Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Žákovská liga
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Jaroslava Směšná
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1995
Typ licence
Licence B
Platnost licence
6.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
12.3. 17:00
AE087
Telnice - Maloměřice
29 : 31
12.3. 11:00
AE088
Napajedla - Sokol Kostelec na Hané
37 : 32
9.10. 10:30
AE022
Sokol Kostelec na Hané - Napajedla
29 : 24
2.liga muži SM
6.5. 16:00
AF127
Uničov A - Šumperk
25 : 28
2.4. 18:00
AF106
Holešov-Přerov - L.Zubří
38 : 28
25.3. 16:00
AF097
Rožnov p.R. - Uničov A
37 : 27
26.2. 13:30
AF078
SK Velká Bystřice B - Holešov-Přerov
27 : 30
19.2. 15:00
AF067
Uničov A - Holešov-Přerov
24 : 32
3.12. 17:00
AF056
Holešov-Přerov - Vsetín
29 : 30
12.11. 16:00
AF042
Rožnov p.R. - Vsetín
28 : 26
16.10. 10:30
AF028
Šumperk - MHK Karviná
29 : 17
1.10. 17:00
AF018
L.Zubří - SKH Polanka n.O
28 : 31
2.liga starší dorostenci JM
11.12. 09:00
AIA043
TJ FS Napajedla - HK Ivančice
22 : 36
23.10. 11:00
AIA021
Žeravice - Sokol Sokolnice
33 : 22
25.9. 09:00
AIA005
Žeravice - HK Bystřice p.H.
38 : 35
2.liga starší dorostenci SM
12.2. 09:00
AIB047
Olomouc - V. Bystřice
25 : 37
12.11. 14:00
AIB028
Rožnov p.R. - Olomouc
26 : 21
5.11. 15:00
AIB010
Litovel - Olomouc
40 : 22
18.9. 16:00
AIB001
Olomouc - Vsetín
39 : 21
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
25.3. 14:00
AIC011
Rožnov p.R. - Bohunice
25 : 32
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
7.5. 10:00
AIE026
TJ Sokol Horka n.M. - Olomouc
18 : 25
2.liga mladší dorostenci JM
30.4. 14:00
ALA123
Sokolnice - Bohunice
23 : 27
12.3. 15:00
ALA087
Sokol Telnice - SKKP Handball Brno
30 : 26
2.liga mladší dorostenci SM
25.3. 12:00
ALB097
Rožnov p.R. - Házená Uničov
41 : 24
11.12. 12:30
ALB062
TJ Sokol Centrum Haná - TJ Nový Jičín
41 : 29
4.12. 14:30
ALB057
Hranice - Rožnov p.R.
24 : 29
12.11. 12:00
ALB042
Rožnov p.R. - TJ STM Olomouc
34 : 33
2.liga ženy - východ
19.11. 16:30
AT025
Bohunice - DHK Pardubice
24 : 12
22.10. 17:00
AT015
Bohunice - HK Ivančice
15 : 22
1.liga starší dorostenky - východ
11.12. 13:00
AUB066
SHK Veselí n.M. - TJ Jiskra Otrokovice
24 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina XXIX - Otrokovice - výsledky
video
online
Otrokovice - VŠ Plzeň A
15 : 11
video
online
S.Vršovice - Kobylisy II A
22 : 23
video
online
Poruba - Otrokovice
21 : 17
video
online
VŠ Plzeň A - S.Vršovice
18 : 18
video
online
Kobylisy II A - Poruba
27 : 17
video
online
Otrokovice - S.Vršovice
17 : 6
video
online
VŠ Plzeň A - Kobylisy II A
17 : 27
video
online
S.Vršovice - Poruba
19 : 20
video
online
Kobylisy II A - Otrokovice
20 : 16
video
online
Poruba - VŠ Plzeň A
26 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín A
24
22
2
0
648 : 352
46
2
DHC Plzeň A
24
22
0
2
535 : 311
44
3
Slavia
24
19
1
4
533 : 271
39
4
Kunovice
24
19
1
4
569 : 368
39
5
Háje A
24
17
0
7
466 : 348
34
6
DHK Zora Olomouc
24
17
0
7
603 : 454
34
7
Poruba
24
17
0
7
549 : 442
34
8
Slavoj Žirovnice
24
17
0
7
559 : 406
34
9
Jiskra H. Brod A
24
14
1
9
459 : 408
29
10
Kobylisy II A
24
14
1
9
526 : 446
29
11
DHK Most
24
14
0
10
414 : 389
28
12
Ostrava-Zábřeh
24
13
1
10
571 : 558
27
13
J.Hradec
24
13
0
11
418 : 385
26
14
DHK Pardubice A
24
11
2
11
455 : 504
24
15
Bohunice
24
11
1
12
414 : 411
23
16
SC Bohumín
24
11
0
13
375 : 445
22
17
Otrokovice
24
9
1
14
408 : 387
19
18
Strakonice
24
9
1
14
420 : 475
19
19
S.Vršovice
24
7
1
16
389 : 409
15
20
Písek A
24
7
0
17
357 : 457
14
21
VŠ Plzeň A
24
4
1
19
360 : 523
9
22
Hvězda Cheb
24
3
0
21
295 : 417
6
23
Házená Mělník
24
2
0
22
286 : 603
4
24
Kobylisy II B
24
1
0
23
278 : 693
2
25
TJ Turnov
24
0
0
24
198 : 623
0
Tabulka střelců
Charlota Cholevová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
221
Lucie Fleková
SHK Kunovice
191
Michaela Smějová
Tatran Bohunice
171
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Markéta Prašivková
Sokol Poruba
40
Veronika Vávrová
ČZ HBC Strakonice 1921
39
Marie Poláková
Jiskra Havlíčkův Brod A
39
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monika Smějová
Tatran Bohunice
46
Karolína Chudá
Házená Mělník
44
Anna Svobodová
TJ Turnov
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.