Soutěže žen
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
WHIL základní
Play-out WHIL ČR
WHIL semifinále SR
WHIL semifinále ČR
WHIL finále SR
WHIL finále ČR
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starší dorostenky - západ
1.liga starší dorostenky - východ
1.liga starší dorostenky 1-4
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Tomáš Deml
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Rok narození
1995
Typ licence
Licence A
Platnost licence
21.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
1.4. 17:00
AB103
Dvůr Králové - HC Zlín
22 : 21
4.3. 15:00
AB083
Liberec - HBC Strakonice 1921
22 : 29
27.11. 17:00
AB052
Jičín "B" - Náchod
32 : 21
23.10. 13:00
AB036
Talent Plzeň "B" - HC Zlín
30 : 35
2 liga muži JZČ
29.4. 18:00
AC122
H.Brod - S.Vršovice
20 : 33
1.liga starší dorostenci
27.11. 15:00
AG052
Jičín - Zubří
25 : 35
23.10. 15:00
AG036
Talent Plzeň - HK Lovosice
25 : 20
15.10. 17:00
AG030
Jičín - TJ Sokol Úvaly
31 : 17
2.liga starší dorostenci Č
4.3. 17:00
AH083
Liberec - Sp.MAS Sezimovo Ústí
35 : 30
1.liga mladší dorostenci
4.3. 13:00
AJ083
Liberec - V. Bystřice
36 : 35
27.11. 13:00
AJ052
Jičín - Zubří
23 : 28
23.10. 17:00
AJ036
Talent Plzeň A - HK Lovosice
37 : 29
2.liga mladší dorostenci JČ
29.4. 16:00
AKA122
Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Vršovice A
24 : 40
Český pohár mužů
7.9. 19:30
AM039
Slavia - Zruč n.S.
35 : 27
27.8. 17:00
AM002
Sokol Úvaly - Praha 4
28 : 33
Český pohár žen
21.12. 18:30
AN025
S.Vršovice - Baník Most
13 : 39
Žákovská liga starších žáků
20.5. 17:30
AO300
Třeboň - Jičín
20 : 26
20.5. 16:30
AO299
Sokol V. Meziříčí - Žeravice
19 : 26
20.5. 13:30
AO296
Žeravice - Lovosice
38 : 16
20.5. 11:30
AO294
Jičín - Lovosice
23 : 20
20.5. 09:30
AO292
Lovosice - Sokol V. Meziříčí
16 : 30
W.H.I.L.
22.4. 18:00
AW181
SHK Veselí n.M. - HC Zlín
20 : 18
5.3. 13:00
AW140
Slavia Praha - Bemaco Prešov
29 : 25
25.2. 17:30
AW129
Zora Olomouc - HC Zlín
28 : 24
7.1. 15:00
AW083
Sokol Písek - Zora Olomouc
22 : 31
Liga Vysočiny - mladší žáci
1.10. 13:00
JC039
Sokol V. Meziříčí A - Pardubice
8 : 4
1.10. 12:30
JC038
Sokol N. Veselí A - Sokol V. Meziříčí B
5 : 8
1.10. 11:30
JC036
Pardubice - Sokol N. Veselí A
7 : 14
1.10. 11:00
JC035
Sokol V. Meziříčí A - Sokol V. Meziříčí B
20 : 10
1.10. 10:00
JC033
Sokol V. Meziříčí B - Pardubice
12 : 6
Další
Kalendář
Předchozí kola
WHIL finále ČR - 3. kolo - výsledky
video
online
Sokol Poruba - Zora Olomouc
17 : 21
video
online
Baník Most - Slavia Praha
24 : 21
Tabulka střelců
Klaudia Michnová
HK Slávia Partizánske
185
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
161
Simona Szarková
DHK Baník Most
151
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Sobieská
HC Zlín
63
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
60
Jasmínka Vargová
SHK Veselí n.M.
41
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Andrýsková
HC Zlín
50
Kateřina Dvořáková
DHK Baník Most
48
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
46
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.