Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
Rozpis soutěže
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Oskar Kříženecký
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1994
Typ licence
Licence C
Platnost licence
8.4.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SVČ
13.11. 17:30
AD038
1.HC Pardubice - Ml. Boleslav
20 : 22
2.liga starší dorostenci Č
25.3. 13:00
AH099
ZJ Kovofiniš Ledeč - Loko Louny
21 : 23
4.12. 13:30
AH060
1.HC Pardubice - Sp.MAS Sezimovo Ústí
41 : 22
13.11. 13:30
AH038
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá
36 : 27
23.10. 18:00
AH035
Náchod - 1.HC Pardubice
28 : 27
2.liga mladší dorostenci SČ
13.11. 15:30
AKB038
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá p.B.
27 : 29
23.10. 16:00
AKB035
Náchod - 1.HC Pardubice
27 : 21
2.liga ženy - západ
2.4. 16:00
AS108
Milevsko - FK Hvězda Cheb
23 : 20
11.3. 14:00
AS091
Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá
20 : 23
4.3. 12:00
AS085
Kobylisy B - Ústí n.L.
27 : 23
30.10. 16:00
AS032
Milevsko - Kobylisy B
23 : 27
16.10. 18:00
AS022
Astra - Č.Budějovice
25 : 29
18.9. 15:00
AS002
Sokol Písek B - Astra
21 : 18
2.liga ženy - východ
4.12. 10:30
AT028
DHK Pardubice - Karviná
20 : 16
1.liga starší dorostenky - západ
17.11. 12:00
AUA049
Slavia - DHC Plzeň
29 : 34
16.10. 16:00
AUA022
Astra Praha - Slavia
13 : 33
18.9. 17:00
AUA002
Písek - Astra Praha
28 : 25
1.liga mladší dorostenky
17.11. 10:00
AV049
Slavia - DHC Plzeň
28 : 14
2.liga mladší dorostenky - západ
4.3. 10:00
AVA085
Kobylisy - HK Spartak Ústí n.L.
24 : 20
18.9. 13:00
AVA002
Písek - DHK Pardubice
22 : 19
Přebor Prahy mužů
7.6. 18:30
BA056
Všenory - AC Sparta
26 : 21
17.10. 19:15
BA025
Slavia B - Čambavamba
30 : 29
10.10. 20:45
BA023
Praha 4 "B" - Tamburello
30 : 28
3.10. 19:15
BA018
Slavia B - Praha 4 "B"
26 : 22
26.9. 20:45
BA016
Praha 4 "B" - Chodov C
31 : 25
25.9. 20:15
BA010
Chodov C - Všenory
26 : 28
Přebor Prahy žen
25.11. 19:45
BB019
Střešovice A - Astra C
24 : 23
11.11. 19:45
BB034
Střešovice S - Astra C
37 : 24
3.11. 18:15
BB036
Praha 4 - Háje
9 : 24
6.10. 18:15
BB045
Praha 4 - Astra C
21 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Poruba B - Zlín B
nezadáno
video
online
H.Brod - Kobylisy
32 : 34
video
online
Otrokovice - Kunovice
28 : 20
video
online
Sokol V. Meziříčí - Slavia VŠ Plzeň
30 : 30
video
online
HK Hodonín - Olomouc B
32 : 20
video
online
HC Plzeň - S.Vršovice
16 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Hodonín
20
16
2
2
646 : 483
34
2
Slavia VŠ Plzeň
20
14
4
2
601 : 481
32
3
Olomouc B
20
10
1
9
564 : 539
21
4
S.Vršovice
20
9
1
10
556 : 580
19
5
HC Plzeň
20
9
1
10
496 : 540
19
6
Sokol V. Meziříčí
20
8
2
10
553 : 581
18
7
H.Brod
20
8
1
11
508 : 549
17
8
Otrokovice
20
7
3
10
533 : 575
17
9
Kunovice
20
6
3
11
496 : 551
15
10
Zlín B
20
7
0
13
529 : 562
14
11
Kobylisy
20
6
2
12
566 : 607
14
12
Poruba B
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
165
Veronika Mudrová
HK Slavia VŠ Plzeň
154
Linda Galušková
HK Slavia VŠ Plzeň
151
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Švůgrová
Sokol Vršovice
55
Linda Galušková
HK Slavia VŠ Plzeň
48
Alžbeta Tóthová
HK Hodonín
45
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lada Vaňková
HC Plzeň
56
Petra Drozdová
HC Plzeň
42
Kateřina Hrabalová
SHK Kunovice
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.