Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Jaroslava Směšná
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1995
Typ licence
Licence B
Platnost licence
6.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
12.3. 17:00
AE087
Telnice - Maloměřice
29 : 31
12.3. 11:00
AE088
Napajedla - Sokol Kostelec na Hané
37 : 32
9.10. 10:30
AE022
Sokol Kostelec na Hané - Napajedla
29 : 24
2.liga muži SM
6.5. 16:00
AF127
Uničov A - Šumperk
25 : 28
2.4. 18:00
AF106
Holešov-Přerov - L.Zubří
38 : 28
25.3. 16:00
AF097
Rožnov p.R. - Uničov A
37 : 27
26.2. 13:30
AF078
SK Velká Bystřice B - Holešov-Přerov
27 : 30
19.2. 15:00
AF067
Uničov A - Holešov-Přerov
24 : 32
3.12. 17:00
AF056
Holešov-Přerov - Vsetín
29 : 30
12.11. 16:00
AF042
Rožnov p.R. - Vsetín
28 : 26
16.10. 10:30
AF028
Šumperk - MHK Karviná
29 : 17
1.10. 17:00
AF018
L.Zubří - SKH Polanka n.O
28 : 31
2.liga starší dorostenci JM
11.12. 09:00
AIA043
TJ FS Napajedla - HK Ivančice
22 : 36
23.10. 11:00
AIA021
Žeravice - Sokol Sokolnice
33 : 22
25.9. 09:00
AIA005
Žeravice - HK Bystřice p.H.
38 : 35
2.liga starší dorostenci SM
12.2. 09:00
AIB047
Olomouc - V. Bystřice
25 : 37
12.11. 14:00
AIB028
Rožnov p.R. - Olomouc
26 : 21
5.11. 15:00
AIB010
Litovel - Olomouc
40 : 22
18.9. 16:00
AIB001
Olomouc - Vsetín
39 : 21
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
25.3. 14:00
AIC011
Rožnov p.R. - Bohunice
25 : 32
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
7.5. 10:00
AIE026
TJ Sokol Horka n.M. - Olomouc
18 : 25
2.liga mladší dorostenci JM
30.4. 14:00
ALA123
Sokolnice - Bohunice
23 : 27
12.3. 15:00
ALA087
Sokol Telnice - SKKP Handball Brno
30 : 26
2.liga mladší dorostenci SM
25.3. 12:00
ALB097
Rožnov p.R. - Házená Uničov
41 : 24
11.12. 12:30
ALB062
TJ Sokol Centrum Haná - TJ Nový Jičín
41 : 29
4.12. 14:30
ALB057
Hranice - Rožnov p.R.
24 : 29
12.11. 12:00
ALB042
Rožnov p.R. - TJ STM Olomouc
34 : 33
2.liga ženy - východ
19.11. 16:30
AT025
Bohunice - DHK Pardubice
24 : 12
22.10. 17:00
AT015
Bohunice - HK Ivančice
15 : 22
1.liga starší dorostenky - východ
11.12. 13:00
AUB066
SHK Veselí n.M. - TJ Jiskra Otrokovice
24 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
TJ Turnov - DHK Pardubice
28 : 29
video
online
TJ Slavoj Tachov - Kobylisy
28 : 30
video
online
Písek - DHK Baník Most
27 : 26
video
online
Slavoj Žirovnice - DHK Loko Liberec
31 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Baník Most
18
15
1
2
517 : 385
31
2
Kobylisy
18
14
1
3
520 : 394
29
3
DHK Pardubice
18
14
0
4
505 : 398
28
4
Písek
18
13
0
5
513 : 394
26
5
HK Spartak Ústí n.L.
18
10
2
6
504 : 422
22
6
Slavoj Žirovnice
18
9
1
8
427 : 422
19
7
HC Plzeň
18
4
1
13
337 : 451
9
8
TJ Slavoj Tachov
18
3
0
15
394 : 493
6
9
DHK Loko Liberec
18
3
0
15
367 : 564
6
10
TJ Turnov
18
2
0
16
359 : 520
4
Tabulka střelců
Barbora Tesařová
Sokol II Kobylisy
165
Dominika Jankulíková
DHK Lokomotiva Liberec
147
Lucie Kovářová
TJ Slavoj Tachov
145
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Tesařová
Sokol II Kobylisy
57
Barbora Fašková
DHK Pardubice
38
Zuzana Berounská
DHK Slavoj Žirovnice
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Tesařová
Sokol II Kobylisy
40
Zuzana Benešová
HC Plzeň
36
Dominika Jankulíková
DHK Lokomotiva Liberec
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.