.10. 18:00
AM054
1.HC Pardubice - Sokol Nové Veselí
20 : 36
Český pohár žen
17.11. 18:00
AN022
Turnov - Slavia Praha
12 : 40
Žákovská liga starších žáků
20.5. 16:20
AO269
HBC Strakonice - Liberec
25 : 16
20.5. 14:30
AO267
Zubří A - HBC Strakonice
23 : 18
20.5. 12:40
AO265
HBC Strakonice - Sokol N. Veselí A
19 : 25
20.5. 10:50
AO263
Sokol N. Veselí A - Liberec
21 : 14
20.5. 09:00
AO261
Liberec - Zubří A
17 : 29
21.1. 14:25
AO078
Zlín - Náchod
17 : 27
21.1. 13:30
AO077
Liberec - Třeboň
17 : 19
21.1. 10:45
AO074
Liberec - Zlín
23 : 24
21.1. 09:50
AO073
Náchod - Handball Brno
33 : 19
1.liga ženy
21.11. 17:00
AR049
HC Plzeň - Slavia VŠ Plzeň
23 : 29
2.liga mladší dorostenky - západ
21.11. 19:00
AVA049
HC Plzeň - HK Spartak Ústí n.L.
22 : 22
W.H.I.L.
28.5. 18:00
AW225
Baník Most - Slavia Praha
24 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
WHIL finále ČR - 3. kolo - výsledky
video
online
Sokol Poruba - Zora Olomouc
17 : 21
video
online
Baník Most - Slavia Praha
24 : 21
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
185
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
161
Simona Szarková
DHK Baník Most
151
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Sobieská
HC Zlín
63
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
60
Jasmínka Vargová
SHK Veselí n.M.
41
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Andrýsková
HC Zlín
50
Kateřina Dvořáková
DHK Baník Most
48
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
46
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.