Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Rozpis soutěže
Český pohár ženy-1.kolo
Český pohár ženy - 2.kolo
Český pohár ženy -3.kolo-osmifinále
Český pohár ženy -4.kolo-čtvrtfinále
Český pohár ženy -5.kolo-semifinále
Český pohár ženy-6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Patrick Netík
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1995
Typ licence
Licence B
Platnost licence
5.4.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
9.4. 10:30
AE111
Hustopeče - Ivančice
28 : 37
2.4. 10:30
AE107
Sokol Kostelec na Hané - Hustopeče
37 : 36
1.4. 17:00
AE106
Ivančice - Sokol II.Prostějov
35 : 22
26.3. 17:00
AE102
Házená Tišnov - Juliánov
39 : 39
19.3. 17:00
AE092
Bohunice - Házená Tišnov
27 : 30
19.3. 10:30
AE094
Sokol Kostelec na Hané - Telnice
35 : 26
18.3. 17:00
AE091
Sokol V. Meziříčí - Juliánov
41 : 22
12.3. 16:00
AE086
Sokol II.Prostějov - SK Kuřim
18 : 25
5.3. 10:30
AE084
Hustopeče - Sokol II.Prostějov
39 : 28
26.2. 17:00
AE076
Házená Tišnov - Maloměřice
28 : 27
26.2. 11:00
AE075
Napajedla - SK Kuřim
25 : 26
18.2. 15:00
AE070
SK Kuřim - Házená Tišnov
36 : 23
18.2. 10:30
AE069
Maloměřice - Juliánov
33 : 22
26.11. 10:30
AE054
Maloměřice - Sokol Kostelec na Hané
37 : 27
20.11. 17:00
AE048
Házená Tišnov - Napajedla
41 : 25
22.10. 10:30
AE032
Maloměřice - Hustopeče
23 : 29
2.10. 15:00
AE013
Bohunice - Sokol V. Meziříčí
31 : 21
25.9. 10:30
AE008
Hustopeče - Telnice
35 : 24
17.9. 17:00
AE001
Ivančice - Sokol V. Meziříčí
25 : 27
2.liga muži SM
25.2. 10:30
AF076
Luhačovice - Vsetín
24 : 32
1.liga starší dorostenci
6.5. 13:00
AG127
Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921
47 : 27
4.3. 16:00
AG079
Sokol Nové Veselí - Zubří
27 : 27
2.liga starší dorostenci JM
19.2. 17:00
AIA049
Sokol Sokolnice - Žeravice
18 : 26
27.11. 17:00
AIA036
Bohunice - HK Ivančice
25 : 34
2.10. 13:00
AIA009
Bohunice - Žeravice
39 : 18
17.9. 15:00
AIA001
HK Ivančice - Žeravice
44 : 22
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
19.3. 15:00
AIC009
Bohunice - Sokol Juliánov
35 : 25
1.liga mladší dorostenci
6.5. 15:00
AJ127
Sokol Nové Veselí - V. Bystřice
47 : 17
4.3. 14:00
AJ079
Sokol Nové Veselí - Zubří
33 : 26
2.liga mladší dorostenci JM
9.4. 12:30
ALA111
Hustopeče - Nové Bránice
28 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
Český pohár ženy-6.kolo-finále - výsledky
video
online
Sokol Poruba - Baník Most
32 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Poruba
1
1
0
0
32 : 27
2
2
Baník Most
1
0
0
1
27 : 32
0
Tabulka střelců
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
27
Alžběta Rechtorisová
DHC Sokol Poruba
27
Kristýna Hanzalová
Házená Jindřichův Hradec
23
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Ševrová
TJ Turnov
12
Barbora Švůgrová
Sokol Vršovice
9
Tereza Pokorná
DHC Slavia Praha
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marie Poláková
TJ Turnov
10
Nicola Palasová
Sokol Písek
10
Michaela Kaczmarczyková
SK Velká Bystřice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.